• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    Klub zaměřený na silniční cyklistiku a vše kolem ní. Novinky, závody, švihy, postřehy. GIRO Velogames


    VELOGAMES NYX LEAGUE: 15465707

    http://www.velogames.com/




    Weby věnující se silniční cyklistice:
    Roadcycling.cz
    Supercycling.cz
    www.steephill.tv
    www.cyclingnews.com

    Výsledky:
    Procyclingstats.com

    Streamy:
    cyclinghub.tv/livestream
    sportlemon.tv

    Velogames - Nyx Cyklo liga
    http://www.velogames.com/

    rozbalit záhlaví
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    MISO, BATY, JONAS3, JAZ, FORELLI, RICK: tedy pánové, klobouk dolů. Absolutně nechápu, jak to vedle běžného pracovního a rodinného života zvládáte. Holt je na místě si přiznat, že máte výrazně lepší fyzické predispozice a především pevnější vůli :)) Takže: velké kudos! O to více si vážím každé vaší drobné podpory nám, čistokrevným zlenivělým hobíkům a mamilům (viz níže) — kdybych teď v prosinci nepořídil Kickr, tak nedám ani 1000.

    Rides: 47
    Time: 52h 30m
    Distance: 1 141 km
    Elev Gain: 15 228 m

    JONAS3 mi dává na Stravě kudos. 2021, kolorováno:
    BATY
    BATY --- ---
    LARS_GUNNER
    LARS_GUNNER --- ---
    Já jen 1000km a 20000 výškových. Covid mi rozjebal sezónu a už jsem to nedohnal.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    YANKEEE: Také 2 dávky, druhou také záčátkěm července a teď jsem už čekal na 3.
    Jinak po první mi spadly průměrné watty cca o 30 dolů a mohl jsem se na tom kroutit jak chtěl, a nic. Zhruba měsíc to trvalo. Bavil jsem se s pár lidma na Krakonosši a měli to podobné. Po druhé nic.
    Jinak jsem asi rád, že jsem byl očkovaný, měl jsem doma 3 pozitivní děti postupně, chytali to od sebe. A nějak se od malých dětí odizolovat doma nešlo, žádné opatření jsme doma neřešeli, to prostě nešlo. Zhruba po 14 dnech jsem byl ještě negativní, nakonec jsem teda ochořel. Lehčí průběh, asi 4 dny blbě a totální ztráta čichu.
    Dnes jsem byl znova na kole a už lepší, nejsem tak rozsekaný jako před 4 dny, ale rozhodně to není to, co bych čekal...
    Subjektivně vidím u známých rozdíl v dopadech mezi očkovanými a neočkovanými, ale rozhodně bych si to netroufnul nějak generalizovat podle tak malého vzorku (4 neočkovaní mají horší dopady než asi 3, o kterých vím, že očkovaní jsou).

    Jinak rozebírá se to i u "běžců" - [Běh, běžecký trénink]
    COYOT
    COYOT --- ---
    YANKEEE: 2 dávky , druhá začátkem července 2021
    YANKEEE
    YANKEEE --- ---
    COYOT: BATY: FORELLI:
    wow, to docela koukám, jakej to má dopad. podělíte se o info, jeslti jste byli očkovaní?
    vím, že to asi nejde generalizovat nebo je na to příliš brzy, ale existuje nějaká statistika, jestli očkování snižuje postcovidový dopady? ve vztahu k postcovidu, dala by se případně tahle statistika použít jako argument pro nebo proti očkování?
    COYOT
    COYOT --- ---
    BATY: Hale sem po covidu cca 4 týdny … v pici total dno… klidová tepovka namisto průměrných 47 stále kolem 50-52 a kolo ? Predesilam že nejsem zadnej výkonnostní cyklista , takže mám čísla ala obyc hobik .. ale v ĺlétě kdy sem jezdil pohodlně 160-170W na 130 -135ti tepech , FTP bylo 237, tak ko kovidu na stejných tepech 115-125W … takže úplná plíseň… jinak průběh byl ok, následky dost peklo :/
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    BATY: já jsem to raději na vánoční projížďku ani neměřil, abych si to v klidu užil bez (jistě vysokých) čísel :-)
    MISO
    MISO --- ---
    FORELLI: 5100 km cca, prestal som jazdit koncom septembra, mal som nejaky problem s chodidlom od behania :-/
    MISO
    MISO --- ---
    BATY: Pockaj do konca dna, obcas to klesne
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Tak co trocha osobních silvestrovských statistik, ať to zase trochu oživíme? Kolik najeto/nastoupáno...
    BATY
    BATY --- ---
    Taky jsem chvíli po Covidu (měl jsem to na začátku prosince), když už si myslím, že dobrý, tak na to na chvilku vlezu, včera Zwift hodinku šmudlání na 170W a druhý den pak klidový tep vystřelí někam do oblak. Takže pořád to asi není úplně ok...

    FORELLI
    FORELLI --- ---
    JONAS3: mám to podobné, po covidu jsem teď vyjel jednou a přišlo mi to jako že jedu od nuly...
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    BATY: U nás bylo -17°C.
    ATOMIKS: Bohužel na kolo teď nelezu. Jsem čerstvě po prémiové chřipce a nějak mi to nesedlo, tak musím opatrně, zkusil jsem to den po izolaci a tepy byly pěkně vysoko a 3 dny jsem se z toho dostával. Takže až zítra zkusím lehce hodinku a fous.
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    jako byli hustý, já když vystoupil z auta, že se půjdu vyčůrat, tak jsem se musel držet hagusů, abych se neklouzal
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    JONAS3: nejels náhodou na štědrý den krz Českou Kamenici? jsem tam potkal peloton asi šesti bláznů
    BATY
    BATY --- ---
    JONAS3: Viděls tu zimu dneska? U vás na severu asi pohoda, ale v Praze ráno - 11!

    ;)
    DEB
    DEB --- ---
    MATISK0
    MATISK0 --- ---
    Pogacar vyhral dnešný cyklokros v Ljubljane

    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    BATY: Anebo zimák, na Stravě AntiZwift klub a jedem ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam