• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    VITI
    VITI --- ---
    ROMI: nic konkretniho ti nereknu :-) nebud lenoch a projdi si vlakna na BF.
    Zasadni je asi zda chces 1x nebo 2x, to musis rozmyslet sam a na jaky jezdeni ... s tim ti nikdo neporadi.
    Pak je otazka zda ted neco kupovat, kdyz by teoreticky melo nastat obdobi vyprodeju, sem tam nekdo tvrdi, ze letos nebudou zadny kola navic, ale podla kramu se mi zda ze budou ... tezko rict.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    ROMI: FOŘT v hliníku na 105 by neměl zklamat. A IMHO se do dvacky vejdeš na bazaru. Nový bude dražší.
    ROMI
    ROMI --- ---
    VITI:
    BURKHAR: a nejaky tipy? :D
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    JAZ: tady je to pekne rozepsane...

    Proč jedou favorité Tour de France na kolech bez kotoučových brzd? | RoadCycling.cz - silniční cyklistika na webu
    https://www.roadcycling.cz/clanek/proc-jedou-favorite-tour-de-france-na-kolech-bez-kotoucovych-brzd
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    VITI: I za 20.
    VITI
    VITI --- ---
    BINARY_PARANOIC: jj, tehlech rad je plny net. IMHO se da za 25 koupit krasny kolo na nezavodni jezdeni.
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    ROMI: to se spíše zeptej tady (ale připrav se, že první doporučení tam dost možná bude „za tyhle prachy kup první, co uvidíš, aby to mělo smysl, zdvoj/troj/čtyřnásob budget“): [ Bikeri, Silnicari, Sjezdari, Slalomari, Hobici, spojme SILY!! ;) Kolo je SUPER! ]

    Obecně je z „low-cost“ poslední dobou celkem sympatický sortiment Decathlonu (!).
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    JAZ: určitě tomu hodně pomohlo to, že je to žlutý
    VITI
    VITI --- ---
    ROMI: mrkni na bike-forum, tohle se tam resi porad dokola.
    JONAS3: hele a na co bys pouzival to rafkovy?
    ROMI
    ROMI --- ---
    samotnych kolech se moc nevyznam, muzete mi doporucit nejaky horsky kolo do 25000? ;)
    ONASYS
    ONASYS --- ---
    JAZ: hele to je spis tvuj pohled, Bianchi uz davno neni italskej vyrobce, je to znacka velky investicni skupina co ma dalsich 10 brandu. Samozrejme chytre zijou z odkazu a romatiky:)
    JAZ
    JAZ --- ---
    JONAS3: s těma kotoučema to bylo jen takový rýpnutí :) ale jinak mě potěšilo, že první dvě místa mají italské značky, které jsou vnímány jako hodně oldschoolové a tak trochu nekonkurenceschopné ve srovnání s navoněnými brandy typu Spešlu.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    JAZ: Souhlas až na ty kotouče, kdybych měl (mohl mít) 2 rovnocenné kola, tak mám jedno s kotouči a druhé bez. A střídal bych to podle situace. Ale ve stavu jen jedna jednička, tak už jedině kotouče ;)
    JAZ
    JAZ --- ---
    VITI: taky mě to napadlo, ale zas tak dlouho to není, naposledy 2014 ho měl Nibali v Astaně. Teď s ním myslím jezdí krom UAE už jen Lotto :)
    VITI
    VITI --- ---
    VITI: tak teamy byly 3. Ale stejne, borec jim vyhraje zavod roku a na webu campy furt nic :-)
    VITI
    VITI --- ---
    JAZ: BTW to musi byt campa vitez po hrozne dlouhy dobe ne? A co jsem tak letmo koukal, tak u jinych staji sem si campy nevsiml, tak to maji docela stesti :-)
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    to se divim, že tam nemá galdy.
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    JAZ: ok
    JAZ
    JAZ --- ---
    SMOKY: jojo, jsou tubeless ready, ale podle cyclingtips podcastu je jezdí s dušema :)
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    JAZ: Jo, klasicka elektricka Campa. A vozi tam Vittoria Corsa Speed Graphene 2.0 TLR, coz sou bezdusaky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam