• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    Klub zaměřený na silniční cyklistiku a vše kolem ní. Novinky, závody, švihy, postřehy. GIRO Velogames


    VELOGAMES NYX LEAGUE: 15465707

    http://www.velogames.com/




    Weby věnující se silniční cyklistice:
    Roadcycling.cz
    Supercycling.cz
    www.steephill.tv
    www.cyclingnews.com

    Výsledky:
    Procyclingstats.com

    Streamy:
    cyclinghub.tv/livestream
    sportlemon.tv

    Velogames - Nyx Cyklo liga
    http://www.velogames.com/

    rozbalit záhlaví
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KEIKIN: Prostě vyber svých 10 oblíbených mimo současnou top 54. Z toho bude seznam 64 jezdců a pak se uvidí, jak bude pavouk.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    D1RABBIT: jak nekomplikuju, já to jen nepochopil..já myslel že ti máme poslat každý deset nejoblíběnějších jezdců za rok 2021..
    A ono je to jinak..Nyní se pouze nominuje 64 jezdců (nevím sice proč 64, ale ok).....a co pak, po té nominaci do konce sprna. Jak to pak bude fungovat...?
    vyřazovačka ve dvojicích - jak si to mám představit ? Jako že dáš dva jezdce (na základě pořadí ?) a my je budem lajkovat a kdo dostane méně + tak vypadne ?
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    1. Sagan
    2. Sagan
    ...
    63. Sagan
    64. Sagan

    Teď vážně, něco vymyslím a pošlu to Králíkovi.
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    jo jakoze to bude jeste rovnat a pocitat podle oblibenosti od jednicky do desitky? :)) Keikine, ty se me fakt zdas :))
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    SUMAC: To neva, ale odhalí to trendy oblíbenosti už teď :-)
    Já už mu těch deset kousků poslal, očáylovaných. Předpokládám, že první má automaticky 10 b....ne že bude pan Králík počítat jen výskyty..pěkně obodovat, i na pořadí záleží. Když je jich deset celkem, tak první 3 - je srdcovka, ostatní jsou tak nějak do počtu :-))
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    D1RABBIT: tohle je dost pocitani slepic pred koncem honu.. porad tu mame Mistrovstvi sveta, Paris-Roubaix, MS na draze, etc. Top Ganna si hodi Cancellaru na Roubaix, udela svetak na 4km vedle na draze, vyhraje MS ITT na silnici. Zlato z OH a pink na girro uz ma.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KEIKIN: Do piče. Příští sezónu si do Vela dám ty, kterým to nepřeju, protože mi vždycky Velo tým popadá...
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    D1RABBIT: těžké rozhodování mezi 23 a 53
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    D1RABBIT: Tos mohl udělat tady anketu. Ale dobře pošlu ti mých 10 zajíců, ale ne že to někde vyžvaníš :-´)
    ale poďme k aktuální situaci:
    Philipsen and Aranburu don't start

    14:02

    Alpecin-Fenix announced Jasper Philipsen suffered fever while Alex Aranburu was injured yesterday as he crashed on the final donwhill. 169 riders are still in the race.

    Tak více bodů pro Jacobsena ve velu - to by mohla být "dobrá" zpráva
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    D1RABBIT: nominuju Greipela .o) sic to je už nejezdec. a Jožku Černého.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Nejoblíbenější je ten, co ti vozí body do vela :-))) tak za mně Mvdp pak wva a pogi
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    D1RABBIT: Ano, to myslím.
    Ještě se mi do toho ale motá i 2016, 11. etapa (co jsem našel) - Sagan, Froome, Thomas a Bodnar ;)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Anebo Tinoff "časovka družstev", když foukalo. To bylo taky docela legendární.
    Škoda, že to je "jen" Avenire, ale ta 10. etapa byla taky hodně dobrá. Stát se to ve WT, tak se o tom píše ještě rok.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Tak on Rogla klidně může ještě zas hodit tlamu, jakkoliv mu to nepřeju. Je to prostě janek. Jinak mne překvapilo, že Ineos vůbec nemá formu a nehrotí to.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Rozhodnout může kterákoliv etapa. Viz třeba včera, nebo spoustu rovinatých etap, kdy se to na terezínu rozdělilo.
    Klidně i 20. etapa, teda z pohledu kopců, může být zásadní. Je to předposlední den, 3. týden, všichni jsou už dávno na hraně, spoustu z nich i za ní...
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Rozhodne kombo 17-18. etapa. Kdo to zvládne, tak časovka už ho neohrozí.
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    Roglic da kazdymu z hlavnich souperu na celkovy poradi v ty casovce nejmin minutu az dve

    Ineos vypada uplne mimo formu a ta jejich taktika nedava moc smysl.
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    BURKHAR: ja jevim, Carapaz i Bernal mi proti Giru/Tour oba prijdou z formy. na podium zautoci spis Yates bych rekl.. rozhodne se vsechno az na Lagos Da Covadonga a den po tom na tom novem dost silenem vyjezdu na Gamoniteiru. pokud nekdo muze Roglice ohrozit, tak je to Mas. cekal bych ze Movistar musi mit ten kopec zmapovany a vedet presne kde a jak zautocit. ale do ted to vypada, ze Mas je rad ze jede na druhe misto a drzi se Roglice.
    MATISK0
    MATISK0 --- ---
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    SUMAC: Naopak, z má jiných strach. Bude mít co dělat, aby v klidu přejel ty hory. Vůbec bych se nedivil, kdyby se teď do toho neopřel Ineos s Carapazem a Bernalem. Mas jede taky skvěle, Lopèz to samý. Máme teprv začátek druhého týdne. Nic není rozhodnuto.
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    PAN_SPRCHA: porad ma vitr z Pogacara asi. asi mu jeste nedoslo na posledni casovce ho Pogacar nemuze predjet
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam