• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    na Okolo Slovenska docela pekne obsazeni :-)

    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    šéf cyklistické stáje CCC Gabriele Missaglia hovoří o Janu Hirtovi - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/sport/cyklistika/gabriele-missaglia-rozhovor.A190909_201201_cyklistika_ald?
    ROMI
    ROMI --- ---
    Huste slovinci, Roglic uz to vyhraje to vypada, ale Pogacar pekne stoupa poradim
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    MAESTRO_007: jo, to ty 3 schodky a hlavne asi ten zaverecnej kilak. no jsem zvedavej co predvede astana a movis, neco zkusit musi
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    SHITTIE: docela nizky prumer (9.2) na to jak to to vypada strasne :-) asi to srazi ty kratke sjezdy
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    dneska rampas inhumanas! :)

    MISO
    MISO --- ---
    Přímý přenos z Vuelty odhalil pěstírnu na střeše domu v Katalánsku. Policie zabavila 40 kytek | Radio Wave
    https://wave.rozhlas.cz/...nos-z-vuelty-odhalil-pestirnu-na-strese-domu-v-katalansku-policie-8063657
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Dnes zajímavá etapa se zatím zajímavým průbehem. Pořád žádný unik, a ta by úniku mohla svědčit. Hlavně netuším, jestli ty 3 stojky v závěru jsou ještě i pro klasikáře nebo už spíš pro vrchaře, především ta poslední.
    Na té poslední už by někdo na celkové pořadí mohl zkusit něco vymýšlet, do cíle pak jen 7 km z kopce.
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    PAN_SPRCHA: Pomalu s tou flintou, Trautenbergu, pomalu :D
    Teď mi v tom děláš guláš, tahat mi do toho izraece :) :) :)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JONAS3: to má být současný ICA co přebere zbytek Kaťuši a sponzorovat to bude Canyon
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    PAN_SPRCHA: No jo, ale co je pak tohle? TEAM 2020: CANYON(replacing KATUSHA)-ALPECIN
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JONAS3: Kaťuša končí, těch iosm cyklistů co má pod smlouvou na příští rok dostalo volno k hledání nového týmu
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    dulezite taky je, aby Mvdp dovolili jezdit XC. rikal, ze tam chce vyhrat nejdriv vsechno, protoze v rodine na silnici uz vsechno maji :-)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    PAN_SPRCHA: Tak na to jsem zvědavý, tady se všichni zapřísahlai, že tam bude i přístí rok. Navíc jsem četl spekulaci, že by tam mohl jít Vakoč i přes nabídku od DQS.
    A to s tou Katushou, to je pro mě úplně nové, to teda čumím... Napadá mě Movistar, jak toho se to dotkne.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JONAS3: tý nejistoty je tam dost

    na mě dneska vyskočilo tohle:

    MATHIEU VAN DER POEL
    TEAM 2019: CORENDON-CIRCUS
    TEAM 2020: CANYON(replacing KATUSHA)-ALPECIN
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    PAN_SPRCHA: Tak samozřejmě to byl pokus o humor směrem k Barguilovi i Nairovi. Jsem zvědavý, jak se ti dva podělí mezi sebou o GT, představa, že jsou spolu na stejné je dost humorná. I když hlavně Nairo je asi zvyklý na 4 lídry.
    Pokládám tímto téměř za jisté, že mají WT licenci na příští rok jistou. Na idnesu psali, že příští rok má být 20 týmů ve WT, ale v tom odkazu z uci nic takového nebylo...
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    JONAS3: oni jsou ve WT už ? Kolik GTs objedou (tam míří má otázka)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JONAS3: lídra bude dělat Barguil, ne že by na to měl, ale má správný pas.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam