• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    MATISK0
    MATISK0 --- ---
    Hirtak jede jede
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Když se Roglič rozjel, také jsem měl o Veronu strach. Udržel to pěkně, výborný výkon.
    DUKED
    DUKED --- ---
    Jsem rad, ze mu to Roglic nesebral
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    Carlos Verona prvni profi vitezstvi, konecne :)
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    A co se Velogames týče, jsem zklamán. Na Tour snad budu mít šťastnější ruku.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    SUMAC: Jeli skoro 80 km/h, to mohlo dopadnout šeredně.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    RICK: Dlouhodobě je mi Jumbo velice sympatické. Tento pěkný dokument sympatie ještě zvýšil.
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    MATISK0: já to viděl přímo nazivo v plne rychlosti ještě před tím než byl záznam a bylo to totální WTF vidět v pelotonu něco takového. Hned sem myslel ze to je on nebo Costa
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    HUGH_BOYLAN: Tady video.

    'Completely out of order' - Juan Sebastian Molano disqualified after punching Hugo Page at Criterium du Dauphine - Eurosport
    https://www.eurosport.com/cycling/criterium-du-dauphine/2022/that-is-completely-out-of-order-juan-sebastian-molano-appears-to-punch-hugo-page-at-criterium-du-dau_sto8985222/story.shtml
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    MATISK0: Proběhl tam v závěru závodu ostřejší konflikt, strčení rukou, dost nebezpečné uprostřed balíku.
    RICK
    RICK --- ---
    tak konečně online
    Tour de France documentary: Plan B, the fall & rise | Team Jumbo-Visma
    https://www.youtube.com/watch?v=PMIF4IyDM6o&ab_channel=TeamJumbo-Visma
    MATISK0
    MATISK0 --- ---
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Opět krásný závěr.
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    Solidni breakaway.. dneska uz to dotahnou. Jinak nejrychlejsi dauphine stage od roku 1983 dnes prumer pres 45 km/h
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    PAN_SPRCHA: jo budou, jenze po Dansku jsou vsechny etapy s kopcema vcetne kopcu pred cilem "spurterskych" etap a pokud za to unik veme a bude silny, tak je budou budou muset sjizdet naplno a vetsina tehcle spurteru bude trpet a al Groenewagen tedka na Dauphine. Wouta se tohle netyka, takze to bude mit dost snadny je vsechny potom porazit.

    na tuhle tour se tesim hlavne proto ze kazdy den se bude bojovat o unik jeste vic nez loni prave kvuli tomu jak jsou ty etapy postavene, a vsechny etapy jsou live od zacatku, takze to bude krasne zavodeni prvnich 50-100 km.
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    What Was This KNUCKLEHEAD Doing? | Dauphine Stage 5 '22 | The Butterfly Effect
    https://youtu.be/DMVhG8W4yio


    Dobrej rozbor od Hornera
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    SUMAC: tam bude Jacobsen,Ewan,Bennet,Philipsen.......Takže ti mu to sjedou a Wout bude sbírat umístění v první pětce. ty ne úplný placky zase bude sjíždět Alpecin pro MdVP

    loni tam vyhrál za celý tour jenom Mohorič, jinak všechno nevysokohorský bylo sjetý.
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    no Wout zrovna letosni tour chce jet na zeleny, a muze vyhrat vsechno, nebo to taky bude jeden unik za druhym a nevyhraje nic... jak tak sleduju Dauphine a i predchozi zavody, tak pokud je tam on tak nikdo nejede a vsichni se koukaj na nej a na Jumbo. a pokazdy to Jumbo sjede but v poslendim kilometru a zapoji jak Roglice tak ostatni vrchare, nebo to nesjede vubec.

    Na Tour budou v unicich daleko silnejsi lidi a Jumbo to imho tahat nebude pac pojede na GC, takze se klidne muze stat ze Wout nebude mit nic a sprinteri to vsechni po Dansku zabali. letos je to vsechno postavene pro Alaphilipa a jemu podobne a uniky to budou dost mozna vsechno vyhravat prave kvuli tomu, ze tam je Wout..
    ROMI
    ROMI --- ---
    PAN_SPRCHA: van Aerta :)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    Hlavně mi napište koho nemáte rádi. Já si ho dám do týmu.....do konce první týdne ho budou sbírat ve škarpě.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam