• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    Klub zaměřený na silniční cyklistiku a vše kolem ní. Novinky, závody, švihy, postřehy. GIRO Velogames


    VELOGAMES NYX LEAGUE: 15465707

    http://www.velogames.com/




    Weby věnující se silniční cyklistice:
    Roadcycling.cz
    Supercycling.cz
    www.steephill.tv
    www.cyclingnews.com

    Výsledky:
    Procyclingstats.com

    Streamy:
    cyclinghub.tv/livestream
    sportlemon.tv

    Velogames - Nyx Cyklo liga
    http://www.velogames.com/

    rozbalit záhlaví
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JONAS3: to by neměl hned v den a dva potom negativní testy. Navíc je testovali už předtím. Covid se neobjeví na tři dny a hned zas zmizí, prostě měl smůlu na špatnej test
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    PAN_SPRCHA: Nebo byl pozitivní už dřív, a chyba byla, že ho nevychytali, a ted si to jen dojel správně :D
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    BURKHAR: pozzovio chtel zautocit a ziskat cas v celkovem poradi, o dojeti uprchliku neslo
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    A Matthews má zas dva negativní testy, tak ho vyřadili kvůli chybnýmu testu ..to nasere.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    ONASYS: Ale vždyť to bylo jasný, že to nikdo z nich nedá. Jeli úplně nesmysl pilu. 5 minut OK, ale 7:30? Sorry jako...
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    BURKHAR: Stejně jako s těma kačerama, pak pronesli, že chtějí, aby bylo Giro ukončeno.
    ONASYS
    ONASYS --- ---
    BURKHAR: proc? Byl to dobry plan, chybela mu ta koncovka, tedy aby Domenico posledni kopec vyuzil a jeste nastoupil, ale nemel na to, skoda. Pak by kazdej rikal jak mistrovsky to bylo.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    MAESTRO_007: Tohle byl ale nesmysl, to byla jenom šaškárna.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    MAESTRO_007: jako pokud to má efekt tak jo..ale takhle je to jen mlácení slámy...Víš přijde mi to jako zviditelnění týmu za každou cenu...bez sportovního efektu
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    MAESTRO_007: jsem si uplne vzpomnel na GregaVA, kteremu jsem hrozne fandil nez zacal souperit se Saganem :-) ...ten byl schopny dat 20km pred cilem klidne 5 nastupu po sobe a pak mu ujeli :D ..to bylo super
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    KEIKIN: mne se to libi. aktivni zavodeni a ne vzdy to vyjde.. ocesani domestiku, utoky na vetru atd. to mi prijde jako to nejzajimavejsi z celeho zavodu vetsinou :-)
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    MAESTRO_007: Díky, takovou demnci naposledy jel Bahrain na TDF....
    BATY
    BATY --- ---
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    KEIKIN:

    NTT v ofenzivě

    Náskok uprchlíků se začal rapidně snižovat po nástupu týmu NTT do čela hlavního pole. Jihoafrická sestava rozjela ostré tempo a postupně utrhla všechny pomocníky Vincenza Nibaliho (Trek - Segafredo) a Jakoba Fuglsanga (Astana), kteří zůstali ve skupině sami a bez podpory. Z vedoucí skupiny se zpět stáhl i Campenaerts, aby pomohl udržovat vysoké tempo a připravit půdu pro útok Domenica Pozzoviva.

    Snaha NTT k ničemu nevedla

    Jezdci týmu NTT utratili spoustu sil, ale k ničemu jejich snaha nevedla. V psoledním stoupání Gorgola se sice na čele na chvíli objevil Domenico Pozzovivo, ale v krátkém výjezdu nedokázal nikoho utrhnout a 30 kilometrů před cílem pro favority závod skončil.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    KEIKIN: tak ono to bylo jasný už při představení tratě, že je to koncipovaný tak aby to vydrželo +- po hromadě na ten mazec co měl přijít poslední týden.
    to přesunutí na tenhle termín a výpadky favoritů ten původní koncept dost rozložilo.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    KEIKIN: To Džíro mně letos nějak nebaví
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Tak a zítra zase Demerovina
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    KEIKIN: ale jo, na Vueltě se to stává celkem běžně že grupa favoritů jede polední tetinu závodu samotná nebo s pár domestikama
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Jinak tak malý peloton snad GT ještě nejel......
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Může mi někdo vysvětlit, proč tam NTT pálí watty ? Unik má pořád 7:30 náskok a oni táhnou a nic z toho..imho dmnce
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    KEIKIN: Clarke je sice největší jméno z nich, ale oni to zas ostatní ví. Je tam dost kvalitních jezdců, strašně bude to záležet kdy se ten únik rozpadne na menší části.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam