• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    COYOT
    COYOT --- ---
    BATY: Ja na očkováni byl hned dopoledne … přes den a odpoledne to bylo cajk … v podvečer se dostavila únava kterou bych přirovnal 2-3 hodinový lehky Z2 aktivitě … druhej den takřka stejnej stav po obědě …trvající až do večera .. 3ti den už bylo o poznání líp , že by už to lehkou hodinku asi dalo … ale nakonec sem se na to vys.. a 3 dny byl v klidu
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    SHITTIE: nicmene musim dodat ze v utery, jeste pred ockovanim, se mi dostavila jako kazdy rok nekolikadenni lehka pylova alergie (nevim na co, neresim, dycky to max za tyden prejde), takze psikani a litry vodnatyho soplu, coz se me drzelo az do patku, takze tezko rict co z toho vlastne byla ta alergie a co ockovani...
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    BATY: ja byl na ockovani ve stredu. ve ctvrtek pres den pohoda, dokonce jsem si rikal ze by to nejaky sudlani v z2 klidne sneslo, ale odpo kdyz jsem dosel z prace, tak jsem zacal byt nejakej unavenej a na kolo jsem nesel. v patek se pridala lehka teplota, furt trochu unava, takze bez kola. v sobotu uz bez teploty ale porad unava a pridal se bolehlav, zase bez kola. na kolo jsem sel az v nedeli, to uz jsem se citil jakz takz normalne...
    ROMI
    ROMI --- ---
    BURKHAR: to jsem koukal nejakej mesic zpatky :)
    BATY
    BATY --- ---
    JONAS3: Tak já si vezmu manželky e-bike a dám si turbo. To by mělo být v pohodě :)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    BATY: Já teda šel po Pfizeru lehounce na kolo hned ten den a v klidu... Jako několik lidí, co znám. Večer jsem měl asi 30 minut lehkou zimnici a to bylo vše.
    BATY
    BATY --- ---
    BINARY_PARANOIC: I teploty jo? Tak to se ti asi zrovna asi aktualizoval Windows v tom čipu ;) No, tak to mi vychází na 3 dny bez kola, tak to je drsný... Zrovna, když je konečně počasí...
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    BURKHAR: asi JAZ nebo SHITTIE
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Dobře to tam teď útočí! Rvačka.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    NAKASHI: Jo, jejich YT kanál je sranda. Teď jsem se pobavil u Rookie - Amateur - Pro vrchu, kdy tomu Rookiemu nadělili 13 minut a on dojel pomalu s infarktem. :D
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    NAKASHI: Počkat, tož kdo to tady psal, že si to koupil na rok?
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    BURKHAR: ja to mam jen na ES, ale v lete vymenim taky za gcn. Stejne na tom eurosportu nic jinyho nez kola nesleduju. Loni tam byly dostupny ty gcn shows jako breakaway, ale letos uz to nejde. To uz pak nebudu mit cas na nic jinyho, fakt jsou tam toho tuny. I ty jejich youtube kanaly maj spoustu dobrej videi z celyho sveta, challenge na legendarnich kopcich atp. Na zimu dobry.
    Dal bych si tu serii z Kolumbie nejdriv.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    NAKASHI: Ale Švýcaři se dobře zbavili Kanaďanů. :) Jeden dráhař, druhej vrchař, dobrá dvojka na čele.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    NAKASHI: Doporuč mi "must see" dokumenty / filmy tam. Je tam toho strašná mrda!
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    BURKHAR: dneska Alac!
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    BATY: po první dávce by to asi šlo (jen lehká únava), po druhé dávce (Pfizer) jsem skoro celý následující den prospal (s lehkou teplotou) a to bych asi na kole moc bezpečný nebyl :D A podle mého to ani nemá úplně význam sílit — tělo se v tu chvíli soustředí na boj s imaginárním virem, takže nejlepší, co můžeš udělat, je dát si den polehávání :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    A pěkně jim tam ščí teda. :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Tož jsem si pokusně koupil GCN+ za 209,- na měsíc. Tour de Suisse není v ČR dostupná, tak jsem se chvíli jebal s OpenVPN a hledáním serveru, ale už to jede i na mobilu (mám Wi-Fi přes USB anténu, takže jsem musel nechat sdílet internet pro Wi-Fi z té VPN). Na kompu bez problémů.
    BATY
    BATY --- ---
    Hned druhý den po očkování jste šli na kolo a pohoda?
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    v ineosu jsou teď rádi, že jim Porte vyhrál závod a Thomas se v tom pádu nezranil (snad)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam