• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Dneska by mohl Ineos možná vystrčit růžky. Ale nevím, nevím, klidně tam může někdo udělat větší únik.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Rog je blázen. :)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    D1RABBIT: jojo, jak tam dojeli všichni nebylo co řešit
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Dneska to asi bude chtít Rogla.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KEIKIN: Sky!
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    SUMAC: u týmů bych volil opak..nejneoblíbenější..:-)
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    D1RABBIT: hehe OK. no a co udelat i neco o teamech potom? 32 WT + PRT. by me zajimalo co je tady nejoblibenejsi team.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    D1RABBIT: Agoritmus nasazování...KDyž dáš první dvojici MDVP vs WVA...tak ti vypadne hned na začátku oblíbený jezdec více z nás...ale pokud bys to udělal jako v tenise při turnaji, kdy si spočítáš dle rankingu nasazení, tak pak ano...si samozřejmě můžeš svoje oblébence rozestavit do pyramidy tak, aby se potkali ve finále :-))
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    SUMAC: Silnější pes mrdá. Nevěřím, že tam nebudou jasní favoriti mimo současnou top 54. A nech to na Králíkovi. Bude řiť.
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    D1RABBIT: dostanes od 10 lidi 10 ruznych nominaci tak sem zvedavej podle jakeho kluca z tech 100 zavodniku vyberes 10 :) btw. Aranburu by mel jit automaticky do druheho kola.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    To je fakt, radši čumme na Vueltu.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    D1RABBIT: no počkej, jak nech na mně...a chci vědět algořitmus, který se bude vztahovat k vyřazování. Nemusí to být přesné, ale ok...necháme to na tobě, kdo bude ten nejoblíbenější...Za mně by bylo nejjednodušší, kdyby ti každý poslal deset jmen a šmitec..spočítané bys to měl hned.
    BURKHAR: taky by ses mohl oholit
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    D1RABBIT: Možná mu mocniny dvojky dělají problém... :D
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KEIKIN: Lepší než ta pičovina, kterou tam máš teď! :P
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    D1RABBIT: Na to vybírání z dvojic ti daruji prémiovku na 32 dní, každý den jedna anketa. Pak bude další runda.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    BURKHAR: jo a nakonec si dám Cavendishe do ikonky :-))
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KEIKIN: Prostě vyber svých 10 oblíbených mimo současnou top 54. Z toho bude seznam 64 jezdců a pak se uvidí, jak bude pavouk.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    SUMAC: Oblíbenost, ne výkonnost!
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    D1RABBIT: jak nekomplikuju, já to jen nepochopil..já myslel že ti máme poslat každý deset nejoblíběnějších jezdců za rok 2021..
    A ono je to jinak..Nyní se pouze nominuje 64 jezdců (nevím sice proč 64, ale ok).....a co pak, po té nominaci do konce sprna. Jak to pak bude fungovat...?
    vyřazovačka ve dvojicích - jak si to mám představit ? Jako že dáš dva jezdce (na základě pořadí ?) a my je budem lajkovat a kdo dostane méně + tak vypadne ?
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    1. Sagan
    2. Sagan
    ...
    63. Sagan
    64. Sagan

    Teď vážně, něco vymyslím a pošlu to Králíkovi.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam