• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    Dneska skončil Mdvp,Merlier, demare, coqard....... Cavendish ty výhry dát může
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    BATY: Ale co k tomu chceš psát, vole? :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    ja jen konec uz videl, nebyl cas, ale Pog kral :)
    BATY
    BATY --- ---
    Já koukal, divím se, že sem nikdo nic nepíše, asi jsme koukali jen my dva :)
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    Dnes nikdo nekoukal?
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    poradi ve velogames se jeste muze presypat
    MATISK0
    MATISK0 --- ---
    JONAS3: příprava na Tokio.
    A ja vo velogames uz urcite skoncim poslední 😀🤦🏻‍♂️
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    JONAS3: 85 kilo jsem měl naposledy když jsem se ženil v 89. a to jsem byl po mononukleoze. :-)
    Závodit už určitě nezačnou, ale asi se občas se ženou projedu, když bude po nemoci. 🤷‍♂️
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    A MvDP taky už dnes nestartuje :( To z toho teda slezl hodně brzo.
    BATY
    BATY --- ---
    JONAS3: Tak to je slušnej skok. Když si vemu kolik mi dalo práce ze 76 na 74 ;)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    COWBOY: Před pár lety jsem měl 120 kg. Teď mám 79 kg, takže neboj, vydrž! A taky jsem se vrátil k závodění, kterého jsem nechal na VŠ (a našel si jiné koníčky ;))
    ROMI
    ROMI --- ---
    hmm letos jsem mu veril pred zavodem
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    vcera grupetto 90 jezdcu o dve minuty malem diskvalifikace na time limit
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    Roglič out…
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    JONAS3: Žena jezdí dobře a jezdí často. Já jezdil do 18. Pak týden asi před 15 lety. Loni týden na Šumavě na el. skládačce a letos jsem znovu zkusil klasiku. A vono to šlo. Akorát jsem si pamatoval vepředu dvojtac a vzadu petikolecko. A najednou 3-9. 🤷‍♂️
    Asi se mi to zase zalíbilo, od návratu jezdím do práce na kole. Takže vrátit se na kolo v 56 jde. Akorát pohled na mě je možná trochu děsivý. Přeci jenom 125 kilo na tom kole působí strašně. 🤦🏼‍♂️🤪
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    COWBOY: Taky se moc nestydím a dávám španěla'.
    Jinak zajímavý point, že ti žena kecá do toho, co jezdit za převody ;-) Mně kecá akorát do toho, kdy mám jezdit (nejlíp asi nikdy) :-D.
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    JONAS3: A žena mě chce být, když si na velký tác dám největší kolo vzadu. Že prý trpí řetěz. Hovno řetěz, já trpím. :-)
    HELLISH
    HELLISH --- ---
    COWBOY: Masakr, Colombier na velkou placku a ještě se u toho směje! Každopádně letošní Tour zatím skoro každá etapa super podívaná navzdory tomu, že už je teda jasný, jak to dopadne..
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    COWBOY: Vypadalo to jako 54/27 nebo tak něco...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam