• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    Klub zaměřený na silniční cyklistiku a vše kolem ní. Novinky, závody, švihy, postřehy. GIRO Velogames


    VELOGAMES NYX LEAGUE: 15465707

    http://www.velogames.com/




    Weby věnující se silniční cyklistice:
    Roadcycling.cz
    Supercycling.cz
    www.steephill.tv
    www.cyclingnews.com

    Výsledky:
    Procyclingstats.com

    Streamy:
    cyclinghub.tv/livestream
    sportlemon.tv

    Velogames - Nyx Cyklo liga
    http://www.velogames.com/

    rozbalit záhlaví
    ROMI
    ROMI --- ---
    VITI:
    BURKHAR: a nejaky tipy? :D
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    VITI: I za 20.
    VITI
    VITI --- ---
    BINARY_PARANOIC: jj, tehlech rad je plny net. IMHO se da za 25 koupit krasny kolo na nezavodni jezdeni.
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    ROMI: to se spíše zeptej tady (ale připrav se, že první doporučení tam dost možná bude „za tyhle prachy kup první, co uvidíš, aby to mělo smysl, zdvoj/troj/čtyřnásob budget“): [ Bikeri, Silnicari, Sjezdari, Slalomari, Hobici, spojme SILY!! ;) Kolo je SUPER! ]

    Obecně je z „low-cost“ poslední dobou celkem sympatický sortiment Decathlonu (!).
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    JAZ: určitě tomu hodně pomohlo to, že je to žlutý
    VITI
    VITI --- ---
    ROMI: mrkni na bike-forum, tohle se tam resi porad dokola.
    JONAS3: hele a na co bys pouzival to rafkovy?
    ROMI
    ROMI --- ---
    samotnych kolech se moc nevyznam, muzete mi doporucit nejaky horsky kolo do 25000? ;)
    ONASYS
    ONASYS --- ---
    JAZ: hele to je spis tvuj pohled, Bianchi uz davno neni italskej vyrobce, je to znacka velky investicni skupina co ma dalsich 10 brandu. Samozrejme chytre zijou z odkazu a romatiky:)
    JAZ
    JAZ --- ---
    JONAS3: s těma kotoučema to bylo jen takový rýpnutí :) ale jinak mě potěšilo, že první dvě místa mají italské značky, které jsou vnímány jako hodně oldschoolové a tak trochu nekonkurenceschopné ve srovnání s navoněnými brandy typu Spešlu.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    JAZ: Souhlas až na ty kotouče, kdybych měl (mohl mít) 2 rovnocenné kola, tak mám jedno s kotouči a druhé bez. A střídal bych to podle situace. Ale ve stavu jen jedna jednička, tak už jedině kotouče ;)
    JAZ
    JAZ --- ---
    VITI: taky mě to napadlo, ale zas tak dlouho to není, naposledy 2014 ho měl Nibali v Astaně. Teď s ním myslím jezdí krom UAE už jen Lotto :)
    VITI
    VITI --- ---
    VITI: tak teamy byly 3. Ale stejne, borec jim vyhraje zavod roku a na webu campy furt nic :-)
    VITI
    VITI --- ---
    JAZ: BTW to musi byt campa vitez po hrozne dlouhy dobe ne? A co jsem tak letmo koukal, tak u jinych staji sem si campy nevsiml, tak to maji docela stesti :-)
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    to se divim, že tam nemá galdy.
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    JAZ: ok
    JAZ
    JAZ --- ---
    SMOKY: jojo, jsou tubeless ready, ale podle cyclingtips podcastu je jezdí s dušema :)
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    JAZ: Jo, klasicka elektricka Campa. A vozi tam Vittoria Corsa Speed Graphene 2.0 TLR, coz sou bezdusaky.
    ROMI
    ROMI --- ---
    tak aspon jednu fantasy jsem vyhral, na velogames je clovek v hajzlu, kdyz mu vypadnou ti jezdci. Tam pan sprcha dobre vybral musim rict :)
    JAZ
    JAZ --- ---
    Na tomhle se vyhrává Tour, poctivý Colnago na Campě, ráfkový brzdy, duše atd., žádný hypermoderní komponenty co ušetří půl wattu při rychlosti nad 80km/h. Marketingová masírka všech těch kotoučů, bezdušáků, ceramicscpeed a podobných věcí dostala zase slušně na prdel, kolo je prostě v principu strašně jednoduchá věc :)

    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Jsem netušil, že je Bejk taková jemná duše. :-)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    Já si vždycky říkal že ta Sky taktika by se dala rozbít právě tím že někdo výrazně lepší v časovce by se jenom držel vlaku a pak to v časovce přerazil, akorát škoda že se ten někdo objevil až když SKY skončilo.
    ONASYS
    ONASYS --- ---
    PAN_SPRCHA: přesně ty čísla jsou moc. Snad je to čistý, to by cyklistiku strašně srazilo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam