• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    MAESTRO_007: No jo, jestli je to majitel, tak to nebude hanit. Teda předpokládám majitele zastoupení, obchodu. To chce nějakého prudiče, co to může porovnat s něčím jiným ;)
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    JONAS3: tady se setrilo na kolech, ty fulcrumy jsou celkem zakladni model, ale jinak pekny, s lepsima vypletama by to mohlo byt fajn.
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    JONAS3: znam majitele slovenskeho Cube a jezdi na silnici... tak ti muzu dat kontakt a poradi :-)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Tak dnes jsem si na diskuzi kolem kotoučovek vzpomněl ve sjezdu, když se mi za zatáčkou na úzké cestě vyloupl traktor, který začal odbočovat z protisměru vlevo. No jako, lepilo mi, prdel sevřenou, brzdy nadoraz, sedl jsem na zadní kolo, abych nešel přes, a když se za ním ještě objevila ta ohromná sekačka se spoustou ostrých želez... No, jsem rád, že jsem doma....

    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    MAESTRO_007: Jo, Cube má pěkné ceny. Akorát neznám moc lidí, co by mělo aktuální model a ně mi k tomu mohli říct.
    Silniční kolo CUBE AGREE C:62 SL carbon'n'flashyellow 2020 - CUBE STORE
    https://www.cube-store.cz/produkt/silnicni-kolo-agree-c62-sl-carbonflashyellow/
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    JONAS3: Cube neni spatny, dobry pomer cena vykon.... a napada me treba jeste Willier

    jinak jak jsem se tady nedavno ptal na elektriku, tak kamos co snim jezdim, poridil Ultegru DI2 a hned pri prvni vyjizdce jsme resili nesedici/vypadavajici konektor do baterky a kabel od presmykace prodreny od zadniho kola :) ....tohle se vychytalo a uz to jede dobre a funguje krasne, ale jak uz tady padlo, Shimano by melo udelat bezdrat, protoze to je jina liga. takze otazka je jestli neco nechystaji a nepockat (par let :D /sram porad nechci :)

    JAZ: argumenty vsechny ok :) ...ale ty brzdne ucinky, davkovani atd. jsou naprosto super (i za sucha) a klasicke brzdy porazi...

    clovek si musi rict pritority a pro nekoho nemusi byt vaha na prvnim miste. i ta udrzba je relativni, vetsinou ty kotoucovky fungujou bez problemu i nekolik let a pak jdes do servisu :)

    a je logicke ze kotoucovky tour nevyhravaji, kdyz leaderi setri kazdy gram do kopce, a klasicke brzdy jim fungujou dobre, protoze jim ty spalky neustale meni, cisti vyplety a meni za nove jakmile je ta brzdna plocha rafku trochu vydrena, coz bezny smrtelnik uplne nedela a pak to brzdi hur a hur :)
    VITI
    VITI --- ---
    JAZ: na zed spis toto :-)
    JAZ
    JAZ --- ---
    JONAS3: nádhera, tohle bych si pověsil do obýváku na zeď a koukal na to místo televize.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Koneckonců, tady jsem dost slintal... ne na ten zadek prdelaté blondýny, ale na tu voňafku pod ním. Chýně, prezentace, kosa...

    https://www.flickr.com/photos/103754546@N08/49979944566/in/album-72157714608488363/
    VITI
    VITI --- ---
    JAZ: tak zrovna CAADX mely nedavno svolavacku na praskajici vidlice. V zasade si nemyslim, ze by si clovek nebazarovym kolem pomohl ohledne prasknuti.
    JAZ: oni asi taky ty ultralight zavodni ramy budou trochu nachylnejsi
    JAZ: jenze nez JONAS dospeje, tak Campa zkrachuje ... teda doufam, ze ne, ale skoro to tak vypada
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    A teda Di2, eTap nebo EPS?
    JAZ
    JAZ --- ---
    JONAS3: na Campě!
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Já do teď jezdil kola z druhé ruky, to co mám, stálo kamarádovi v komoře, měl na tom 1200 km a nechal si postavit od Festky. Koupit to od někoho neznámého bych se asi taky bál...
    Ale teď už jsem dost starý na to, že chci nové. A až budu ještě starší, koupím si Colnago nebo Bianchi, a budu na něm jezdit jen na pivo.
    BATY
    BATY --- ---
    Přesně, kolo je věc, kterou si kupuju vždycky novou :)
    JAZ
    JAZ --- ---
    DRAK00LA: za mě to smysl má, hlavně když nikam nechvátáš a počkáš na dobrou cenu. Asi bych měl problém pustit to z kopce na dva roky jetém kole, o kterém nic nevím.
    JAZ
    JAZ --- ---
    JONAS3: značky, co se všude chlubí tím jak jsou jejich kola lehká a přitom hmotnost odmítají zveřejnit, bych postavil ke zdi :) já nad Spešlem už jednou přemýšlel, ale pak mi kamarád ukázal popraskaný rámy jejich dvě sezony jetých týmových kol a docela mě to vyděsilo.
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    Ma fakt smysl kupovat uplne novy kolo? Realne jde sehnat rok-dva jety za polovinu ceny, mne ty retail prices pripadaji fakt sileny.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    JAZ: V tom výčtu jsem ještě zapomněl na favorita. Ta cena je docela rozumná.
    Silniční kolo SPECIALIZED Tarmac Disc Comp Ultegra Di2 Carbon/Black/Reflective 2020 56
    https://www.kolokram.cz/...-disc-comp-ultegra-di2-carbon-black-reflective-2020-56-0888818554430.html
    VITI
    VITI --- ---
    JAZ: Giant je jako Merida ... proste funkcni seriovka. Meridu jsem vlastne loni vyradil jen kvuli te idiotske zadni brzde pod stredem :-) jinak mi prisly tez ok. Bianchi je jako Colnago, zijou z minulosti.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam