• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    Klub zaměřený na silniční cyklistiku a vše kolem ní. Novinky, závody, švihy, postřehy. GIRO Velogames


    VELOGAMES NYX LEAGUE: 15465707

    http://www.velogames.com/




    Weby věnující se silniční cyklistice:
    Roadcycling.cz
    Supercycling.cz
    www.steephill.tv
    www.cyclingnews.com

    Výsledky:
    Procyclingstats.com

    Streamy:
    cyclinghub.tv/livestream
    sportlemon.tv

    Velogames - Nyx Cyklo liga
    http://www.velogames.com/

    rozbalit záhlaví
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    JAZ: Já myslím, že to trochu překroutily média a Bernal sám to pak nějak dementoval/uvedl na pravou míru. Zrovna on mi nepřipadá nijak namachrovanej. Teď dostal ledovou sprchu a sáhl si nejspíš na dno. Každopádně tak to ve sportu je a pokud to nechce zabalit, tak musí zamakat, aby byl příště lepší.
    JAZ
    JAZ --- ---
    ONASYS: viděl bych tam dva důvody... první, že přišli o Nico Portala, to byl údajně opravdu génius a bezkonkurenčně nejlepší DS na světě co se týká grand tours.
    A druhý pak to co jsem psal už dřív (JAZ). Brailsford si neuměl v týmu udělat pořádek, beze slova jen koukal na to, jak třiadvacetiletý frajírek do médií vypraví, že nikomu pomáhat nebude a pojede jen na sebe. Co pamatuju, takhle se povyšovat nad kolegy si nedovolili ani ti největší egoisti jako Contador nebo Nibali, to je naprosto nepřípustné a Bernalovi to přitom prošlo jakoby nic. Ta chemie, kdy Porte, Landa, Poels nebo Kwiatek pro Frooma/Thomase šli absolutně přes hranu a plivali krev tam teď vůbec není.
    ROMI
    ROMI --- ---
    JONAS3: ted prisel cas, kdy mu konecne zacnu trosku fandit :D


    NAKASHI: aha, tak to jsem ani nevedel, cekal jsem, ze jede jako vypomoc, kdyz nema vykonnost na top 10, neco jako Domoulin u Jumbo
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    D1RABBIT: Na toho Frooma jsem obzvláště zvědavý. Letos už asi nic nepředvede, a jsem teda zvědavý na příští rok, jestli se ještě probere. Osobně bych na to moc nesázel, bude rád, když někde na GT ušmrdlá hranici top5.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    ONASYS: v nekompaktnosti týmu. Jaktože Dumoulin pomáhá Roglovi jako domestik ? Ineos hrál all-in, přičmž mohli jet klidně i Froome či Thomas a v průběhu si rozhodnout o leadrovi, podle nohou.
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    ROMI: Aru si blahove myslel, ze pojedou na dva lidry (tj. Pogacara a jeho) a nejak to psychicky neunesl, ze by mu mel jenom pomahat. nekdo z managementu UAE mu to dal pak i sezrat na twitteru.
    ROMI
    ROMI --- ---
    PAN_SPRCHA: jo taky myslim, ze to neda, ale jak pisu, budu doufat :D
    no mohlo to byt lepsi, ale nevim jak dlouho by vydrzeli, vic jsem cekal od Arua, ze mu pomuze.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    ROMI: Pogačar je schopen urvat pár sekund, těch 40 už si Jumbo pohlídá a časovce to mezi Pogačarem a Rogličem bude taky o jednotkách sekund.

    UAE to projelo honěním víc králíků najednou. Kristoff s Laengenem a Marcatem jsou tam Pogačarovi dost na nic. Přitom Henao,Costa,Conti atd. teď jezdí někde na Tirrenu.
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    "There are riders that are stronger than me" - Egan Bernal after GC ambitions fall apart
    https://www.youtube.com/watch?v=rcMbcePA9GU&ab_channel=ITVSport
    ROMI
    ROMI --- ---
    porad doufam, ze Pogacar nekde zabojuje a nebude to mit jeste snadny Roglic
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    PAN_SPRCHA: Po dnešní etapě, souhlas, už to doveze.
    ONASYS
    ONASYS --- ---
    Zkusim nadhodit neco k diskuzi. Co muze za provar Ineosu na letosni TdF?
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Tak i ten Lopéz, že by?
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    :D :D :D
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Magoři všechno! :D
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    To je peklo, Bennett, pak Dumoulin a Kuss jeste.


    D1RABBIT: nejvetsi borec
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    I ten Yates nevypadá, že by ho to bolelo nějak moc.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Tak kdo by ho ještě mohl obrat o žluťáka? Urán nebo Landa? Nevypadají úplně marně, ale bude to stačit na Jumbo? Klidně mu může taky seknou ve 3. týden, ale dá se tomu věřit? ;)
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    No bohuzel nikoho lepsiho nemeli
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam