• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    ATOMIKS: jde o to, kdo by to zaplatil. Prostě se dají budgety za dresy. Ekvivalent žlutého dresu po vybraných klasikách by měl hodnotu třeba 5 mega euro. Provozovatelé i sponzoři zůstávájí stejní. Jen by se muselo jezdit malinko jinak...Nesvěsit nohy, když už víš že nebudeš do top 3 :-)
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    JONAS3: 24 km do konce, 1 minuta náskok...
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    JONAS3: Remco asi tak vsechno nejak dohromady, prvni grand tour v zivote, prvni zavod po uraze, nejistej pri sjezdech, divna atmosfera v tymu, velky ocekavani od nej atd.
    dobra zkusenost, verim, ze do budoucna to zuroci a bude dobrej.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Koukám na to jen textově, ale vypadá to, že je vymalováno, ne? Jestli teda Nibali vyjede s prvníma nahoru, tak dolů s ním nikdo nesjede.
    A Remco asi ještě nedává tak dlouhé závody (mladý nebo je to ještě po úraze?)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Úniky plné oportunistů... to si musím zapamatovat :D
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    BURKHAR: jo, jsou vtipny a nema to takovej ten ceskej buranskej nadech, jako kdyz tam je Tesar s Bejkem na CT sport. a je poznat, ze je to proste bavi.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    NAKASHI: Ta jeho angličtina je boží. :) A ty jejich vtípky obecně, úplný Monty Python někdy. Nebo když si říkaj, co měli na oběd, když se z něj vrátí do komentátorského studia.
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    BURKHAR: jediny, co me trochu stvalo loni, byl Sean Kelly vyslovujici Rogliče jako "Rožlik" :D jinak je to naprosta legenda a posloucham ho taky rad samozrejme
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    doufam, ze se letos jeste dockame spolecnyho uniku Bennetta a Brambilly :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Jinak je teď krásně vidět, že únik nechce nechat nic náhodě, fakt krásně spolupracujou, žádný výmluvy, střídání po půl minutě a jede se. Někdy jsou ty úniky plný oportunistů, kteří se jenom vezou a nechají to někoho odtahat.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    NAKASHI: Jo, jsou to borci s přehledem a ti hosti dávají super insight informace. Za mě též top!
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    BURKHAR: Teď o tom na GCN+ mluví, nemohl letět vrtulník, letadlo by asi taky nepustili a všechno tak závisí na 4G síti, přes kterou se vysílá z motorek. Fail. Tohle se přece dá podchytit líp. I kdyby mělo pár aut vyjet navíc a dělat AP přes satelit.
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    jinak to GCN je fakt super, to me bavi poslouchat, ikdyz se v ty etape nic nedeje :) vcera treba Bradley Wiggins jako spolukomentator.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    NAKASHI: Je to tak. Na co si to kurva platím? Abych koukal na tři puntíky na Google Maps?! :)
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    BURKHAR: to uz je tohle giro asi potreti..
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    NAKASHI: Hrozný, ty výpadky. Obecně je vidět, jaký jsou Taloši salámisti. Tohle se kurva musí podchytit!
    ROMI
    ROMI --- ---
    NAKASHI: ja je jeste necetl, ale nejak jsem to trosku odkoukal loni, kdyz jsem to tady zacal hrat :D
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    ROMI: jo mel jsem si nastudovat lip pravidla, protoze vozit 3/4 zavodu bodovaci trikot asi vydela mnohem vic nez jeden win etapy za 500 :D
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    Ja třeba miluju klasiky, jednorázové závody, šotoliny a kostky. Ale na grand tour ty etapy moc rad ty etapy ze sportovního hlediska nemám. Dívá se na to pěkné, ale borci tam bojují 20 dnů každý den a pak přijde etapa kde se jim rozpadají kola pod rukama a nedá se na tom povrchu pořádně závodit... To mi nepřijde úplně v pořádku v koncepci závodí který se jede po asfaltu a pak jedem sektor rozhodně otom, že někdo nevyhraje kvůli technickým problémům...
    ROMI
    ROMI --- ---
    NAKASHI:
    ATOMIKS: ja ho tam prave chtel dat taky, byla to jasna volba, ale pak jsem cetl, ze to nedojede, tak diky tomu jsem tam dal Sagana, ze ten ten dres aspon doveze do cile :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam