• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Matěj výborný finiš!
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    Alac tam zavrel Matthewse vpravo, toho jeste sundaj z poradi
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Cortina? Ho doženou.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    D1RABBIT: UAE nějak nevěřím letos. Tam to bude hodně o domesticích, kteří to potahají, tam jsou prostě Grenadiers o parník jinde, než konkurence.

    Stejně budou překvapení. Jako vždy.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Drsně to solej, flat out.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    D1RABBIT: Oni jsou letos skoro bez konkurence. Takhle nadupanej tým mělo naposledy SKY pár let zpět. Ale na TdF věřím QS a Jumbo, že jim to udělají těžké. Možná Movistar ještě, ale jinak, ruku na srdce, tam konkurenci prostě nemají.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Pořád se čeká, kdo co udělá, nervíčky jak v PCM. :)
    MATISK0
    MATISK0 --- ---
    Alaf jede, ale to asi neda...
    MVDP a peloton dotahnou, ma to dalekooo
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    ten Bencik omg to se neda poslouchat
    proc si tam nevezmou toho Koeniga radsi, to neni takova lopata
    ONASYS
    ONASYS --- ---
    Mavic záložní kolo mělo pedály jiný, proto to měnil.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    BURKHAR: Tak v Eurosport Playeru si zapínám také GCN bez reklam. Záleží, jak mám náladu poslouchat český komentář.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    JONAS3: Jo, když jsem ještě blbec jel ES s reklamama, bylo to tam pořád. A lety na lyžích.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    D1RABBIT: Proč měnil to kolo ještě jednou na posledních 400 m? Jakože už mohl na své?
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    D1RABBIT: Na ES je to v upoutávce. Už o tom mluví i mí malí kluci a přijde jim to legrační.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    JONAS3: Zrovna to jdu zapínat. :)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Dnes se jede i ta legrácka na Mont Ventoux. Oproti minulým ročníkům je to 2x až nahoru.

    COYOT
    COYOT --- ---
    BATY: Ja na očkováni byl hned dopoledne … přes den a odpoledne to bylo cajk … v podvečer se dostavila únava kterou bych přirovnal 2-3 hodinový lehky Z2 aktivitě … druhej den takřka stejnej stav po obědě …trvající až do večera .. 3ti den už bylo o poznání líp , že by už to lehkou hodinku asi dalo … ale nakonec sem se na to vys.. a 3 dny byl v klidu
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    SHITTIE: nicmene musim dodat ze v utery, jeste pred ockovanim, se mi dostavila jako kazdy rok nekolikadenni lehka pylova alergie (nevim na co, neresim, dycky to max za tyden prejde), takze psikani a litry vodnatyho soplu, coz se me drzelo az do patku, takze tezko rict co z toho vlastne byla ta alergie a co ockovani...
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    BATY: ja byl na ockovani ve stredu. ve ctvrtek pres den pohoda, dokonce jsem si rikal ze by to nejaky sudlani v z2 klidne sneslo, ale odpo kdyz jsem dosel z prace, tak jsem zacal byt nejakej unavenej a na kolo jsem nesel. v patek se pridala lehka teplota, furt trochu unava, takze bez kola. v sobotu uz bez teploty ale porad unava a pridal se bolehlav, zase bez kola. na kolo jsem sel az v nedeli, to uz jsem se citil jakz takz normalne...
    ROMI
    ROMI --- ---
    BURKHAR: to jsem koukal nejakej mesic zpatky :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam