• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    Klub zaměřený na silniční cyklistiku a vše kolem ní. Novinky, závody, švihy, postřehy. GIRO Velogames


    VELOGAMES NYX LEAGUE: 15465707

    http://www.velogames.com/




    Weby věnující se silniční cyklistice:
    Roadcycling.cz
    Supercycling.cz
    www.steephill.tv
    www.cyclingnews.com

    Výsledky:
    Procyclingstats.com

    Streamy:
    cyclinghub.tv/livestream
    sportlemon.tv

    Velogames - Nyx Cyklo liga
    http://www.velogames.com/

    rozbalit záhlaví
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    ONDRAT: já to sfoukl tím "ostatní". Roman za mně zklamání, když nebyl v pořádku, neměl jet.
    Jinak i z tohoto rozhovoru jde vidět, že CCCéčka jsou v rozkladu.
    Černý před Girem: Dost mě mrzelo, že tým kvůli covidu zrušil Slovensko - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/sport/cyklistika/rozhovor-josef-cerny-giro.A200921_225717_cyklistika_tm2
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    KEIKIN: Nějak ti tam chybí v poražených NTT Pro Cycling, s tím, co odjeli na Tour, tak působí jako úplně zbytečnej tým.
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    D1RABBIT: tak tak roglic vicemene nevybouchl, ale tu formu mel vyladenou hrozne brzo, vyhraval s rozdilem tridy vsechno pred tour, zatimco Pogacar podal v casovce neskutecny vykon co se zapise do historie, navic se celou tour zlepsoval a tezko rict jestli bylo v silach Roglice stim neco udelat, hlavni chybou bylo, ze Pogacara podcenili v prubehu celeho zavodu a za co ma Roglic obrovske plus je to jak se zachoval na konci zavodu, pogratuloval, uznal kdo byl lepsi...

    a to ze ho porazili vlastni domestici? myslis mistra sveta v casovce, ktera byla taky do kopce a jeden z nejlepsich cyklistu sveta WVanA? :) na tom zas tak moc divneho nevidim
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    MAESTRO_007: To bylo první, co se mi povedlo, zkřivit je. Pak jsem je musel rovnat. Před tím mě ale Horák v CIHO sportu taky varoval, že se nemám moc dotýkat. Sice jdou pak rovnat rukou... no ale už to není ono ;)
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    VITI: smrt 54 a 64 v pohode... ale ice tech urcite lepsi :-)
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    SALO: mam to same na enduru a xcecku nekolik let a kotouce porad super...

    JONAS3: mne ty icetech prijdou prave pekne rovne a tvrde :-) ..ale verim ze jsou i lepsi kotouce
    ROMI
    ROMI --- ---
    takze ted tam budou dva talenti za generaci s Evanopoelem? :)
    VITI
    VITI --- ---
    JONAS3: ice jsem ted nasadil na cyklokros, kdybych to vedel, tak dam klasicky SMRT deore, ktery brzdeji uplne stejne a na mtb je mam uz 5 let :-) Tak uvidime.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    D1RABBIT: jj a navíc je skromnej. Jako já mu fandím, vo tom žádná. Jen jsem prost iluzí.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Fetujou všichni. ;)
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    D1RABBIT: jako upřímně na té časovce mi přišel nakoplej jako kráva...Ale samozřejmě všechna čest. Časem se třeba uvidí, kdo letos jel na TDF za své a kdo si odfrkl :-)
    BATY
    BATY --- ---
    7 tisíc a čáu :) Po 7 tisících mi taky vždycky praská řadicí lanko od přehazovačky, magické číslo ;)


    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    No taky že jo, mám na tom 4 tis s tím, že skoro každý víkend byl závodní za ty 3 měsíce (kromě 2?). Ještě tam chvíli pobudou, ale už ne moc dlouho. Čekám tak 6 až 7 tisíc dohromady.

    JAZ
    JAZ --- ---
    ROMI: čas nebyl žádná katastrofa, ale na to jak skvělý časovkář Roglič je, tak působil celou jízdu strašně divně. Vrtěl se na tom kole jakoby na něm seděl poprvé v životě a většinu času jel strašně velkou kadenci. I když byl v kopci ze sedla tak jí měl vyšší, než sedící Pogačar, to by být nemělo, efektivita šlapání pak klesá. Navíc mám pocit, že tým byl přesvědčený o jeho časovce natolik, že se na nějaký hlubší recon úplně vyprdli. Pogačar to tam na rovině řezal od kraje ke kraji, věděl úplně o všem, zatímco Roglič byl už v téhle fázi takový nejistý.
    ROMI
    ROMI --- ---
    PAN_SPRCHA: ne uplne, ale trosku jo dle toho vyrazu pri dojezdu casovky a posunuty helmy :) ale jak jsi psal, max by zajel o pul minuty lip :)
    VOTA
    VOTA --- ---
    PAN_SPRCHA: Průšvih je to jako brno. Jak když Manchestr otočil finale LM v posledni minutě. Na druhou stranu je to “jen” částečný sportovní neúspěch. Vidět byli pořád, mluvilo se o nich pořád, takže sponzor se nažral. A etapy maj taky.
    VITI
    VITI --- ---
    ROMI: na mtb nebo zavodni cyklokros 1x plne postacuje. Pokud planuje jezdit vic po silnicich, tak je asi 2x lepsi.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    KEIKIN: ale Rogla se nesesypal
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    JONAS3: mně na gravelu vydrží destičky tak 8 tisíc a to se v terénu brzdí víc ale je fakt, že už nejezdím tak ostře :-)
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    PAN_SPRCHA: ruku na srdce...tým pracoval na stopro, neskutečně silnej, konečně někdo, kdo ukázal Ineosu zádel. Pro mně je Jumbo tým vítěz, Rogla se seypal psychicky, i když je fakt že asi i kvuli týmové režii.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam