• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Omlouvám se (dělal jsem čistku v souborech a asi vzal jsem to moc zgruntu), o to vás nemohu ošidit. Speciálně o ten dojezd, kdy jsem se nepoblil jenom proto, že tam bylo tolik lidí... :)



    BATY
    BATY --- ---
    JONAS3: Taky fotky nevidím...
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    D1RABBIT: největší favorit n MS
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    SHITTIE: jakoby měl nějaký motorek tvl.
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    JONAS3: ty fotky se mi bohužel nezobrazují, tak palečkuji jen ten text a (pro mě) tuze zábavnou historku s časomírou
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Sobotní Tour de Zeleňák 2019 - úplně suprový závod, který skončil nehoráznou blamáží.
    Asi si nevzpomenu na závod, který by byl tak parádně udělaný. Super trať, organizace a vše okolo. Neskutečná atmosféra. Žádné auto v protisměru, doteď nevím, jestli byla trať plně uzavřená nebo ne. Výborné obsazení (Topforex, Favorit Brno, Lavi,...)
    A skončilo to celé tak, že se ani nevyhlašovaly výsledky. TimeChip.cz nebyl schopný dodat výsledky, až včera večer... Tady je vyjádření organizátora. To prostě nepochopíš... :(

    Jinak z osobního hlediska - zajel jsem svůj nejlepší závod, od toho co jsem se dostal ze 120 kg na současných 80 kg. Kousnul jsem se všude , kde to šlo, dokázal jsem se zázračně vyhnout pádům na mokru, obzvlášť nechápu, jak jsem to udělal v 75km/h, když to lehlo přede mnou...
    Celkově 21. z 408 v cíli (kolik odstartovalo se asi už nikdo nedozví, viz výše), v kategorii 7. z 121 v cíli.
    Momentka z Brtničáku, zvaném Mur de Smrt. Po dlouhém utahováku přišlo něco, co jsem nečekal. Silnice se zvedla!

    A pak z cíle - jel jsem ve skupině, kde nás bylo asi 20, někteří na Obru, někteří na Classic jako já. Ti z obra nestřídali programově, protože je čekalo ještě celé jedno kolo, ti z Classic nevím proč ne. Když jsem zjistil asi 4 km před cílem, že mi nikdo nestřídá, tak jsem nastoupil a dojel sólo do cíle. Ve fialové mlze.
    Zvenku to vypadalo asi takto:
    VOTA
    VOTA --- ---
    Dnes to byla opravdu extra zábavná etapa na Vueltě. Palec nahoru.
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    jinak vcerejsiho mateje jste videli?

    Mathieu van der Poel, The Flying Dutchman
    https://www.youtube.com/watch?v=Jy7smzA42M0
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    VITI: to jo, ale drzet skoro 5 W/kg 4 hodiny v kuse je docela brutal, kor u gesinka kterej byl klasicky vetsinu sezony polamanej :) dal bych to tak 5 minut, 6 mozna, za cerstva :D
    VITI
    VITI --- ---
    SHITTIE: pro nej TOP3, ja mam stejny pocity na jakymkoli JAL, SUAC, UACu :-)
    JAZ
    JAZ --- ---
    Tour of Britain :D
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    ROMI
    ROMI --- ---
    tak to je slusna etaba :)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    BADHORSE: Movistar tahá v první skupině i v balíku :D:D OLOL
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    JONAS3: pises pomalu uz se hadaji :DD
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Tak to vypadá, že úplně nenápadná etapa zase může udělat docela slušnou paseku v celkovém pořadí.
    Lidi z první desítky i těsně za ní v první skupině, se spoustou domestiků, balík kolem Rogliče jen 30 lidí 6 minut za nimi. No, aby se nám dnes Quintana neoblekl do červeného. Docela reálný scénář.
    Quintana - 3 lidí k sobě
    Kelderman - 5!
    Knox - 6 včetně Štybyho.
    A Roglič neustále nabírá!
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    50 km/h prumerka...sileny cross tail wind :D
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Dnešní etapa je na klasikáře, a vývoj je zajímavý. V úniku i Štybar a dalších 46 lidí (z DQS je jich 7!!!)- jestli se teda tomu dá říct únik a a ne rozdělení balíku. Je škoda, že hlavní balík musí jet, protože je tam Quintana a Kelderman.
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    na Okolo Slovenska docela pekne obsazeni :-)

    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    šéf cyklistické stáje CCC Gabriele Missaglia hovoří o Janu Hirtovi - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/sport/cyklistika/gabriele-missaglia-rozhovor.A190909_201201_cyklistika_ald?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam