• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    PRL
    PRL --- ---
    JAZ: kupoval jsi kolo primo u Bejka?
    JAZ
    JAZ --- ---
    PRL: Colnago je z Lombardie, takze kola zustanou v karantene v krabicich :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    ATOMIKS: Kvůli terénu z toho nemůžou holt dělat cyklokros. Pojďmě to tam vydláždit kočičíma hlavama a může to být moravská jarní klasika. ;)
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    bych dal výběh na svatý kopeček s kolem na zádech, takhle mi to přijde poměrně nudný .o)
    PRL
    PRL --- ---
    BURKHAR: Trochu bych se bál výšlapu na Hlínu. Kvůli tomu kopci jsem si kupoval kompaktní kazetu, se závodním převodem jsem to nedal.

    Mimochodem, nevíte někdo, zda bude na FOR BIKES vystavoval Bejk zase COLNAGO? V seznamu vystavovatelů nic není. Snad ten veletrh taky nezruší.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    PRL: Tož to je paráda, dáme švih do Židlochojc, necháme je si projet Mikulov a dáme si oběd, pak dáme švih na Dráhu, naslopem se a pak akorát pár výškových metrů na Špilas na cíl. Ten hank z Úvozu k hradu bude cajk.
    PRL
    PRL --- ---
    Když se nepojede v Itálii, tak aspoň upoutávka na: Brno - Mikulov - Brno: trasa / the route
    Brno - Mikulov - Brno: trasa / the route
    http://www.youtube.com/watch?v=9gWrNiJz4Hg
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    tak kecam, zatim jen paris nice. deadline nedele 10:30.
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    na velogames je paris nice. a klasiky, i kdyz otazka kolik se toho vubec odjede...
    TOMASH
    TOMASH --- ---
    ZRUŠENÉ ZÁVODY V ITÁLII. Etapový závod Tirreno-Adriatico a tradiční monument Milán-Sanremo se v březnu kvůli opatřením proti šíření koronaviru v Itálii neuskuteční. Pořadatelská společnost RCS, která už ve čtvrtek musela zrušit jarní klasiku Strade Bianche, v pátek oznámila, že vzhledem k vládnímu nařízení všechny soutěže odkládá. Bude se ale snažit najít náhradní termíny.

    irozhlas.cz
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    JAZ: SMRT!!
    JAZ
    JAZ --- ---
    MAESTRO_007: ono to tak muze byt, kazdemu vyhovuje neco jinyho. Ja na nich jsem ale uplne zlomenej, 54 je moc maly, 56 moc velky... Mozna delsi predstavec a troska ladeni na 54 by to spravili, ale kdyz vim, ze u jinych znacek se citim dobre hned pri prvnim nasednuti, nemam motivaci to u BMC lamat pres koleno :)
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    JAZ: to me prekvapuje, ja chvili jezdil sice na horskem bmc a prislo mi hned, ze ta geometrie je uplne super a mel sem pocit, ze by to tak bylo i u silnicky :-)
    JAZ
    JAZ --- ---
    JONAS3: Colnago o parník. BMC mi vůbec nesedí, jezdil jsem už na třech a pokaždý blbý, mají takovou zvláštní geometrii. Lepší je jen jejich aero model ve sjezdech, tam drží nádherně. Ale jinak Colnago má fakt něco do sebe, i když je zrovna tenhle typ dost těžký (V2-r, přes 8kg), padne krásně do ruky a hlavně ve stoupáních se chová dokonale. Ale kdybych měl říct Canyon nebo Colnago, tak to už nevím :)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    JAZ: A? BMC nebo Colnago?
    BATY
    BATY --- ---
    JAZ: Náhodou, dneska jsem se taky potil, ráno jsem byl oblečenej na aktuálních -5 a odpoledne bylo 11 :D
    JAZ
    JAZ --- ---
    Trocha provokace a pozdrav směr český březen :)
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    zajic na uteku :)

    /ale nemyslim to spatne, je dobre, ze se ptas a ten preklad bude davat smysl :)
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    v úniku
    STORM2
    STORM2 --- ---
    dá se říct "na útěku / unikající"?
    Tj. v první skupině je 11 jezdců na útěku / unikajících jezdců?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam