• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    D1RABBIT: Já jsem ten tah Ineosu pochopil i tak, že nechtěli vystavovat Frooma a Thomase tlaku a pozornosti médií/fanoušků, když jim to tak nejede. Každopádně někde to komentoval Wiggins, že Thomas bez formy by zajel na TdF cca podobně jako Richie Porte, pravděpodobně by tam někde na dostřel pódia pořád byl. Froome asi ne, ale i tak se ukazuje zpětně, že nevzít alespoň Thomase byla chyba.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Dneska a zítra se asi rozhodne, co?
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    XAWYER: Ineos zatím největší propadák. Ale Kwiatek by to dneska teoreticky mohl zkusit. GVA-Kwiatek-Hirši-WVA-Trentin. Kdo z nich prchne, vyhraje.
    XAWYER
    XAWYER --- ---
    teď bude smršť útoku na vítěznou etapu od ineosu? mohl by se probrat sivakov.
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    JAZ: Já myslím, že to trochu překroutily média a Bernal sám to pak nějak dementoval/uvedl na pravou míru. Zrovna on mi nepřipadá nijak namachrovanej. Teď dostal ledovou sprchu a sáhl si nejspíš na dno. Každopádně tak to ve sportu je a pokud to nechce zabalit, tak musí zamakat, aby byl příště lepší.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    A mezitím na Tirrenu hodně dobře časovku Ganna, porazil Dennise a Victora... jo, mladé pušky vládnou všude
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    PAN_SPRCHA: počkat, něco mi uniklo ?
    Jakože si Pogi a Roglou dají kafíčko a domluví se ?
    Zítra takto závěr, imho takový GVA by to mohl dát.
    27061
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    Dneska se hlavně rozhodne, kdo vyhraje letošní tour. Jestli Slovinec nebo nikdo. Je to ohledně výsledků nejdůležitější den pro Jumbo.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    KEIKIN: *taková Hiršaert etápka
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    KEIKIN: ale poďme na zítřejší klasiku. To bude něco Hiršim a WVA. Akorátže nejspíš prchne někdo jako TDG (jelikož ten ještě pořádný únik nepředvedl)..a taky je to z posledních možností jak z úniku něco urvat...takže podle mně..početný únik, kde bude i sagan
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    D1RABBIT: tam bych to viděl spíše více na vrchaře. Sám jsem zvědavý, jestli se budou měnit kozy...
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    D1RABBIT: az to Bora prehodnoti a nechaj jet Lennarda jako lidra na nejaky budouci grand tour, tak se budou dit velky veci.
    JAZ
    JAZ --- ---
    D1RABBIT: viděl bych to spíš na někoho, kdo pošetří síly už pár etap předtím. Třeba TdG nebo Carapaz, možná Alaphilippe. Ti mají vsazení! :)
    BATY
    BATY --- ---
    D1RABBIT: pravděpodobně jí vyhraje někdo z jumbo a nebo nějaký slovinec :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    a jeste je rozdil casovka po trech tydnech makani no ;)
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    ta slovinska byla taky do podobnyho kopce, akorat tam bylo asi o 15 km relativni roviny min.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    ta časovka je hlavně do kopce, tak se dá těžko srovnávat se Slovinským mistrovstvím a Dumoulin bude s tím mít taky trochu problém
    ROMI
    ROMI --- ---
    casovka bude vyrovnana, oba jsou ve forme.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    NAKASHI: Tak Tom si pojede pro win, o tom jsem přesvědčen. Pojede bez nervů a je to vedle domestikování jediná možnost, jak se zviditelnit
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    KEIKIN: casovku vyhraje o fous Pogacar, na slovinskym mistrovstvi v cervnu porazil i Roglice.

    jako nebyt ty ztraty ze sedmy etapy, tak by to bylo jeste hodne zajimavy :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam