• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    Klub zaměřený na silniční cyklistiku a vše kolem ní. Novinky, závody, švihy, postřehy. GIRO Velogames


    VELOGAMES NYX LEAGUE: 15465707

    http://www.velogames.com/




    Weby věnující se silniční cyklistice:
    Roadcycling.cz
    Supercycling.cz
    www.steephill.tv
    www.cyclingnews.com

    Výsledky:
    Procyclingstats.com

    Streamy:
    cyclinghub.tv/livestream
    sportlemon.tv

    Velogames - Nyx Cyklo liga
    http://www.velogames.com/

    rozbalit záhlaví
    FLIPPER
    FLIPPER --- ---
    DABE: osciluje mi to okolo 55bpm když spím ...
    DABE
    DABE --- ---
    FLIPPER: jakou máš klidovou TF? tohle by mohlo napovědět...
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    tohle má fakt každý jinak, někdo při stejné zátěži jede na 120 tepů, někdo 140. Každé tělo je jiné. Já osobně patřím spíše mezi ty s vyšší TF. Po skoro měsíci po covidu jsem začal zase trochu jezdit, a jsem tak o 10 t/min výš, než předtím a to je zima...
    BATY
    BATY --- ---
    ROMI: Tak to určitě. Tak podle takového toho nejjednoduššího vzorečku 220 mínus věk bych měl mít max. tepovku 183.

    Ještě si říkám, jestli nehraje nějakou roli i velikost srdce. Člověk, který má větší srdce, tak mu stačí asi míň pulzů za minutu, aby ten kyslík rozehnal po těle... Ale nevim, nejsem doktor :)
    DUKED
    DUKED --- ---
    Velký Dumoulinův návrat. Zase pojedu Grand Tour na pořadí, oznámil - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/sport/cyklistika/tom-dumoulin-navrat-na-grand-tour.A220104_124048_cyklistika_mt2
    ROMI
    ROMI --- ---
    BATY: mladej klucina :) jeste zalezi na vysportovanosti
    DUKED
    DUKED --- ---
    BURKHAR: Jn. Gaviria to mel snad uz 3x, ne?
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    DUKED: To je u sportovců úplně normální. Např. v UK je už několik zápasů odloženo, protože to chytlo víc lidí. Mj. Arteta, náš (rozuměj Arsenal) trenér, je očkovanej a chytl to taky už podruhé. Omicron je svině. A co teprve ta mrdka z Kamerunu, která se objevila ve Francii. :D
    DUKED
    DUKED --- ---
    Cyklista Sagan se podruhé během jednoho roku nakazil koronavirem - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/sport/cyklistika/peter-sagan-koronavirus.A220104_214918_cyklistika_rou
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Peťkův novej bajk.

    BATY
    BATY --- ---
    ROMI: Já mám i přes 190 někdy, když dávám náročnější výšlap :) Záleží taky kolik ti je. Každý rok klesá maximální tepovka cca o 1. Mně už táhne za pár dní na 37... Ach jo, teď jsem si to připomněl :)

    ROMI
    ROMI --- ---
    FLIPPER: 170+ mam jedine pri behani, kdyz uz fakt makam nebo bezim dlouho, na kole se drzim lip, ale tam to neni tak na krev jak pri behani, zalezi jaky jedes tempo spis. Jestli to mas 170 za chvili, tak mi to prijde dost
    ROMI
    ROMI --- ---
    BURKHAR: dik nejsem posledni :D
    BATY
    BATY --- ---
    BATY: Nicméně po zbytek dne jsem měl srdce trošku poplašené...

    BATY
    BATY --- ---
    FLIPPER: Jsem měsíc od doby, co jsem chytil Covid, takže tam dva týdny "vyléčený". V neděli jsem byl s kamarádem na gravelech po silnici, abychom nebyli jak prasata a na AVG Power 190W, NP 213W (75,2 kg) průměrná tepovka 151.
    RICK
    RICK --- ---
    KEIKIN: tak snad by měl termín 20-26.2. platit.. covid tam sice sílí (cca 2500 denně), ale očkování tam proběhlo, tak snad to bude stačit
    jinak mezitím se zrušil argentinský etapák Vuelta a San Juan
    HELLISH
    HELLISH --- ---
    FLIPPER: já zas při 170+ už kolabuju, takže je to dost individuální:)
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Co myslíte, pojede se UAE ? Nějak se mi zdá, že jejich stránky jsou měsíc a půl před začátkem jakési mrtvé.
    COYOT
    COYOT --- ---
    FLIPPER: To záleží na tom jakou jedu intenzitou :) ale pokud se budem bavit o nějaký jízdě na budování aerobniho základu , tak do 140ti.. když intervaly tak nad 165 … kdyz jedu s kámošema na vyjizdku tak to většinou moc neřeším .. jinak tepy dle motivu jízdy … a vzhledem k tomu že mám porovnání před covidem a po covidu .. je to teď plíseň :( a tepy jdou nahoru skoro i na volnobeh :/
    WERT
    WERT --- ---
    FLIPPER: Normalni…

    Ja mam 170+ kdyz jedu z kopce :)
    FLIPPER
    FLIPPER --- ---
    A jak se vám normálně pohybují tepovky při jízdě? Jak to tu poslední dobou čtu, tak si říkám, jestli nemám nějaký problém - průměrně mívám 140-150bpm na jízdu, pod 120 mi to padá jen když jedu z kopce a když dávám náročnější výšlap, tak jsem běžně 170+ ... je to normální?

    jinak já loni takto, 95% je kolo a 100% outdoor

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam