• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    JAZ: Tak to bylo docela zábavné, dost velký balík, uzká cesta. Chtělo to trochu "toho srdíčka" do toho dát ;) Některé výlety do řepky vypadaly zajímavě :D Spousta přeložení, kupodivu nikdo ale nespadl, všechno, co jsem viděl, tak to ustáli. Ale některé jsem nepochopil, jak to dokázali.
    Bohužel nezvonili do posledního kola, nějak jsem to blbě spočítal, a pak přišlo překvapení, že se jde do spurtu. Malinko jsem to tam pustil, ale moc to už nepomohlo. Ale jsem spokojený :D Bylo to parádní!
    XEHUTL
    XEHUTL --- ---
    SALO: Jako silnice chci jen když to nepůjde jinak. Spíš abych měl rychlý přehled co dělá bez otáčení. Možná by na to byla nejlepší ta tyčka na helmu, no uvidím jestli bude k něčemu to zápěstí.. Kdyžtak sem později zkonstatuji že je to skutečně na tři tečky :D
    SALO
    SALO --- ---
    XEHUTL: aj tak tam nic neuvidis a budes sa musiet obzerat. obzvlast, ked mas za sebou dieta, budes to riskovat, ze nieco minies v mrtvom uhle?
    XEHUTL
    XEHUTL --- ---
    SALO: OK, zalistuju zpátky hledáním (kam to až půjde) - díky za tip.
    SALO
    SALO --- ---
    XEHUTL: spatne zrkadla sa tu alebo vedla riesili x-krat, je to z principu picovina ale kazdy si je svojho falosneho pocitu bezpecia strojcom.
    XEHUTL
    XEHUTL --- ---
    SMOKY: Nehodlám padat, ale asi máš pravdu.

    To zápěstí tady asi nikdo, což?
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    XEHUTL: Neni nad to si pro padu vrazit do hlavy tycku se zrcatkem :)
    XEHUTL
    XEHUTL --- ---
    ATOMIKS: OK, taky možnost.. :/
    XEHUTL
    XEHUTL --- ---
    Pokud to patří jinam tak pardon, posunu se kam doporučíte :)
    XEHUTL
    XEHUTL --- ---
    Ahoj, neřešil jste tu někdo zpětná zrcátka? Řeším co je nejlepší abych viděl bez otáčení i na holku za sebou na tyči:
    - pevné na řidítka
    - na zápěstí
    - na helmu

    Zatím mi z toho asi nejlíp vychází to zápěstí případnou flexibilitou, ale pokukuji i po té tyčce na helmu.

    Někdo nějaké zkušenosti?
    Díky.
    VITI
    VITI --- ---
    JONAS3: chci se tam jet kouknout, kdyz nebude moc prset. Na zavod nemam odvahu, uz z mapy vypada okruh spis na plochou drahu :-(
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    D1RABBIT: Tak určitě, jako diesel pojedu ;) V mém případě to ale bude asi jako vychrchlaný diesel v Oktávce první generace, těsně před tím, než se potká rozvoďák... :D
    JAZ
    JAZ --- ---
    JONAS3: fuj, placka :) z těhlech loktovaček mám docela strach, ale zase to mám kousek, tak asi uvidím ráno podle počasí, abych si nezašpinil kolo :)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Nechystáte se někdo v sobotu do Chýně na UAC? Jedu se tam "rozjet", nabrat nějakou rychlost ;)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Tak to si asi vystoupím hned na tom prvním brdku za Trutnovem, hezky po Křižákovsku.
    VITI
    VITI --- ---
    JAZ: jo to bude stejne jako ted o vikendu na Pocte Pacovske vysocine. Ale mozna se to rychlejc roztrha, co pro mne vlastne muze byt dobre, rychleji se propadnu mezi sve :-)

    BTW jedou se i zkracene MTB Trilogy!
    JAZ
    JAZ --- ---
    VITI: nebude to úplně lehký švih, koukal jsem na startovku a jsou tam mimo jiný Kreuziger, Turek, Schlegel, Hník, Ťoupalík... :)
    VITI
    VITI --- ---
    Krakonošův cyklomaraton - Navýšení počtu startujících na 500 osob!
    Navýšení počtu startujících na 500 osob!
    http://www.biketourkrkonose.cz/...klomaraton/uvod-1/navyseni-poctu-startujicich-na-500-osob+a269.htm
    MISO
    MISO --- ---
    Uz je to vymenene, uz i tak zachvilku koncil, diky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam