• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    BTW, onehdá tu někdo zmiňoval nějaký cyklistický manager, kde vedete stáj. Mé google-fu ale neuspělo. Chtěl bych to vyzkoušet.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    DUKED: Choo, Choo, hype train.

    Líbí se mi, že to tu začíná už teď ožívat. Cyklistický svátek se blíží. Stejně se to bude rýsovat až po týdnu závodění, cyklistika je v tomhle krásně nepředvídatelná. :) Na papíře je to jednoduchý.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    PAN_SPRCHA: López se zatím ani na Dauphine nijak neukázal.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    PAN_SPRCHA: Celkem slušní tahači.
    DUKED
    DUKED --- ---
    PAN_SPRCHA: Nazor beru, ale za me porad Carapaz. Jestli to loni bylo divne, nebo ne, je jedno. V roce kdy to divne nebylo vyhral Giro
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    DUKED: ta loňská Vuelta byla hodně divná, všichni měli v nohách další GT. a když těsně za Rogličem a Carapazem dojel Carthy, který se vší úctou patří spíš na pomezí první a druhé desítky, tak to o konkurenci vypovídá dost
    DUKED
    DUKED --- ---
    PAN_SPRCHA: Thomas zase zakopne o nejaky bidon 😉. Carapaz loni nahanel Roglice na Vuelte az do posledni etapy, byt ten posledni kopec o kilak delsi, tak by vyhral
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    DUKED: no....jenže kolikátý on v tom Ineosu je? Thomas je jasný lídr. ještě je tam Hart a Porte.
    Thomas by se musel zrakvit aby se Carapaz k něčemu dostal, ale ono to není tak nepravděpodobné. Porte se zrakví určitě, Hart....je to vítěz GT, ale v trochu jiný konkurenci.
    DUKED
    DUKED --- ---
    Ja budu drzet palce Carapazovi, pro me nejvetsi favorit.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    víceméně
    UAE,JUMBO,INEOS a pak nic.
    kurs někoho výhru někoho jiného než tyhle tři týmy je víc než 50:1 (Lopez,Yates,Mas,Aláč mají všichni přes 50)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    CUKI: předběžná nominace UAE včetně náhradníků........jako nedá se říct, že by tam měl být Pogačar někdy úplně sám.

    DE LA CRUZ David
    BJERG Mikkel
    KRISTOFF Alexander
    POGAČAR Tadej
    OLIVEIRA Ivo
    POLANC Jan
    HIRSCHI Marc
    FORMOLO Davide
    MAJKA Rafał
    MCNULTY Brandon
    CUKI
    CUKI --- ---
    NAKASHI: Tam hodně záleží co bude mít za domestiky, ale za mě je top. Co se týče zelenýho trikotu, tak tam fandim samo Saganovi, ale záleží kdo s ním pojede. Furt je v top, ale už to není o parník. Víc než na finish v čistě spurterských etapách to vidím na nějaký unik v kopci a kvalitní sjezd a pod. Teď jde o to jestli to bude stačit. Pokud tam bude Bennett, nebo jinej top spurter co dá třebas 3 etapy, tak na to Sagan pravděpodobně nedosáhne.
    BURKHAR: Tomu nevěřím. To měl zkusit před pěti lety.
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    ROMI: Pogacara si budou vsichni mnohem vic hlidat. to jsme videli uz na jare... bude to mit hodne tezky. musim nastudovat ten profil..
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    ROMI: to víš, léto ne a na se ukázat. Ale bazén už o víkendu napustím. :-))
    ROMI
    ROMI --- ---
    KEIKIN: ty jsi zmatenej jak lesni vcela :)

    jinak ja ackoliv budu fandit Pogacarovi, tak myslim, ze letos vyhraje uz Roglic konecne :)
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    PAN_SPRCHA: to neřeš. Každopádně letos je Pogačar pro mně nejvýš.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    KEIKIN: vždyť celou dobu píšu o mdvp
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    KEIKIN: aha ok.. no uvidime. Kuss me moc letos nepresvedcil, snad zvladne poladit formu za mesic. jestli si tam vezmou toho mladyho Dana, kterej byl vybornej na Baskicku, tak by mohli doprat WVA trosku vic volnosti.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    NAKASHI: špatně kuciii navařili..a navíc, já mám T-Mobile :-)
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    PAN_SPRCHA: já myslel wva. MvDP bude mít v tomhle výhodu, že se bude soustředit jen na sebe - podle mně.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam