• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    JAZ
    JAZ --- ---
    MATISK0: Mortirolo se jede z té jednodušší strany, která má průměr tuším někde pod 7%, takže z velký části nutný hákový kopec, to se s opravdovým Mortirolem z Mezza nedá vůbec srovnat a vůbec bych ho tímhle posvátným jménem nenazýval :D

    Co je ale bomba je poslední horská etapa s warmupem na Pordoi a dojezdem na Passo Fedaia z té jeho těžší strany, tam jsem jel závod dvakrát a je to pro mě nejnepříjemnější kopec v celých Dolomitech. Prostřední část má zhruba 4km s průměrem 12% a není v tom jediná zatáčka, člověk vidí všechno před sebou a je to nekonečný, strašně těžký na morál, navíc si nohy ani na chvilku neodpočinou, což se při normálních lidských alpských stoupáních v zatáčkách trochu dá, protože tam ten gradient vždycky na pár metrů poleví, ale tady toto nejde ani na okamžik:)

    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    MATISK0: To je ovšem velkej masakr.
    MATISK0
    MATISK0 --- ---
    Jedna z etap Gira 2022, ak jsem dobre pochopil/prelozil co to v gazette pisou

    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    ATOMIKS: hehe
    Kraftwerk on Cycling, 3D, 'Spiritual Connection' to Detroit - Rolling Stone
    https://www.rollingstone.com/music/music-news/kraftwerk-on-cycling-3d-spiritual-connection-to-detroit-56548/
    ROMI
    ROMI --- ---
    kde se zas flaka kralik, snad nepracuje misto aby me nasral vysledkama? :D
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    nejdřív je trénink, pak teprv...
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    u toho Kraftwerku je fakt vtipný, že se kvůli volnočasové přemíře cyklistiky málem rozpadli .o) srdcaři
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    JONAS3: ach! dráhové... to jsem nějak odignoroval
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    SUMAC: Ty toho o české dráze moc nevíš, co?
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    PAN_SPRCHA: no Motol koukam je sice drevo a kryty, ale je nejaky podmirak. ten druhej je neco jak ten venkovni v Rubaix, takze tam se taky moc pres zimu jezdit neda.. zbyva Brno.

    moc tech intosu na draze u nas nenajdem. pokud chces AAHHWISEGUY neco opravdickyho, musis imho do Litvy kde je draha narodni sport hned po basketu a maji tam toho:https://ucitrackchampionsleague.com/round/panevezys/

    jinak kdyz sme u te drahy, tak 4.12 jdu do Londyna na UCI track champs league, tesim se hlavne na Keirin a Eliminacni zavod.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    SUMAC: dva, Motol a Třebešín
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    AAHHWISEGUY: v praze je nejaky velodrom?
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    AAHHWISEGUY: Znám jednoho architekta z Umprumky - Mikuláš Novotný, jezdí dráhu.
    HELLISH
    HELLISH --- ---
    tak ono "volnočasově" asi na dráze jezdí hodně málokdo kromě závodníků:)
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    hledam nejakej takovej typ - ale bral bych kohokoliv zajimavyho idealne praha :) (klause radsi neee)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    AAHHWISEGUY: kdysi jsem četl na cyclingnews jak zpěvák Seal jezdí veteránský závody na silnici i dráze.

    Ale moc inťoš to teda není.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    ATOMIKS: Požadavek je dráhové cyklistice. To je hodně omezující kritérium, obzvláště s těmi dalšími.
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    AAHHWISEGUY: nejznámější imho Kraftwerk. z (e současných) českých nemám ponětí. až tedy na mladýho Klause, intouše .o)
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    mirny OT: znate nejakeho intouse/umelce/cloveka z kultury, ktery se venuje volnocasove drahove cyklistice?
    GOLDEN_TEACHER
    GOLDEN_TEACHER --- ---
    5.11. 20:45 Pražská tržnice, P7 - holešovice
    Mi bylo ukradeno kolo: Decathlon Triban Gravel 120 - zelenohnědé. Sériové číslo rámu: 983255. Pokud by ho prosím někdo zahlédl v bazaru, nebo podobně, dejte mi prosím vědět. Děkuji

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam