• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    primarne sleduju eurosport v anglictine, ale kdyz uz me zacnou vadit ty casty reklamy, tak prepinam na ct sport.
    jako Bejk je tragedie, ale musim rict, ze se mi libil komentar od Koniga, prislo mi, ze se kazdej den zlepsoval. teda neposlouchal jsem je 4 hodiny v kuse ale jenom sem tam..
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    budu dělat ďáblova advokáta, zas tak zcestný nápad to úplně nebyl. a navíc... ty přenosy mají čtyři hodiny, povídejte něco čtyři hodiny, aby to ... mělo alespoň trochu hlavu a patu
    MISO
    MISO --- ---
    ONASYS: snad mu Bejk vysvetli, ze vcera setril a dneska bere etapu :)
    ONASYS
    ONASYS --- ---
    ROMI: to je divny Bejk rikal ze je jasny ze se setri...
    ROMI
    ROMI --- ---
    SMOKY: nj pravdu mas, tak to se nesetril na dnesni etapu :)
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    Bernal out
    VONDRUS
    VONDRUS --- ---
    ATOMIKS: Tak co maj rikat, kdyz se zrovna chcije ? :)
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    já jsem každopádně rád, že máme za sebou každoroční zpravodajství, jak škodovka opravuje nabouraná auta a netěším se na to samé zase za rok. snad Mejtskýmu tu cestu tam alespoň za to zaplatí.
    každopádně to byla dneska hezká etapa.
    VOTA
    VOTA --- ---
    D1RABBIT: No ja se teda taky dost divil. Ne tomu, že mu pak ujel na rovině. To už bylo daleko. Ale nepochopil jsem, že okolo toho vrcholu mu najednou dal strašně metrů. To carapas posral prostě.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Jinak barguil uz je oit.. Dvakrat v uniku a dycky svesi nohy.. Ten je pro mne vodepsanej.. Zitra unik... Tdg, martinez, soler, pinot?
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Kamna je dumoulinovsky somatotip.... Jezdec na gt, lelsi nez alaFilip.... Btw mam ho na tiketu, kurz 18...ani jsem carapaze nejistil
    ROMI
    ROMI --- ---
    a Bernal opet ztraci
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    Ted uz jim Kaemna ujede. Taky zaslouzeny za jeho aktivitu behem tour.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Rolland přebral štafetu od Voecklera, pořád útočí, pořád v úniku. Bojovníka si zaslouží. Otázka je, jestli tohle je to, co Francouzi chtějí, jestli by raději neměli žluťáka.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Tak tu máme tedYúnik, ze ktrerého vzejde vítěz....jak jsem psal...aláč, hirši, trantin..no ale co Carapaz ? Má von vubec šanci ? Ten závěr tak prudký není.
    ROMI
    ROMI --- ---
    PAN_SPRCHA: taky jsem to nepochopil :)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Už je to pohromadě
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    a chybí tam Sagan, to nějak nechápu, prémie je hezky před kopcema...jestli mu jde o zelenej tak proč tam není?
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    dneska podle očekávání velká skupina vepředu a v ní všíchni slušní vrchaři místo pořadí. zajímavý je jenom že je hodně lidí z INEOS. Carapaz,Amador, Castroviejo.....
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    D1RABBIT: Tak že by Kreison ? Typově by mu to mělo sedět. A kdy jindy než dnes ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam