• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    JAZ
    JAZ --- ---
    BATY: musíš vědět, jak to spočítat :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    BATY: To je zdravotníma komplikacema. Ale nevážil jsem se od podzimu. Ještě loni touto dobou jsem měl 78 kg / 193 cm, na podzim to bylo 70 kg, teď možná i méně (atrofuje mi svalstvo, bo su lazar ležák).
    BATY
    BATY --- ---
    BURKHAR: A jak žes to udělal? :) Asi musím přestat jíst večer u televize z nudy... To bude tím :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    BURKHAR: Spíš o 10, teď jsem hodně zhubl.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    D1RABBIT: Tož snad si to nevezme nějak ve zlym, ale přijde mi to trochu z cesty, tohle přirovnání. :) Měří o 20 cáků míň, než já a o 5 kilo víc. :D
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    VITI: Hokejová? Cože?! Takovej prcek?!
    VITI
    VITI --- ---
    EMBI: s obezitou tam takovou prihodu - pred cca 12-13ti lety, jeste jako mlady a perspektivni, jsem menil praci a musel se dostavi k doktorce na vstupni prohlidku ... je fakt, ze jsem spis hokejova postava 175/75, ale stejne, kdyz rekla 'lehka nadvaha, to mate s toho sezeni u PC' :-) byl jsem trochu sokovan :-) ... ted po letech jdu na kontrolu a desim se toho co bude rikal, kdyz sem spis o par kg tezsi ... nicmene jak jsem vstoupil do ordinace, byl jsem v klidu, zatim co ja pribral par kg, tak pi doktorka aspon 15 :-) ... a taky ze jo, bylo to bez reci :-)
    BATY
    BATY --- ---
    HELLISH: Neznalost FTP neomlouvá :)
    HELLISH
    HELLISH --- ---
    BATY: já naštěstí své FTP neznám, takže můžu jezdit dál:)
    BATY
    BATY --- ---
    JAZ: Sakra, mám těsně pod 4 W/kg, ach jo, takže zůstávám doma :/
    EMBI
    EMBI --- ---
    JAZ: Podle OECD statistiky z 2017 https://www.oecd.org/health/obesity-update.htm je 17% franzoucu obeznich. ICU pro COVID pacienty je ze ~40% obsazena obeznimi lidmi.

    Takze nastesti ne:) Jezdit na kole a bejt hubenej je skvely!
    CURFEW
    CURFEW --- ---
    Tak třeba vojen.prostor Ralsko je pro podobný situace jako stvořenej..po lesáckejch cestách tam můžete neohroženě valit kudy se vám zachce..silnice ideál na gravel,MTB..z Doks směrem Osečná,přes zubří oboru nakroutite 100 km i více
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    HELLISH: Máš recht.
    Za zaznamání stojí tento výsledek mladého Bárty. Docela pěkně obsazeno, i z našeho pohledu.

    Trofej Umag - Umag Trophy 2021 One day race results
    https://www.procyclingstats.com/race/trofej-umag-umag-trophy/2021/result
    HELLISH
    HELLISH --- ---
    D1RABBIT: jak už to bylo psáno, žádný švejkování jsem rozhodně na mysli neměl, osobně žiju víceméně celej rok dá se říct skoro v karanténě a když už teda jedu na kole, tak sám a vyhýbám se i narvaným cyklostezkám.. čili stačí nebejt debil, žeano. Tím bych zdejší okénku na téma COV ukončil a můžeme se zase věnovat cyklistice:)
    Jsem zvědav v sobotu na Štybyho, zatím teda jeho forma spíš neznámá..
    JAZ
    JAZ --- ---
    EMBI: otázka pak je, jestli tohle procentuální rozložení vlastně jen nekopíruje stav populace :/
    Určitě ale má většina výkonnostních sportovců lepší imunitu, než ostatní. Takže by vlastně mohli povolit ježdění venku pro lidi s FTP nad nějaké 4w/kg a bude to :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    EMBI: No, já mám BMI 17,45 a psali podváha.
    EMBI
    EMBI --- ---
    JONAS3: Cyklisti to maji s COVIDEM jednoznacne lepsi. Pokud jste obezni, tak sance, ze vas to slozi je nasobne vyssi.

    hospitalizovani pacienti ve francii:
    In total, 433 patients were included, and BMI data were available for 329: 20 were underweight (6.1%), 95 have a normal weight (28.9%), 90 were overweight (27.4%), and 124 were obese (37.7%).
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    D1RABBIT: na provařenou cyklotrasu fakt ne, zvlášť se stankama a frontama , ale třeba když já bydlím na kraji města(skoro doslova jsme druhý barák od konce), a pokud se chci projet na kole mám dvě možnosti: buď jet rovnou pryč do polí kde nikoho nepotkám a to přejedu hranice katastru města nebo tu legální jet úplně přes celé město, projít podchodem pod dráhou kde když trefím vlak půjdu v davu.
    Nařízení chápu: osobně nevím jak jinak zabránit tomu aby se lidé z celého okresu nesjizdeli na pár místech. Ale taky se primárně snažím nenakazil sebe, nebo ostatní kdybych to měl. Do toho se člověk musí trochu hýbat aby si pro něj Covid nepřišel v momentě kdy má padesát kilo nadváhu.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    ATOMIKS: V neděli jsme jel s kámošem, co mu to skončilo před 14 dny. No nepěkné to měl.
    Jinak jsme pomáhal naší sousedce důchodkyni (80 let), když kolabovala, volat záchranku (donutit je doslova aby pro ni přijeli), byl dlouho u ní v bytě, bez roušky jak ona, tak my... a taky nic. Takže buď jsme to měli bez příznaků někdy dřív (mám tip kdy), nebo jsme měli kliku.
    Jen na okraj, nakazil ji její syn o Vánocích, který teď po 2 měsících v umělém spánku zemřel.
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    BURKHAR: já se ještě nechci pouštět do finálního vyhodnocení, protože stále mám nějaké podivné projevy (tři týdny po začátku). v neděli jsem byl chodit na horách a při chůzi do kopce mě dost pálily plíce. úplně jsem nezkoumal kapacitu plic, ale 100% to nebylo.
    BATY: během toho týdne jsem jedl tak 60-70%. kupodivu mě v té době přešla chuť na sladké .o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam