• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    MISO
    MISO --- ---
    VOTA: not really

    Follow Wout on Strava to see this activity. Join for free.
    https://www.strava.com/activities/4024320910
    HELLISH
    HELLISH --- ---
    JONAS3: ty watty jsou real? uff + rspkt!
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Tak takhle? Pro ty s FB. Velká cena Hradce Králové, konečně to zase cinklo, cca po 26 letech.
    https://www.facebook.com/tera.jonas.58/videos/1412534415609565

    Jinak to byla "totální cyklistika". Na startu 120 lidí, odvolávalo se při dojetí, hrozné kule od startu, nakonec nás zbylo tak 15, max. 20. Celkově 5., v kategorii 3. v UAC 1.
    23.5 km Ride Activity on September 6, 2020 by Jan "Jonas" J. on Strava
    https://www.strava.com/activities/4021747286
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KEIKIN: Pane kolego, běžte si dát laskavě 3 hodinky na válce a pak nám zkuste Váš názor sděliti znovu.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Rogla mu to možná dneska "nechal".
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    JONAS3: nefunguje, ale gratulace k cinknutí .o)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Velká cena Hradce Králové, konečně to zase cinklo
    Obsah nebyl nalezen.
    https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1412536372276036&id=100005590602855

    Funguje vám ten odkaz?
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    COCOBRYCE: Silnička je nejlepší, MTB jsou většinou kokoti (s rezervou, abych se někoho nedotkl), kteří mě serou, když se chci v klidu projít se psem v lese.
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    BURKHAR: jsem se ke kolu vrátil loni po 17 letech, cyklistiku sleduju tak 3-4 roky, respektive pořádně od loňska, takže jednak jsem toho moc neviděl a teprve se v tom začínám krapet orientovat, tušit co kdy kdo kde může udělat a kdo je kdo
    a tím absťákem to mám podobně, sice jak říkám, jezdím zase teprve 2. sezónu,navíc zatím jen MTB, ale letos je to na prd, napřed l
    pád ve sjezdu- šetřil jsem na opravu, pak pád na skoku - několik stehů na noze,no a naposled teď trojitá tříštivá zlomenina pravého předloktí, 14 šroubů tam mám,takže kolo možná příští sezónu

    a páč mě ta TdF dost pobláznila, přemýšlím, jestli nepřesedlat na silnicz?:)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    COCOBRYCE: Jo, sice bych nešel bych až do takového superlativu (mě strašně bavila éra Induraina, když jsem s dědou koukával po revoluci, to bylo jiný kafe), ale je to letos super. Velkým dílem je to skrz virusíček, posunutím tradičního termínu a velkou neznámou v podobě formy / kondiční přípravy. Hlavně se to jede (já si tím léčím absťák, bo jsem letos od jara bojoval se zády, hercnou a žaludkem a čtvrt roku jsem nesedl za rodla, nicméně se to už vše lepší, tož snad ještě dám podzimní rozlučkovou stovku), to je nejdůležitější!
    ROMI
    ROMI --- ---
    Chudak Hirschi, dle me tentokrat zacal brzo se sprintem, cekal jsem, ze to da i kdyz ho smolne dojeli, ale za me super Pogacar ☺️ doufam, ze vyhraje celkove
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    zatím je to pro mě nezabavnejsi tour kterou sleduju!
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    BURKHAR: Hirsi by si to moc zasloužil

    Pogacar, jak furt nastupuje:)

    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Pyreneje byly super obě etapy. Slovinci super, ale Hiršiho mi bylo líto trochu.
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Ten Jílek je do Pinota evidentně zabouchlej...
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    ať ten Pinot už sleze z kola, kdo se na něj má furt koukat...
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    nejzajimavejsi je kolikrat tv prenos od startu a tvorba uniku :)
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    D1RABBIT: jen jestli netrpí Rosického syndromem...
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    PAN_SPRCHA: byla to silena etapa pres sest vrcholku v Pyrenejich (ctyri prvni kategorie a dve dvojky), Peyresourde jako posledni.
    na zacatku kopce zautocili Vino a Mayo, kterej mu ale moc netahal, ze skupiny s Armstrongem, Ulrichem atd. ve snaze najet na Lance aspon dve minuty, aby se Vinokurov obliknul do zlutyho (nakonec neuspesne). Armstrong celou dobu jel jenom za Ulrichem. etapu vyhral Simoni pred Virenquem,Dufaux,Peronem, ten Vino byl sestej 41 sekund zpatky, za ten posledni kopec a sjezd na ne stahnul skoro 6 minut.

    v jaky dobe cyklistiky to bylo asi nemusim pripominat :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam