• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    Klub zaměřený na silniční cyklistiku a vše kolem ní. Novinky, závody, švihy, postřehy. GIRO Velogames


    VELOGAMES NYX LEAGUE: 15465707

    http://www.velogames.com/




    Weby věnující se silniční cyklistice:
    Roadcycling.cz
    Supercycling.cz
    www.steephill.tv
    www.cyclingnews.com

    Výsledky:
    Procyclingstats.com

    Streamy:
    cyclinghub.tv/livestream
    sportlemon.tv

    Velogames - Nyx Cyklo liga
    http://www.velogames.com/

    rozbalit záhlaví
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    ROMI: taky očekávám demonstraci jeho síly, měl by ujet před cilem. Pokud by dojeli až do Sieny tak tam už záleží kolik komu zbude sil a lehký alaphilip by měl mít šanci. Případně i ostatní co můžou prekvapit nebo nějaký únik který na té těžké trati nebude mít kdo sjizdet
    ROMI
    ROMI --- ---
    PAN_SPRCHA: ja verim mdvp :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    MAESTRO_007: djokovic :)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    D1RABBIT: přesně na Pogacara jsem zvědavěj.
    Wellens ještě, na SB mu to vždycky jde
    A dědci Fuglsang s Mollemou můžou zkušeně využít toho že ti tři jsou tak jasní favoriti a budou se hlídat mezi sebou.
    Ineos s Pidcockem, bernalem,kwiatkem a sivakovem mi taky přijde docela silnej.

    Jinak z těch tří je teda jasnej favorit alafilip. Podívejte se koho tam má k ruce a koho mají wva a mdvp, to je rozdíl třídy, qs tam může ke konci být klidně ve čtyřech
    BATY
    BATY --- ---
    MAESTRO_007: Snad je Zdenda dokáže nějak překvapit...
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    /je nějaký profík co prodělal covid a pak zajel dobrý vysledek? Chápu, že ne o všech se to psalo, ale o těch známých asi jo.... Přemýšlím jestli Pěťo tento rok něco předvede :-)
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    zítřek bude dobrý. Snad si to ti tři rozdají na férovku a nezasáhnou pády/technické problém, případně někdo překvapí.... za mě by mohl Pidcock

    Tři mušketýři v Toskánsku: Alaphilippe, Van der Poel a Van Aert. A čtvrtý? | RoadCycling.cz - silniční cyklistika na webu
    https://www.roadcycling.cz/...tri-musketyri-v-toskansku-alaphilippe-van-der-poel-a-van-aert-a-ctvrty
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    VITI: Míň, jak ty, ale to je v hokeji výjimka. Hokejová postava je prostě 190 cm a 100 kg ve svalech. Navíc Fleury je strašnej pičus.
    VITI
    VITI --- ---
    BURKHAR: hele a kolik meri Fleury? ;-)
    BATY
    BATY --- ---
    JAZ: :D
    JAZ
    JAZ --- ---
    BATY: musíš vědět, jak to spočítat :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    BATY: To je zdravotníma komplikacema. Ale nevážil jsem se od podzimu. Ještě loni touto dobou jsem měl 78 kg / 193 cm, na podzim to bylo 70 kg, teď možná i méně (atrofuje mi svalstvo, bo su lazar ležák).
    BATY
    BATY --- ---
    BURKHAR: A jak žes to udělal? :) Asi musím přestat jíst večer u televize z nudy... To bude tím :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    BURKHAR: Spíš o 10, teď jsem hodně zhubl.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    D1RABBIT: Tož snad si to nevezme nějak ve zlym, ale přijde mi to trochu z cesty, tohle přirovnání. :) Měří o 20 cáků míň, než já a o 5 kilo víc. :D
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    VITI: Hokejová? Cože?! Takovej prcek?!
    VITI
    VITI --- ---
    EMBI: s obezitou tam takovou prihodu - pred cca 12-13ti lety, jeste jako mlady a perspektivni, jsem menil praci a musel se dostavi k doktorce na vstupni prohlidku ... je fakt, ze jsem spis hokejova postava 175/75, ale stejne, kdyz rekla 'lehka nadvaha, to mate s toho sezeni u PC' :-) byl jsem trochu sokovan :-) ... ted po letech jdu na kontrolu a desim se toho co bude rikal, kdyz sem spis o par kg tezsi ... nicmene jak jsem vstoupil do ordinace, byl jsem v klidu, zatim co ja pribral par kg, tak pi doktorka aspon 15 :-) ... a taky ze jo, bylo to bez reci :-)
    BATY
    BATY --- ---
    HELLISH: Neznalost FTP neomlouvá :)
    HELLISH
    HELLISH --- ---
    BATY: já naštěstí své FTP neznám, takže můžu jezdit dál:)
    BATY
    BATY --- ---
    JAZ: Sakra, mám těsně pod 4 W/kg, ach jo, takže zůstávám doma :/
    EMBI
    EMBI --- ---
    JAZ: Podle OECD statistiky z 2017 https://www.oecd.org/health/obesity-update.htm je 17% franzoucu obeznich. ICU pro COVID pacienty je ze ~40% obsazena obeznimi lidmi.

    Takze nastesti ne:) Jezdit na kole a bejt hubenej je skvely!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam