• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Skvělý gesto, jak teď zastavili peloton.
    BATY
    BATY --- ---
    ATOMIKS: vždyť to mají dobře, cílem projel na 80 místě, ztráta na vítěze etapy "-" = 0

    Caleb cílem vůbec neprojel, tak je na 172 místě a taky ztráta 0, tzn. dostal čas vítěze.
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    CUKI: Akorát jsem nepochopil, co tam viděli ti experti.
    CUKI
    CUKI --- ---
    COWBOY: Tak, a dokonce bych to nenazval škrtnutí, když ho začal objíždět zleva byl zprava před koncem jeho zadního kola cca o 10cm. To prostě ustát nemohl.
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    ORPA: zaznamenal jsem to včera na cyclingnews, na letour.fr to tak pořád mají (tam bych čekal nejvíc přesné výsledky)

    ORPA
    ORPA --- ---
    ATOMIKS: Nevím, jak to bylo hned po dojezdu, ale v tabulkách už mají Sagan i Ewan čas vítěze.

    Tour de France 2021 Stage 3 results
    https://www.procyclingstats.com/race/tour-de-france/2021/stage-3
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    CUKI: Pustil jsem si ten záběr ze shora teď několikrát za sebou. Ten moment, kdy komentátoři mluvili o tom, že mu něco sebralo řidítka, že to bylo něco od diváků. Od diváků jsem tam nic neviděl. Ale přišlo mi, že Caleb brnknul předním kolem o zadní kolo toho před sebou v momentě, kdy chtěl jít doleva a pak už to neustál. Pokud jste dospěli ke stejnému, tak sorry. I když ten sporťák to říkal taky a experti mu to vyvraceli.
    CUKI
    CUKI --- ---
    PAN_SPRCHA: Podle mě je to jak jsem psal. Nikoho jsem nevinil, ale to "ramínko" před nebylo nic ohrožujícího, naopak Caleb najížděl už prve do něj a vymezoval si svůj prostor. Zase ale v mezích. Problém byl až ve špatném úsudku Caleba kdy mu jezdec před začal zavírat cestu ale už byl za hranicí jeho kola...
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    D1RABBIT: vida! mé paměti nejsou bezchybnaté
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    D1RABBIT: tak Wiggo mu potáhnul v poslední etapě, to už o šetření sil nebylo .o)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    D1RABBIT: Jojo, to jo. Teď jsem se to dočetl taky (samozřejmě že si to už nepamatuju...). Dívám se do výsledků, Wigo tam ale měl docela luxusní polštář a za sebou v celkovém pořadí Frooma. Ale i tak, riziko to je vždy. I když možná lepší to jet ze špice než někde lehnout ;) Stejně musí být v popředí.
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    a kdyby po tom někdo také pátral, tak Cav dokázal v jednom z těch pádů nespadnout, ale zničil kolo. tak dojel se ztrátou pět minut. Ballerini dojel čtvrtý.
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    mě zas překvapuje, že Saganovi napočítali včera čas dojezdu +53s. ne že by to zrovna jemu trhalo žíly, ale myslel jsem, že to ochranné pásmo je o tom, že mu dají čas vítěze, když byl v první skupině.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Co mě teda bavilo hodně moc, že MvDP rozjížděl sprurtérský vláček Alpecinu, to je docela unikát. Kdyby nezůstal v první skupině, mohl nabrat ztrátu a přijít o žluťák! Normálně se svěsí nohy a dojede kdesi vzadu. Ne, on dál jel po tom šrotu a byl 7.
    To je fakt pecka! Na takového lídra se pak jezdí bez keců... Klobouček!
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    Thomas De Gendt byl v rozhovoru s Eurosportem klidný, i když přišel o lídra Caleba Ewana: "Takto se závodí posledních deset let. Na Tour de France se vždy v prvních etapách padá. Prostě to tak je, všichni jsou nervózní a musejí být vpředu, protože je to nejdůležitější závod."
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Pokud je dnes dojezd podobný jako před lety:
    Last kilometer – Stage 7 (Livarot / Fougères) - Tour de France 2015
    https://www.youtube.com/watch?v=efCP6TCJtpQ

    - tak tohle si nenechají ujít sprinterské týmy. Merlier repete :-)
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Pánové bavíte se o těch co nedojeli. Emoce a vášně k tomu patří, je to TDF a mně nadávky nevadí, není tu dětský filtr. Alpecin ve dvou na špici (kdo to čekal v predikcích ?)..kdo ví jak by to bylo bez pádu.
    Caleb se snažil rozkmitáním kola nakopnout to tak, aby se dostal před Petera tzv. myškou. Nalejme si čistého vína. Kdyby se mu ten manévr povedl, vyhrál by. Na tuhle motorku tam skoro nikdo nemá. Snad se vrátí do původní formy.
    D1RABBIT: ano, je to jiná váhovka, ale....snídám protein, to je nejrychlejší..
    Je to pro mně tak trochu cyklista mimo tabulky, takže bych tomu i věřil, že to páté místo po haluzi mohl urvat.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    JONAS3: Starobrno nepiju, to je sračka k zesrání... Piju buď Poutníka nebo v nouzi Svijany. Ale teď moc nepiju. Vlastně vůbec. Výjimka byla sobota, stavil se kamarýd a zvrhlo se to. ;)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    BURKHAR: A na to se napijem. Já si dám místní pivo a ty si dej Starobrno ;) Piju Konrada - stejně do teď nechápu, jak to že se to pivo takto může jmenovat... Slavný rodák z Vratislavic je Konrad Henlein (a Porsche), a jakékoliv báchorky o staročeších fakt nežeru.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    PAN_SPRCHA: Beru, koukal jsem teď na to zpětně a asi Calebovi křivdím. Nemohl už s tím nic dělat. V rámci toho finiše živě jsem byl plný emocí, bo mám Peťka rád a mohl klidně vyhrát, byl na dobré pozici na třetím a vypadal, že energii má, hodně se vozil a čekal.

    Tak si tu nebudeme kazit fajn atmosféru, OK? ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam