• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Fetujou všichni. ;)
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    D1RABBIT: jako upřímně na té časovce mi přišel nakoplej jako kráva...Ale samozřejmě všechna čest. Časem se třeba uvidí, kdo letos jel na TDF za své a kdo si odfrkl :-)
    BATY
    BATY --- ---
    7 tisíc a čáu :) Po 7 tisících mi taky vždycky praská řadicí lanko od přehazovačky, magické číslo ;)


    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    No taky že jo, mám na tom 4 tis s tím, že skoro každý víkend byl závodní za ty 3 měsíce (kromě 2?). Ještě tam chvíli pobudou, ale už ne moc dlouho. Čekám tak 6 až 7 tisíc dohromady.

    JAZ
    JAZ --- ---
    ROMI: čas nebyl žádná katastrofa, ale na to jak skvělý časovkář Roglič je, tak působil celou jízdu strašně divně. Vrtěl se na tom kole jakoby na něm seděl poprvé v životě a většinu času jel strašně velkou kadenci. I když byl v kopci ze sedla tak jí měl vyšší, než sedící Pogačar, to by být nemělo, efektivita šlapání pak klesá. Navíc mám pocit, že tým byl přesvědčený o jeho časovce natolik, že se na nějaký hlubší recon úplně vyprdli. Pogačar to tam na rovině řezal od kraje ke kraji, věděl úplně o všem, zatímco Roglič byl už v téhle fázi takový nejistý.
    ROMI
    ROMI --- ---
    PAN_SPRCHA: ne uplne, ale trosku jo dle toho vyrazu pri dojezdu casovky a posunuty helmy :) ale jak jsi psal, max by zajel o pul minuty lip :)
    VOTA
    VOTA --- ---
    PAN_SPRCHA: Průšvih je to jako brno. Jak když Manchestr otočil finale LM v posledni minutě. Na druhou stranu je to “jen” částečný sportovní neúspěch. Vidět byli pořád, mluvilo se o nich pořád, takže sponzor se nažral. A etapy maj taky.
    VITI
    VITI --- ---
    ROMI: na mtb nebo zavodni cyklokros 1x plne postacuje. Pokud planuje jezdit vic po silnicich, tak je asi 2x lepsi.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    KEIKIN: ale Rogla se nesesypal
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    JONAS3: mně na gravelu vydrží destičky tak 8 tisíc a to se v terénu brzdí víc ale je fakt, že už nejezdím tak ostře :-)
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    PAN_SPRCHA: ruku na srdce...tým pracoval na stopro, neskutečně silnej, konečně někdo, kdo ukázal Ineosu zádel. Pro mně je Jumbo tým vítěz, Rogla se seypal psychicky, i když je fakt že asi i kvuli týmové režii.
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    PAN_SPRCHA: kdo má víc jak 1 přijel z pravěku :D
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    KEIKIN: no...Jumbo bych teda na první místo nedával, na to s čím tam jeli je odjezd bez zlutaka průšvih.
    ROMI
    ROMI --- ---
    btw. jeste, ten jeden prevodnik je ted nejaka nova moda na usetreni vahy pro zavodaky neo je to ted standard u tech novejsich kol? :)
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Roman sděluje: Ráno před časovkou mu v Jumbu měnili pozici na kole, protože se jim nějak nezdála, takže byl rozhozený.


    Je věděl že se něco muselo stát, že to nebylo jen že klesla forma. Hlava dělá asi taky dost, i když se to nezdá.

    Zdroj: https://www.idnes.cz/...n-kreuziger-tour-de-france-2020-rozhovor-lepek.A200921_134920_cyklistika_tm2
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Jinak shrnutí tour za mně. Nejlepší týmy byly
    1. Jumbo 2. SUNWEB 3. QS 4. UAD 5. TREK 6 Loto 7. EF
    Průměrná výtěžnost: Ineos, Astana, Bora, MTS, Cofidis, Bahrain (i když ten spíše provar, jen díky Landovi byl vidět), ,
    Provar: Movistar, CCC, Arkea, FDJ, Vital Concept p/b KTM, Israleci a zbytek
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    PTám se sám sebe, proč silniční cyklisté až na vyjímky nedrží stálejší výkonnost (oproti jiným sportům) - možná jen můj dojem.Dost mladých jezdců už má výkonnost převyšující ty staší. Psali jste o Saganovi, že je "vyčpělej". Chápu že motorka nemuže jet každý rok, ten peak věku výkonnosti cyklisty se neustále snižuje (oproti minulosti) Starší jezdci hůře regenerují - a jejich výkonnost asi logicky klesá, čest vyjímkám co se kamarádí s italským personálem. Ale Porte je furt držák :-))
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    O tom zobání vedle v Dopingu. Ještě se možná budeme divit kdo a kdy. Ale tady bych to ale nechtěl rozebírat
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    SALO: Asi moc brzdím :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam