• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    JAZ
    JAZ --- ---
    JONAS3: everesting mi tady bude úplně na prd, ty tepy na které jsem ho jel překročím zhruba někde u Hradce, když budu sjíždět z dálnice :)
    VITI: to jo, a pokud bude opravdu na každé trase jen cca 150 lidí, tak se dojede pod první kopec a pak to bude spíš tak trochu časovka
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    JAZ: Turista, co dal teď everesting :) Voe, utahuj si z někoho jiného ;)
    Jinak jo, to Polsko mě taky mrzí, ty Pomezky zezadu mě bavily. Jsem zvědavý na nový trasu, ale na mapách to vypadá velice výživně.
    https://mapy.cz/s/gegajafeco
    VITI
    VITI --- ---
    JAZ: ona ta dlouha taky neni moc dlouha, rychlostne to bude peklo
    JAZ
    JAZ --- ---
    JONAS3: ono tam bude nás turistů víc, dlouhou určitě pojede tradičně Elkov a už teď tam je přihlášenej komplet Topforex. Půjde hlavně o to si to užít a bejt rádi, že se vůbec něco takového jede, letos jsou priority jinde.
    Jinak ty píšeš dětská, ale třeba já bych se na ní trápil víc než na dlouhé, tyhle sprinty od začátku do konce mi nikdy nešly :) Škoda jen, že se musela zrušit původní dlouhá trasa, protože vedla přes Polsko.
    VITI
    VITI --- ---
    JONAS3: jedu delsi, bude tam vic bufetu! ... aspon doufam :-)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    JAZ: Tak jsem tam na dětskou, ale seděl jsem u toho dlouho a rozhodoval se, jestli mám zabírat jedno z těch mála míst. Nejsem moc rozjetý, bude to spíš takový cyklovýlet.
    JAZ
    JAZ --- ---
    JONAS3: jede se! Ale je tam jen 300 míst, takže rychle.
    JAZ
    JAZ --- ---
    BATY
    BATY --- ---
    ROMI: No, hned by to bylo zajímavější ;)
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    Mathieu Van Der Poel to Continue Racing Mountain Bikes Until 2024 - Pinkbike
    https://www.pinkbike.com/...s/mathieu-van-der-poel-to-continue-racing-mountain-bikes-until-2024.html
    ROMI
    ROMI --- ---
    Cyklista Froome by mohl údajně opustit britskou stáj Ineos - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/sport/cyklistika/chris-froome-staj-ineos-odchod.A200514_202005_cyklistika_rou
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Zítra uvidíme, kdy Krakonoš. I když, nějak to nechápu, píší o 500 lidech, jestli to projde. Ale účast bývá hojnější, taže to asi nějak budou muset regulovat. A počítat doprovod. No nechme se překvapit.

    AKTUÁLNÍ INFORMACE
    http://www.biketourkrkonose.cz/...konosova-cyklomaratonu-2020-vysledek-ctete-na-webu-zavodu+a263.htm
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    FORELLI: cokolvek, co sa ta nesnazi zamiest z cesty na kazdom druhom rohu :P
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    FORELLI: to poznáš až bude zas 35+ stupňů v červenci....
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Když jsne u těch výrazů - může mi někdo připomenout co to znamená bezvětří? :-o
    BATY
    BATY --- ---
    Sledovali jste dnešní horskou etapu na Eurosportu1? ;)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    D1RABBIT: a viděl si ten dokument o movistaru? Tam tu nechopnost docela pochopíš
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Když je teda ta vokurková sezona, tak si prosvištíme pár výrazů:

    Kolosexuál - vášnivý zastánce cyklistiky, zejména té městské

    Kolomrd - cyklista
    Příklad: „Zkurvils mi syna, ty kolomrde! Ten měl se mnou stavět kytary a komba, a ne s tebou lakovat rámy!”

    Kolofrnda - nadprůměrně atraktivní cyklistka
    Příklad: „Ty jo, viděls tu kolofrndu ve žlutém dresu? Málem jsem zajel do škarpy!”

    Kolorojd - zapálený cyklista vyrážející za každého počasí
    Příklad: „Bohužel, stal se z něho kolorojd, a já abych seděla doma.”

    Kolostav - stojan na kola
    Příklad: „Vezměte si s sebou zámek na kolo a přivažte si kola na parkovišti ke kolostavu.”
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    Konečnýho nekonečné "prostě" bylo taky na zabití .o) naštěstí se to pak odnaučil
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam