• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Jsem doma a mám nad čím přemýšlet, třeba nad tím, jakou kliku jsem vlastně měl, že se ještě svezu na kole, a ne jen na vozíku. A jelikož si vše pamatuji, mám data z computeru a svědectví lidí, tak jsem dal dohromady, co se vlastně stalo.
    Za 1. - moje obrovská jezdecká chyba - na chvilku jsem ztratil pozornost, a ze 70 km/h začal pozdě brzdit do zatáčky. O 1,5s oproti předchozím průjezdům. Což je bratru asi 35m. Potřeboval jsem mít do zatáčky 50 km/h.

    Proč?
    Cílový ostrý sjezd, honil jsem borce před sebou. Jeli jsme fakt rychle. A na výjezdu z lesa (za poslední vracákem vpravo, následuje levá) si říkám, že ve vesnici už ho nedám, že na to kašlu a už jen dojedu do cíle.
    CHYBA. Polevil jsem pozornost, na chvilku se nesoustředil. A nezačal brzdit jak bylo třeba, a když jsem začal, bylo už pozdě.
    POINTA: Vždy se plně soustředit!!!
    Takže jsem šel ven v té pravé, za kterou následuje dlouhá levá o 180°.
    Před ní jsem stihl zablokovat kola, a jediné, co nevím, co mě koplo tak do výšky. Jestli to bylo to zablokování kol a high-sider nebo plastový sloupek na tv/internet, který musel pořadatel opravit (moc z něj nezbylo).
    Ale to je jedno. Z výšky cca 4m jsem vlítnul po zádech do drátěného plotu, ohnul sloupek!!!! a prohnul pletivo, co sloužilo jako záchranná síť. Kolo letělo vedle mě, celou dobu jsem ho sledoval.
    Kolu se nic nestalo, a já měl jediný náraz, zády do sloupku. A tady byla moje klika, jít to o pár cm víš, a kdyby to nezlomilo pánev, ale páteř... uf uf. Takhle vypadá obtisklý sloupek (a otok), nad zlomenou pánví a očesanými 4 obratli (nic pro slabší povahy).

    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Nikola Nosková dnes docela pěkně, i v celkovém pořadí na:
    Tour Cycliste Féminin International de l'Ardèche 2019 | Results
    https://www.procyclingstats.com/race/tour-cycliste-feminin-international-ardeche/2019/gc
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    PAN_SPRCHA: ten tým je podivný, Žralok to tak trochu odhalil. Myslím, že ten sportovní ředitel není muž na svém místě. Poels asi na ústupu, ani neutrhl etapu na Vueltě, když mohl. Staví to spíše na etapy si myslím.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    koukám, že Bahrain k tomu Landovi pořídil i Poelse,Bilbaa,Eisela,Vallse....to je už slušný podpůrný tým.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    KEIKIN: žádný z nich smlouvu nemá na příští rok, tak se přesunou kam budou chtít
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    PAN_SPRCHA: kam se ale přesunou ti nasypaní rusáci, do GAZPROMu ?
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JAZ: jako vždycky moneytalks: potichu se dá výjimka a bude se dělat, že se nic nestalo.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Pohled na výsledky prvních 2 etap Okolo Slovenska, na to se fakt krásně dívá. To můžeme jen závidět, snad se někdy podobně podaří obsadit Czech Cycling Tour.
    JAZ
    JAZ --- ---
    BATY: jsem zvědavý, jak vyřeší UAE Tour, kde je pokud se nepletu účast pro WT týmy povinná. Nadšenej z toho ale nejsem, 2x si teď koupili účast na Giru a pokaždé tam byly v porovnání s druhodivizními italskými týmy ani ne do počtu, ale vyloženě k smíchu. Sám Dan Martin je z toho nevytáhne. Aspoň doufám, že si nechají Andrleho.
    BATY
    BATY --- ---
    Kaťuša opouští cyklistiku. Její licenci převezme Israel Academy - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/...konec-licence-israel-cycling-academy-worldtour.A190917_183050_cyklistika_ten
    JAZ
    JAZ --- ---
    JONAS3: až moc prostoru tam je, hodně dlouho jsem ho nejel na čas... chtěl bych kolem 14:30, atakovat první stovku :)
    Ten král vrchařů byl spíš král časovkářů, až na jeden měly ty kopce v průměru 3%... dvakrát jsem se na startu úseku vychcaně nacpal před dva rychlý borce ze Sparty, o kterých jsem věděl že mě za půlkou kopce dojedou (intervaly byly 15s) a svezu se za nima aspoň chvilku v háku :D
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    JAZ: No tak to máš slušný prostor pro zlepšení! Chce to ubrat tak 3 minutky, jsem koukal jak jsi lítal teď na Králi vrchařů ;)
    ONASYS
    ONASYS --- ---
    JAZ: jaky ma cas?
    JAZ
    JAZ --- ---
    SALO: to je vyzva se tam vratit, ne? Ja to mozna pujdu proklepnout uz dneska, v tom zaveru by mel byt dobry vitr, tak snad trochu pohnu s PR :)
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    JAZ: to tam teda nemate moc velkou konkurenci :DDD
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    JONAS3: drž se, no přeju ať se vrátíš na dvě kola zase v plné síle.
    BATY
    BATY --- ---
    JAZ: Hm, dobrý no, posunul mě na 79. stránku...
    SALO
    SALO --- ---
    JAZ: za chvilu vypadnem z top 20... :D
    JAZ
    JAZ --- ---
    Cink dneska KOM na Revnicaku, 451 wattu, jdu se stydet a prodat kolo :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam