• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    BATY
    BATY --- ---
    RICK: Dneska mi kalas poslal slevu 500 Kč, protože má svátek, tak se na to mrknu, jestli to nemaj už v eshopu...

    ;)
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    D1RABBIT: Díky těm třem letům mám trochu výhodu, ale souhlasím, to je kolikrát o několik úrovní nesrozumitelnější než Skotština.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    D1RABBIT: I když jsem žil v Irsku asi 3 roky, tak je možné, že jsem Seanovi špatně rozuměl, to připouštím.
    ROMI
    ROMI --- ---
    D1RABBIT: nerikam, ze je bude vyhravat, jen ze to mozny je :)
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    RICK: Tohle ale přece zakázali, nebo se pletu?
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    D1RABBIT: Toho rozdílu prolog vs. časovka jsem si všiml až se sledováním Eurosportu s anglickým komentářem, když jsem pobýval v Londýně. Čeští komentátoři to takto nerozdělují, ale tam jsem o tom poprvé slyšel povídat Seana Kellyho, že typická časovka je do 15 km s maximálně malým zvlněním, kdežto prolog je delší časovka s typicky jedním závěrečným stoupáním, nebo dokonce výraznými kopci / zvlněním v průběhu celé etapy.

    P. S. Mimochodem, kdo poznal význam názvu mého týmu na Velogames?
    RICK
    RICK --- ---
    ROMI: a navíc
    Mathieu van der Poel will use a £2,750 skinsuit for Tour de France prologue | Cyclingnews
    https://www.cyclingnews.com/news/van-der-poel-will-use-a-pound2750-skinsuit-for-tour-de-france-prologue/?
    ROMI
    ROMI --- ---
    tak hlavne napiste, kdy se bude moc vybirat uz na Velo :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    ROMI: kor kdyz se tomu moc nevenuje mam pocit, tak tam ten potencial je
    ROMI
    ROMI --- ---
    D1RABBIT: mvdp byl druhej v casovce na giru a loni na tour de france byl taky dost vepredu ne? dojel jako Aert, takze, kdyby se na to trosku soustredil a sedl mu profil, tak je to taky mozny
    ROMI
    ROMI --- ---
    HUGH_BOYLAN: lepsi zkusit nekoho na celkovy, pak nejaky na etapy, treba kdyz budou tri casovky, tak si vybrat nejakyho casovkare a lepsi jit na jistoty a pak vybrat par lojzu nez mit prumerny lojzy, ktery ti body udelaj na nahodu :) a pak je to o stesti no :D aby ti nepopadaly nebo nedostali covid :)
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    D1RABBIT: Sleduji silniční cyklistiku už drahnou dobu. Chce to sledovat tu formu. Bohužel se obávám, že do TdF promluví Covid a celé to bude o náhodě, kdo dojede. Nedivil bych se, kdyby nakonec vyhrál nějaký černý kůň.
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    HUGH_BOYLAN: osobne tam nasazim lidi co maji za posledni 4 tydny formu, cena neni podstatna... lidi co jsou ve forme nemuseji byt velke jmena.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    D1RABBIT: Tam už to ovšem chce trochu hlubší znalosti světového pelotonu.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    D1RABBIT: Ale Pogačar může klidně stát 32, ne? Wout 26? To je strašně moc. Možná špatně odhaduju. Jak jsem již psal, ještě to nemám jaksepatří osahané.
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    D1RABBIT: idelani je neco jako Hirt, vedenej jako vrchar, stoji malo a skonci v top 5
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    D1RABBIT: Ano, takto to dává smysl.

    Díky za věcné rady!

    Ví se už, kdy bude možné jezdce vybrat?
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    PAN_SPRCHA: To je mi jasné. Spíš jsem po Dauphiné pochopil, že jsem udělal chybu, když jsem ty body rozložil dost rovnoměrně s tím, že jsem neznal systém bodování. A nedopadlo to dobře.

    D1RABBIT: Nechám to tedy na úsudku a na štěstí, ostatně, je to jenom hra.
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    D1RABBIT: plus covid urcite sejme dost lidi zase..

    D1RABBIT: Girmay zrovna vyhral ITT vcera ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam