• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    ONASYS: Zřejmě máš problém porozumět psanému slovu.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    ONASYS: Co se ti na tom nezdá? Bavím se o počtu titulů a výher na TdF, má na to 15 let ještě minimálně.
    ONASYS
    ONASYS --- ---
    BURKHAR: ty ses fakt generator nesmyslu...
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    D1RABBIT: Jestli mu vydrží zdraví a forma, překoná Merckxe ve všem. Úplně ve všem.
    MATISK0
    MATISK0 --- ---
    To je takovy curak /v dobrom/ 😀😀
    Este ze ho mam vo velogames
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    BURKHAR: Totální cyklistika.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    MAESTRO_007: je blbost se domnívat že by něco v hotelu zůstalo. Možná noční návštěva doktora z Meridy :-))
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Pogačar to dneska zase oholí jak bobra, cejtim to v kostech.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Jak se blíží Tourmalet, tak mi to najíždí, to bude sranda.

    Jinak jsem teď nepochopil, proč to tak rvali, když to stejně neorvali. :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    CUKI: Nuda to vůbec není, závodí se naopak na plné kule a je to zábava sledovat.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    MAESTRO_007: WTF? Podezření na doping?
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    Policie prohledala hotel týmu Bahrain Victorious | RoadCycling.cz - silniční cyklistika na webu
    https://www.roadcycling.cz/aktuality/policie-prohledala-hotel-tymu-bahrain-victorious
    CUKI
    CUKI --- ---
    koukám že jsem o nic nepřišel. Letos pěkná nuda. Sagan out a Pogačár si muže zajet v průběhu na jedno...
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Letmý pohled do velo tabulky mi dává poměrně jasnou představu o mém celkovém umístění.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Burkhar: A přitom nemusel. Stačilo jet za Carapazem :))
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    PAN_SPRCHA: Pořád věřím, že se s tím nebude párat, pohlídá si správný vláček a pak to tam narve nahoru tak, že je bude předjíždět jednoho za druhým. Předvedl to letos už vícekrát. Já mu věřím. :)

    WvA je favorit, ale toho může dost zlomit ta rampa (i když jeho vrchařský potenciál nijak nesnižuji).

    Pog je letos fakt o parník jinde. S jakou pohodou a přehledem si to jezdí. 55 km do cíle ztráceli 8 minut. A on to tam takhle nasype, jako by se nechumelilo. Borec!
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    BURKHAR: Tam je poslední vrchol 34 km před koncem......pak je rovina, sjezd,rovina. Těžko budou jezdit po jednom. Pořád je největší favorit WVA. Taky další co umí přejet kopec a zaspurtovat jako Uran......Remco taky není bez šance.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KEIKIN: O tom nepochybuj.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Ještě vyhraje i Olympiádu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam