• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Hele, teď vážně, nedáme opravdu Velogames s nějakou motivací pro vítěze? Klidně jen symbolicky, ale když nás bude zas cca deset, tak za pětibábu by si už vítěz mohl pořídit aspoň čepičku nebo basu piv nebo řetěz nebo blikačku nebo cokoliv za pětibábu. ;)

    A půlsto snad každej najdeme v kapse, ne?
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Ať už je Tour, kurvá! :)
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    JONAS3: takhle nějak jsem asi vypadal když mi na kolonoskopii strčili šlahoun do p***** a říkali něco o tom abych se uvolnil :)
    MISO
    MISO --- ---
    JONAS3: asi hnusny melon, co? :)
    VITI
    VITI --- ---
    JONAS3: vsichni maji zarazenou malou placky a ty velkou, tak se pak nediv!
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    MISO: Takhle jsem vypadal nahoře!!! Sám jsem se sebe lekl.

    MISO
    MISO --- ---
    VITI: screenshot z iOS Stravy
    VITI
    VITI --- ---
    MISO: jak se na to ve strava proklikam? V analysis nic takoveho nemam, jen:
    ROMI
    ROMI --- ---
    jako ja ty zensky cyklistky nesleduju vubec, takze nic nevim, ale dokazu ji pochopit, ze je nasrana jestli se rozhodovalo v jednom zavode, kdyz neni sprinterka, co jsem cetl :)
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    JONAS3: Každopádně časovku na republice vyhrála o minutu něco, v závodě dojela třetí, asi tam teda nebyla žádná konkurence.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    D1RABBIT: Teď se na to dívám. No to je ale pěkný nesmysl :)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    MISO: Mám to podobně, první 2 kopce a půlku Pomezek v pohodě (o 40 s rychleji něž vloni, tepy i watty v pohodě). Pak se vyjelo ze stínu na planinu - louku, do 12% a víc stojek a shořel jsem (3 minuty pomaleji, tepy za rohem, watty nic). Sotva jsem držel pádovou rychlost, po dlouhé době uvažoval, že z toho slezu. Kdykoliv jsem se pokusil malinko zrychlit, tak hrozilo, že si nableju do treter... Ale nakonec jsem se dostal nahoru, vzal vodu a vydal se "na pohodu" do cíle.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    MISO: Fuj, bolej mě nohy jen z obrázku.
    MISO
    MISO --- ---
    JONAS3: Kamos vyrazil v sobotu na Moraviamana a watty v priebehu casu vyzerali dost hrozivo :)

    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    JONAS3: Jaj, to je škoda, doufal jsem, že by mohl TOP 10 dát.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Ještě malinko k Noskové. Taky mi to její skuhrání moc nevoní. Co je ale důležitější, že letos prakticky vůbec nezávodí, a tým ji nestaví do žádných závodů, ani nižší kategorie. A to bych řekl, že dost znamená a svědčí to o tom, v jakém stavu je.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Černý se vzdal nominace do Tokia :(
    Černý se vzdal startu na olympijských hrách v Tokiu. Soustředí se na Vueltu - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/sport/cyklistika/josef-cerny-neucast-na-olympiade.A210620_171228_cyklistika_tm2
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Wout van Aert tamps down sprint and green jersey ambitions for Tour de France | VeloNews.com
    https://www.velonews.com/events/tour-de-france/wout-van-aert-tamps-down-sprint-and-green-jersey-expectations-for-tour-de-france/
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    MISO: Naštěstí jo. Dostalo mě vedro. Chcípnul jsem cestou na Pomezky a byl jsem rád, že jsem nejel ve sběráku do Trutnova ;)
    MISO
    MISO --- ---
    JONAS3: Zijes? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam