• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    tak kecam, zatim jen paris nice. deadline nedele 10:30.
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    na velogames je paris nice. a klasiky, i kdyz otazka kolik se toho vubec odjede...
    TOMASH
    TOMASH --- ---
    ZRUŠENÉ ZÁVODY V ITÁLII. Etapový závod Tirreno-Adriatico a tradiční monument Milán-Sanremo se v březnu kvůli opatřením proti šíření koronaviru v Itálii neuskuteční. Pořadatelská společnost RCS, která už ve čtvrtek musela zrušit jarní klasiku Strade Bianche, v pátek oznámila, že vzhledem k vládnímu nařízení všechny soutěže odkládá. Bude se ale snažit najít náhradní termíny.

    irozhlas.cz
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    JAZ: SMRT!!
    JAZ
    JAZ --- ---
    MAESTRO_007: ono to tak muze byt, kazdemu vyhovuje neco jinyho. Ja na nich jsem ale uplne zlomenej, 54 je moc maly, 56 moc velky... Mozna delsi predstavec a troska ladeni na 54 by to spravili, ale kdyz vim, ze u jinych znacek se citim dobre hned pri prvnim nasednuti, nemam motivaci to u BMC lamat pres koleno :)
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    JAZ: to me prekvapuje, ja chvili jezdil sice na horskem bmc a prislo mi hned, ze ta geometrie je uplne super a mel sem pocit, ze by to tak bylo i u silnicky :-)
    JAZ
    JAZ --- ---
    JONAS3: Colnago o parník. BMC mi vůbec nesedí, jezdil jsem už na třech a pokaždý blbý, mají takovou zvláštní geometrii. Lepší je jen jejich aero model ve sjezdech, tam drží nádherně. Ale jinak Colnago má fakt něco do sebe, i když je zrovna tenhle typ dost těžký (V2-r, přes 8kg), padne krásně do ruky a hlavně ve stoupáních se chová dokonale. Ale kdybych měl říct Canyon nebo Colnago, tak to už nevím :)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    JAZ: A? BMC nebo Colnago?
    BATY
    BATY --- ---
    JAZ: Náhodou, dneska jsem se taky potil, ráno jsem byl oblečenej na aktuálních -5 a odpoledne bylo 11 :D
    JAZ
    JAZ --- ---
    Trocha provokace a pozdrav směr český březen :)
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    zajic na uteku :)

    /ale nemyslim to spatne, je dobre, ze se ptas a ten preklad bude davat smysl :)
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    v úniku
    STORM2
    STORM2 --- ---
    dá se říct "na útěku / unikající"?
    Tj. v první skupině je 11 jezdců na útěku / unikajících jezdců?
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    MAESTRO_007: odlozeno :-)
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    uz official. zruseno

    Strade Bianche and Strade Bianche Women Elite postponed from 7 March - Strade Bianche - Official site
    https://www.strade-bianche.it/en/news/annullamento-strade-bianche-e-strade-bianche-women-elite/
    STORM2
    STORM2 --- ---
    ATOMIKS: Jedem, Nairo, uháněj jak zajíc!
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    SHITTIE: * resp. ne na poradatelich, ale na lokalnich uradech. jinak v zahlavi tohodle vlakna na redditu jsou aktualizovany odkazy na zpravy.
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    tak co koukam, tak zadny ofiko vyjadreni rcs jeste neni, udajne maji mit dnes schuze s mistnima uradama. uci vydalo prohlaseni, kde jestli jsem to spravne pochopil, tak od toho v podstate davaji ruce pryc a rozhodnuti nechavaji na poradatelich.
    kazdopadne dost tymu uz vyhlasilo ze se onech zavodu do cca konce brezna ucastnit nebudou. ef, ineos, mitchelton, jumbo, astana, fdj, mozna jeste dalsi.
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    ATOMIKS: tak dik no. uz jsem to malem dostal z hlavy :-(
    STORM2
    STORM2 --- ---
    ATOMIKS: :D pokusim se. zatim este dilemuju, jestli nechat slovo "dracarys", nebo ho nejak prelozit. spanelove ho pouzivaj ve smyslu "do plnejch".
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam