• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    Klub zaměřený na silniční cyklistiku a vše kolem ní. Novinky, závody, švihy, postřehy. GIRO Velogames


    VELOGAMES NYX LEAGUE: 15465707

    http://www.velogames.com/




    Weby věnující se silniční cyklistice:
    Roadcycling.cz
    Supercycling.cz
    www.steephill.tv
    www.cyclingnews.com

    Výsledky:
    Procyclingstats.com

    Streamy:
    cyclinghub.tv/livestream
    sportlemon.tv

    Velogames - Nyx Cyklo liga
    http://www.velogames.com/

    rozbalit záhlaví
    JAZ
    JAZ --- ---
    BATY: já měl rozdíl kolem 4-5 wattů, což mi přišlo v pohodě, kamarád jezdí s pedály od garminu o jednu zónu níž než na trenažéru, ať kalibruje jak kalibruje :)
    JONAS3: to jo, ono se stačí kouknout na Elkov, který v říjnu ohlásil, že od nové sezony jezdí na Willieru, a dodnes neviděli jediný kolo...
    BATY
    BATY --- ---
    JAZ: Já když jsem to kdysi testoval, tak jsem měl v průměru rozdíl i 10W (na ERG on 7W), trenažér mi ukazuje o 10W míň nebo klika víc, těžko říct...
    Kliku mám jen na levou nohu, trenažér měří obě nohy...

    free ride: https://analyze.dcrainmaker.com/#/dcc/011d668e-b494-4471-6ea2-2ce0a5c2ea86
    ERG ON: https://analyze.dcrainmaker.com/#/dcc/cf42d258-f155-4887-41b1-732429b25d71
    JAZ
    JAZ --- ---
    JONAS3: single, nebo dual? Vybral sis dobře, mám Stages přes rok (single side) a jsem s ním maximálně spokojenej, baterku jsem měnil za 13k km jednou, každý měsíc ho jednoduše zkalibruju a měření je přesný, několikrát jsem to porovnal s daty z trenažéru a odchylka byla minimální, a to většinou jen při velmi nízkých wattech.
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    PAN_SPRCHA: A na silnicich, vcera sem jel mimo Prahu po cyklostezkach a nikoho sem nepotkal
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    HELLISH: kontroly jsou na hranicích okresů, nic víc.
    HELLISH
    HELLISH --- ---
    Já bych to s těma nařízeníma tak černě neviděl, tady na venkově se na kole jezdí víceméně normálně meziměsto a kontroly žádný. Rozhodně bych neměl strach jet kamkoli do terénu..
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    BATY: Hovado! :D Já dal na válcích max 600. :)
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    SN0WCRASH: Dneska už se jezdí na dovolenou, že si na 14 dní přestěhuješ bydliště. Založím si asi firmu. Fiktivní přeprava zásilek na kole. Cyklisti si budou předávat po cestě mezi sebou balíčky - jsi v práci, rozvážíš zboží.
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    FLIPPER: ta tradicia nezmyselnych zakazov, ktore sa nedaju kontrolovat (navsteva pribuznych) ma neprestava udivovat.
    BATY
    BATY --- ---
    JONAS3: Taky jsem na to teď koukal a budu muset ještě přišlápnout :D

    FLIPPER
    FLIPPER --- ---
    ještě k tomu ježdění v Praze - oficiální info z FB primátora:

    BATY
    BATY --- ---
    JAZ: Opravil jsem to :)

    Caleb 22,24 W/kg
    Sam 21,85 W/kg
    André 21,30 W/kg
    Pascal 19,62 W/kg
    BATY
    BATY --- ---
    JAZ: Dobrý, tak už to zavřeli...
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    JAZ: Přišel mi waťák (jeden z posledních Stages v ČR), tak se poměřím :D
    JAZ
    JAZ --- ---
    Tak radši veselejší téma, gorila to v nohách pořád má :)
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Berte to tak, že oni memohou myslet selským rozumem. KDyž vydají vládní nařízení, musí mít z čeho vycházet (právně). Hranice k. ú. jsou tím nejjednoduším - dá se zjistit přes ikatastr, kde zrovna stojíš.. Přitom by stačilo, kdyby se vydefinovali oblasti, okruhy, které by definovala sama města ORP. Ale to je práce navíc, což oni dělat nechtějí. Bohužel se promarnilo moře času nesmyslnýma apkama na chytrou karanténu apod. místo vymezení zón pro pohyb v době, kdy je pandemie. To už se mohlo udělat loni, v klidu. Nyní opět honíme zajíce za ocas.
    VITI
    VITI --- ---
    PAN_SPRCHA: jo, snazim se ... zatim :-)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    VITI: smysl? Ty ještě hledáš smysl ve vládních nařízeních?
    VITI
    VITI --- ---
    JONAS3: asi tak. Cim vic o tom premyslim a blizi se prvni katastrani vyjezd, tak mi to prijde jako vetsi picovina. Ja jeste bydlim v oblasti kde si v klidu udelam 10k+ vyjezd, na mtb i vic, ale jak je nekdo z nejaky diry a chce si jit zabehat tak se hodinu pohybuje v nejaky ilegalni zone, jak kdyz pasujes drogy ... co to ma za smysl?
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    JONAS3: aha, asi mas pravdu ted jak na to koukam znova. jinak jo, 20-30km kruh okolo bydliste by v pohode stacil.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    VITI: Kámoš teď na Stravě nabízí potvrzení od realitky, a ještě ti zaplatí, když dohodíš kšeft ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam