• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Jako chápu, že se řeší MvdP, ale už to tu zas smrdí MTB. Čili OT.
    MISO
    MISO --- ---
    CUKI: pretoze potrebujes rychlost, aby si to spravne preletel. pri treningovej/recon jazde ju nemusis mat a vtedy je lepsie to vzat po lavke
    CUKI
    CUKI --- ---
    Tenhle typ závodů jsem nikdy nejel, ale nechápu proč tam ta rampa vůbec byla, když v závodě bejt neměla?
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    Mathieu van der Poel tvrdí, že o tom nic nevěděl. Národní trenér Gerben de Knegt je překvapen. „Tento týden jsem mu to řekl stokrát. Během všech tréninků v předchozím týdnu bylo vedle této skály prkno, ale ne v závodě. To je u horské cyklistiky normální. Věděli jsme, že toto prkno bude pryč, o tom se během týdne několikrát diskutovalo." "



    Takže MDVP odjel z tdf a výsledek je že ze sebe udělal blbce
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    MAESTRO_007: no hlavně se tam nikdo jinej ani náznakem nerozsekal. Holanďani mají nějaký problém se sluchem poslední dny
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Výmluvy. Prostě to nedal.
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    hovno technicka chyba :)

    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    PAN_SPRCHA: zajímavá analýza.
    Btw. Je možné do budoucna uvažovat do tvarovatelných řidítkách ? Víš, že by sis je vytvaroval do pevné pozice dle povrchu který jedeš.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    D1RABBIT: Pidckock jezdil od května MTB, sice měl pauzu se zraněním, ale i tak.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    D1RABBIT: udělal chybu stejně jako minule Sagan, drželi se na silnici moc dlouho před závodem a pak dojeli na techniku.
    CUKI
    CUKI --- ---
    D1RABBIT: To nemusí bejt o technice, prostě tam nejel sám, nevíš co se před tím událo.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    Cink to svlíknul celý, to je spíš chyba než smůla, stejně jako pád. musel vzít nějakej šutr ze strany.
    BATY
    BATY --- ---
    D1RABBIT: Když někdo vyhrabete video jak letěl, tak to sem dejte pls. Já to neviděl, zrovna jsem vezl děti na MTB tábor :) A co jsem zatím hledal, tak to byl samý clickbait...
    BATY
    BATY --- ---
    to jo, málem jsem se rozbrečel
    CUKI
    CUKI --- ---
    tak to nasere
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    cyve ten pičus co komentuje na čt sport je v takový extázi, jako by jeli poslední rundu :-)
    LARS_GUNNER
    LARS_GUNNER --- ---
    Nemuzu najit zaznam, co se tam stalo?
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    PAN_SPRCHA: “If I’m to be completely honest then this [the race/what happened] was shit. It was a pretty bad representation of female cycling," Uttrup Ludwig told the Danish Broadcasting Corporation (DR).

    To byl tak strašnej závod? Neumannová 33.


    PAN_SPRCHA: Marianne Vos to prý věděla.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam