• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    Klub zaměřený na silniční cyklistiku a vše kolem ní. Novinky, závody, švihy, postřehy. GIRO Velogames


    VELOGAMES NYX LEAGUE: 15465707

    http://www.velogames.com/




    Weby věnující se silniční cyklistice:
    Roadcycling.cz
    Supercycling.cz
    www.steephill.tv
    www.cyclingnews.com

    Výsledky:
    Procyclingstats.com

    Streamy:
    cyclinghub.tv/livestream
    sportlemon.tv

    Velogames - Nyx Cyklo liga
    http://www.velogames.com/

    rozbalit záhlaví
    VITI
    VITI --- ---
    ROMI: na mtb nebo zavodni cyklokros 1x plne postacuje. Pokud planuje jezdit vic po silnicich, tak je asi 2x lepsi.
    ROMI
    ROMI --- ---
    btw. jeste, ten jeden prevodnik je ted nejaka nova moda na usetreni vahy pro zavodaky neo je to ted standard u tech novejsich kol? :)
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Roman sděluje: Ráno před časovkou mu v Jumbu měnili pozici na kole, protože se jim nějak nezdála, takže byl rozhozený.


    Je věděl že se něco muselo stát, že to nebylo jen že klesla forma. Hlava dělá asi taky dost, i když se to nezdá.

    Zdroj: https://www.idnes.cz/...n-kreuziger-tour-de-france-2020-rozhovor-lepek.A200921_134920_cyklistika_tm2
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Jinak shrnutí tour za mně. Nejlepší týmy byly
    1. Jumbo 2. SUNWEB 3. QS 4. UAD 5. TREK 6 Loto 7. EF
    Průměrná výtěžnost: Ineos, Astana, Bora, MTS, Cofidis, Bahrain (i když ten spíše provar, jen díky Landovi byl vidět), ,
    Provar: Movistar, CCC, Arkea, FDJ, Vital Concept p/b KTM, Israleci a zbytek
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    PTám se sám sebe, proč silniční cyklisté až na vyjímky nedrží stálejší výkonnost (oproti jiným sportům) - možná jen můj dojem.Dost mladých jezdců už má výkonnost převyšující ty staší. Psali jste o Saganovi, že je "vyčpělej". Chápu že motorka nemuže jet každý rok, ten peak věku výkonnosti cyklisty se neustále snižuje (oproti minulosti) Starší jezdci hůře regenerují - a jejich výkonnost asi logicky klesá, čest vyjímkám co se kamarádí s italským personálem. Ale Porte je furt držák :-))
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    O tom zobání vedle v Dopingu. Ještě se možná budeme divit kdo a kdy. Ale tady bych to ale nechtěl rozebírat
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    SALO: Asi moc brzdím :(
    SALO
    SALO --- ---
    JONAS3: mam prave tie IceTech, ale starsie, pochopitelne. a vyhradne organicke Shimano dosticky. ¯\_(ツ)_/¯
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    SALO: No taky ty Ice techy vyměním za něco jiného, co vydrží. Varovali mě před nimi i těmi destičkami k nim. Mám na nich 4 tis a už půjdou pryč. Navíc, se jich nesmíš skoro dotknout, hrozně rády se křiví.
    Soused z kolofixu už mi něco doporučoval, ale nepamatuju si co ;) To nechám na něm.
    SALO
    SALO --- ---
    JONAS3: mam teda niekolko parov kotucov na roznych kolesach na kroske, ale este som ani jeden z nich po 5 rokoch nemenil. dosticky vydrzia +/- to iste, co brzdove spalky, ak teda nejazdis v nejakom totalnom maraste, kde musis neustale brzdit (napr. totalne rozbahneny cyklokros s riedkym blatom so zjazdami).
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    SMOKY: No protože když jedu sám, tak obyčejně nepotřebuji tak na krev brzdit, jako v balíku nebo na mokru, kdy chci, abych opravdu brzdil. Vítr - no stačí mi ta plochá vidlice a 40 ráfky, aby to se mnou házelo, ten kotouč je další hezká plocha na pohazování. Navíc cena a výdrž těch kotoučů (Ice Tech) a destiček... (to bych asi při 2 stejných kolech úplně neřešil ;))
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    JONAS3: No proc bys, kdyz jedes sam, do silneho vetru, preferoval rafkovy ?
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    SMOKY: Jak proč?
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    JONAS3: A proc ?
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    ROMI: jestli chces nejaky klasicky xc ht na jezdeni krajinou a nehodlas s tim brazdit bikeparky, tak se podivej na tsbohemii treba na tohle. kamos si to kupoval jako prvni trochu lepsi kolo a spokojenej. ma to trochu oldskul geo a klasicky slabsi brzdy a vyplety (coz je ale obecne na vsech levnejsich kolech), ale jinak novy xt, vzduchova vidle, za ty prachy vic nez cajk. ale jak pise viti, mrkni na bikeforum, tam se tyhle kola vybiraj neustale. a je fakt potreba si promyslet na jaky jezdeni to vlastne chces.
    VITI
    VITI --- ---
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    COCOBRYCE: no vzhledem k tomu výkonu je to divný
    ROMI
    ROMI --- ---
    VITI: to neni o lenosti, ale absolutne nevim, co je dobry a co je spatny :) ale omrknu to dal. diky
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    VITI: Na normální ježdění na suchu, když jedu sám, do silného větru. Do mokra a na závody pak kotouče.
    VITI
    VITI --- ---
    ROMI: nic konkretniho ti nereknu :-) nebud lenoch a projdi si vlakna na BF.
    Zasadni je asi zda chces 1x nebo 2x, to musis rozmyslet sam a na jaky jezdeni ... s tim ti nikdo neporadi.
    Pak je otazka zda ted neco kupovat, kdyz by teoreticky melo nastat obdobi vyprodeju, sem tam nekdo tvrdi, ze letos nebudou zadny kola navic, ale podla kramu se mi zda ze budou ... tezko rict.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam