• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    SALO: Ale tak se to nabízelo, stejně to názor tazatele nezmění, každopádně moudra jako "Ty závody kde je to nejvíc o vytrvalosti jsou de facto jen na MTB..." gravírovat na ráfky.
    SALO
    SALO --- ---
    ONDRAT: a preco zrovna ja? nech mu to vysvetli niekto iny. :D
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    ROMI: Je dobrej, ale jsou momentálně i lepší. Minimálně Pog a WvA jsou o parník jinde.
    ROMI
    ROMI --- ---
    se vsema :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    ROMI: A s kým ho chceš srovnávat?
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    D1RABBIT: to byla spíš taková technická :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    BURKHAR: ja chci srovnavat MvdP :)
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    CUKI: Chodí sem chlapík jménem SALO, ten by ti to vysvětlil.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    D1RABBIT: Nenech se odradit. Já taky nesouhlasím s tím, že by ti borci má MTB měli srovnatelnou výkonnost. Srovnání snese silniční cyklistika možná s cyklokrosem, ale jak tu někdo zmínil, srovnávat silniční cyklistiku s MTB je jak srovnávat F1 s Rallye. Úplně jinej sport prostě.
    CUKI
    CUKI --- ---
    D1RABBIT: Takže podle tebe jen MTB jen pro ty méně výkonné? Nech se vyšetřit :-)

    Ne každý MTB závod má do cca 200-300km..
    Ty závody kde je to nejvíc o vytrvalosti jsou de facto jen na MTB...
    O výdrži je to u obojího srovnatelné, jen je tam trochu jiná technika a u road vliv teamu a vláčku, protože tam jsou větší rychlosti.
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    MATISK0: no vidím, že bude 60minut přímý přenos ve 4 ráno na CTspoet. Ale rád bych viděl celý závod :-) ..kdysi bylo na internetu několik kanálu pro různé sporty atd. na webu CT, to bylo super
    MATISK0
    MATISK0 --- ---
    MAESTRO_007: Jilek psal ze bude komentovat z Kavci hor. Takze silnicni zavod a mozna aj omnia a dalsi, bude
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    A jak to má CT s přenosem? To tam nějak nemůžu dohledat.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    D1RABBIT: Tak asi si nevykloktali před letem, to je jasné.
    CUKI
    CUKI --- ---
    MATISK0: tak alespoň něco :https://nyx.cz/discussion/45/id/53920179
    :-)
    CUKI
    CUKI --- ---
    MATISK0: Tak jen ty co neprojdou přes opakované PCR teď a za 3 dny.
    I v tom letadle je dost malá šance se nakazit. Každopádně to pěkně nasere.


    PAN_SPRCHA: Nevím co je na tom jiného, jen je to ještě horší (nebo nechápu na co narážíš). Pro mě v těch dlouhejch kopcích byla zásadní jen má hlava. Ale já toho na silničce moc nenajezdil. Veškeré závody byly vesměs MTB+ s výjimkou několika triatlonů a jednoho závodu mimo soutěž v GB (tam obecně moc MTB nefrčelo).
    Ale držet tempo do nekonečnejch kopců je fakt podle mě hlavně o hlavě a je jedno na čem to jedeš.
    MATISK0
    MATISK0 --- ---
    JONAS3: nikdo z letadla startovat nebude 🤷🏻‍♂️🤔
    jediny asi taky nebudou, najde se i dalsi vypravy kde to bude asi horsi
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JONAS3: podle mě není, nominace jsou uzavřené
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    PAN_SPRCHA: Je nějaká šance je nahradit? Že by se dočkala Nosková? nevím, jestli je to možné a pokud jo, jestli je teď hned někdo schopný najít letenku a do Tokia a někoho, kdo v řádu hodin odletí.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    jsem se podíval poprvý pořádně na časy a je to pěkný, v sobotu ráno hezky u snídaně
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam