• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    PAN_SPRCHA: No a tady se ukáže, jak moc chybí Portal a jestli i bez něj a jeho umu jsou schopní dominovat, jako to předváděli dřív.
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    Jakobsen jde na rekonstrukci obličeje ...
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    HELLISH: tak to Giro je tak jasný, že se nedá nesouhlasit. sice existují mladí co by mohli překvapit, ale ti všichni jedou v týmu Thomasem:)
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    Fuglsang za svoji karieru skoncil na grandtour v top7 jedenkrat, loni mel zivotni sezonu to jo, ale neverim mu..
    Vlasov - nikdy nejel grand tour, tak spis tipuju Oomena nebo Knoxe
    sprinter - tipuju Demare, pripadne Matthewse
    vrchar - nevim, nejakej Ital nejspis. ze by Ciccone obhajil? navic predloni byl druhej za Froomem
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    KEIKIN: Sagan, no uvidíme. Každopádně mu to přeju, ale je tam i Démare, který zatím kde jel, tak vyhrával, jak píšeš i Matthews, pak Gaviria taky vypadá ve formě. Navíc těch sprinterských etap moc není, klidně by to mohl posbírat někdo z celkového pořadí na dojezdech. Já tam vidím jen 3 sprinterské etapy, pak 3 další tak půl na půl, spíš klasikářské...
    No rozhodně se těším, přišel čas si zase předplatit Eurosport Player.
    HELLISH
    HELLISH --- ---
    Černý koně vidím v QS - Almeida a Knox by možná mohli překvapit.
    HELLISH
    HELLISH --- ---
    KEIKIN: v podstatě souhlasím s KEIKINEM, co se děje?:)
    Uvidíme, jak naladil Nibali, ale na vítězství to moc nevidím, bude rád za bednu. Další kandidáti Yates, Fuglsang a Kelderman, možná Majka a s otazníkem Krujswijk, za nima už asi bude dost velká díra.
    Jsem docela zvědavej, jak to pojme Ineos, tým vypadá celkem nadupaně. Každopádně pro Thomase nakonec dobře, že nejel Tour, kterou by stejně nevyhrál, teď má celkem solidní šanci na Giru..
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Giro první etapa: časovka a netradičně z kopce dolů. Vzhledem k somatotypu je téměř jisté, že domácí Ganna to vyhraje.
    Jinak k Giru celkově, Thomas je jasnej, vo tom žádná. Sprinter zřejmě Sagan, ale s jeho výkonností ho klidně může Matthews seknout..Největší neznámá je pro mně vrchařský dres. Tam klidně Majka může kašlat na celkové a soustředit se na úniky, etapy a bodiky.
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    Velogames Italy 2020 | Velogames Fantasy Cycling 2020 Stage Race Championship
    https://www.velogames.com/italy/2020/
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Kde na to koukáte mimo placené kanály?
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    že by novej Aláč ? :-))
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    a ten novej kopec 9km pred Mur taky parada, 1.6km 6.3%, dve uzky zatacky skoro o 180 stupnu. tam se uz pojede.

    Higuita tam sotva visel na konci, toho skrtam
    Dani Martinez to vyjel ale pekne, kua proc ho ale nemaj na tipsportu?
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    dneska tam najizdej primo rovne, nemusi ostre zatacet doleva jak v minulosti
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    Ještě je tam Konrad, u Bory jasnej lídr dneska, poslední dva ročníky byl do desítky a nemá v nohou ani tour ani ms
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    BURKHAR: já ho zmínil..ho a Pogyho..Dokonce si myslím, že Sunweb obětuje jednoho zajíce na late attack, aby ho sjížděli ostatní týmy a Marc to pak zkusí utrhnout v okamžiku jeho dojetí
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KEIKIN: Taky favorit si myslím, proto mne zarazilo, že ho nikdo nezmínil.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    JAZ: toho pod kopec dycky dovezlo QS..obávám se že nebude v takové komfortní pozici jako za času Valverdeho éry
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    BURKHAR: jede,
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Hirši nejede?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam