• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    Klub zaměřený na silniční cyklistiku a vše kolem ní. Novinky, závody, švihy, postřehy. GIRO Velogames


    VELOGAMES NYX LEAGUE: 15465707

    http://www.velogames.com/




    Weby věnující se silniční cyklistice:
    Roadcycling.cz
    Supercycling.cz
    www.steephill.tv
    www.cyclingnews.com

    Výsledky:
    Procyclingstats.com

    Streamy:
    cyclinghub.tv/livestream
    sportlemon.tv

    Velogames - Nyx Cyklo liga
    http://www.velogames.com/

    rozbalit záhlaví
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    BURKHAR: asi JAZ nebo SHITTIE
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    NAKASHI: Počkat, tož kdo to tady psal, že si to koupil na rok?
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    BURKHAR: ja to mam jen na ES, ale v lete vymenim taky za gcn. Stejne na tom eurosportu nic jinyho nez kola nesleduju. Loni tam byly dostupny ty gcn shows jako breakaway, ale letos uz to nejde. To uz pak nebudu mit cas na nic jinyho, fakt jsou tam toho tuny. I ty jejich youtube kanaly maj spoustu dobrej videi z celyho sveta, challenge na legendarnich kopcich atp. Na zimu dobry.
    Dal bych si tu serii z Kolumbie nejdriv.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    NAKASHI: Ale Švýcaři se dobře zbavili Kanaďanů. :) Jeden dráhař, druhej vrchař, dobrá dvojka na čele.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    NAKASHI: Doporuč mi "must see" dokumenty / filmy tam. Je tam toho strašná mrda!
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    BURKHAR: dneska Alac!
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    BATY: po první dávce by to asi šlo (jen lehká únava), po druhé dávce (Pfizer) jsem skoro celý následující den prospal (s lehkou teplotou) a to bych asi na kole moc bezpečný nebyl :D A podle mého to ani nemá úplně význam sílit — tělo se v tu chvíli soustředí na boj s imaginárním virem, takže nejlepší, co můžeš udělat, je dát si den polehávání :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    A pěkně jim tam ščí teda. :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Tož jsem si pokusně koupil GCN+ za 209,- na měsíc. Tour de Suisse není v ČR dostupná, tak jsem se chvíli jebal s OpenVPN a hledáním serveru, ale už to jede i na mobilu (mám Wi-Fi přes USB anténu, takže jsem musel nechat sdílet internet pro Wi-Fi z té VPN). Na kompu bez problémů.
    BATY
    BATY --- ---
    Hned druhý den po očkování jste šli na kolo a pohoda?
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    v ineosu jsou teď rádi, že jim Porte vyhrál závod a Thomas se v tom pádu nezranil (snad)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    KEIKIN: ineos? To dělá každý silnější tým, kromě movistaru kde musel závod v sebevětší díře vyhrát Valverde.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    VOTA: trošku je to v tom článku zmíněno. možná je to naši národní povahou, že nejsem takoví ti hladoví vlvci, že spíš potichu a poctivě pracujeme (pro tým) a nedokážeme individuálně prosadit své ego na podium.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    PAN_SPRCHA: Tvl INEOS nechá vyhrát domestiky přípravné závody, abypak nemrmlali a pomáhali vyhrát TDF Leadrovi
    ATOMIKS: ne, jestli jsi sledoval teď přípravu na TDF, Froome nestíhal v kopcích.

    mladí češi ? článbek o tom je zde:
    Šéftrenér cyklistů o talentech: Někteří jsou pohodlní. V čem vadí východ? | iSport.cz
    https://isport.blesk.cz/clanek/ostatni-cyklistika/379218/seftrener-cyklistu-o-talentech-nekteri-jsou-pohodlni-v-cem-vadi-vychod.html
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    NAKASHI: jj, dokonce jsem už si to ověřil i zde, že to souhlasí http://www.zavodmiruu23.cz/data/public/MergeStage3_1.pdf
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    toto by mohlo napovědět v těch otázkách po budoucí generaci.
    Mladí Češi patří k favoritům Závodu míru U23 | Závod Míru U23 Grand Prix Jeseníky 2021 | Závody | Jesenická cyklistická
    http://www.zavodmiruu23.cz/zavody/zavod-miru-u23/novinky/mladi-cesi-patri-k-favoritum-zavodu-miru-u23/

    snažím se rozklíčovat výsledky Závodu míru, ale nějak se mi to nedaří. Bittner dal etapu.
    VOTA
    VOTA --- ---
    PAN_SPRCHA: dobry, tak aspon jeden zastupce. dik.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    NAKASHI: no, pokračuje v tom průměru poslední doby. Žádnej zázrak. Porazil ho i Carapaz. Carapaz Švýcarsko vyhraje, dneska bylo vidět že do toho jde naplno.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    VOTA: vakoč pojede tour.
    Ale jinak co se týká mladých, tak ti nadějní junioři pár let zpátky přechod mezi dospělé moc nedali. Nová vlna juniorů jsou zase naděje že by mohli někteří jezdit WT (Bittner,Vacek) ale že by to byly hvězdy tak to taky moc ne.
    VOTA
    VOTA --- ---
    To jsem se chtěl onehdá zeptat, jak to s tou českou profi silnicí vidíte? Já ač se snažím, tak to nějak nestíhám vše sledovat.
    Tak nějak se mi zdá, že před pár lety s Königem, Romanem a Štybarem celá ta naše cyklistika byla na vzestupu, ale zdá se mi jakoby se to nějak zadrhlo. Nebo je to jen můj dojem?
    Nenašel by se nějaky dobrodinec, který by třeba v rychlosti shrnul, kde koho máme a případně dodal nějaké osobní domněnky, jak se ta kariera může vyvíjet dál. Pojede vůbec někdo na tour? S díky...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam