• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    Klub zaměřený na silniční cyklistiku a vše kolem ní. Novinky, závody, švihy, postřehy. GIRO Velogames


    VELOGAMES NYX LEAGUE: 15465707

    http://www.velogames.com/




    Weby věnující se silniční cyklistice:
    Roadcycling.cz
    Supercycling.cz
    www.steephill.tv
    www.cyclingnews.com

    Výsledky:
    Procyclingstats.com

    Streamy:
    cyclinghub.tv/livestream
    sportlemon.tv

    Velogames - Nyx Cyklo liga
    http://www.velogames.com/

    rozbalit záhlaví
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    PAN_SPRCHA: plus minimálně omnium a team pursuit na dráze!!!
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    MAESTRO_007: chtělo by to přidat ještě pět etap po kostkách, k tomu pět cyklokrosařských a možná by se ještě mělo přidat pět po sněhu, začít někde místo v Dánsku třeba v Grónsku.
    Aby teda byl zvolen ten největší univerzál
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    MAESTRO_007: Četl jsem to. Ale tahle prohlášení jezdců no médií neberu úplně vážně. Vždyť se na něj ten Pogačar vyloženě smál.
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    CUKI: cuki pls

    a neni to teda nespravedlive vuci tem co jim to na kostkach tak jde? jenom jedna etapa a pritom tech kopcovitych je tam zbytecne moc, zbytecne se protezuji vrchari .)
    CUKI
    CUKI --- ---
    MAESTRO_007: Vítěz by měl být univerzál. A kostky k tomu prostě patří.

    To že se jezdí víc a víc po asfaltu a servis je mohutnější a mohutnější to je bohužel smutné.
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    HUGH_BOYLAN: Proč pomáhal Pogačarovi, nevysvětlil ani novinářům: "Tadej mi řekl: 'Pojeď, Alberto'. Já. mu řekl, že moc tahat nemůžu, protože mám vpředu dva kolegy. Jenom jsem chtěl roztrhat peloton."

    . "Klíčové bylo, že jsem až do cíle udržel Stuyvenovo kolo," vysvětluje Pogačar. "Spolupracovali jsme dobře, i když v některých momentech jsem se musel hodně snažit, abych neodpadl. Naštěstí jsem se ho udržel a to mi umožnilo zakončit etapu dobrým výsledkem. Jsem spokojený."

    Stuyven neměl jiné týmové úkoly a snažil se s Pogačarem dostihnout vedoucí skupinu, ale marně, odstup se udržel na 50 sekundách. "Zrychlil jsem a když jsem se podíval za sebe, byl tam Tadej. Byl jsem rád, že dokázal se mnou jet. Skupina vepředu byla hodně silná a myslím, že dobře spolupracovala. Samozřejmě je to zklamání. Je hezké být jedním z nejsilnějších v závodě, ale bohužel to stačilo jen na šesté místo. Škoda," říká Stuyven. "Dlužím mu pivo," dodal Pogačar na Stuyvenovu adresu.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    DUKED & PAN_SPRCHA & HUGH_BOYLAN & NAKASHI & HUGH_BOYLAN: Asi tak. Včetně toho, jak mu Pogačar s úsměvem něco říkal, když přebíral místo na špici balíku.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    DUKED: taky mi přišlo že Bettiol už má smlouvu u UAE
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Matěj si prostě chce žlutý dres ještě jeden den nechat. Jestli mu tým dal carte blanche, nevidím v tom nic nelogického.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    MAESTRO_007: hele já zkoušel úseky z Flander a není to tak hrozný...lepší než jezdit na kostkách po lesích u Milovic
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    D1RABBIT: jo mel, v Sunwebu
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    MAESTRO_007: já vím, ale šlo tam o tu jízdu po hlíně vedle kostek
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    D1RABBIT: no tak předevčírem mu to vyšlo ne?
    ale ne...prostě počítá s tím, že si zítra vystupuje z pořadí

    jaké jsou další možnosti?
    ....Jumbo s rozbitým Rogličem a Vinegárdem podle všeho ve formě nebude dneska sjíždět únik aby bránili žluťáka ok? Asi souhlasíš
    ...Spurterské týmy v dnešní etapě už vůbec ne.....to určitě souhlasíš


    ....takže WVA měl dvě možnosti. odevzdat dnes žlutý dres někomu z úniku nebo jít do úniku sám, ne?
    žlutý po planině už neoblékne co je netaktického na tom ještě si ho den nechat pokud mu to z týmu dovolili?
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    BATY: :-( on tu etapu ještě dojel, se zlomeným krčním obratlem
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    PAN_SPRCHA: na flandrech byl plotek a Sagan se zahákl řidítkama o bundu co tam mel divak pověšenou

    D1RABBIT: otevři si další pivo u televize a hod se do klidu :-) kostky nema rád nikdo. se zkus někdy na silničce projet na kostkach ve vedlejší dědině 500m úsek a pak si to predstav 50x horší a ve 200lidech najednou. Možná pochopíš co jsem tím myslel.
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    D1RABBIT: šetří tým, aby nemusel táhnout?
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    PAN_SPRCHA: Taktéž si myslím, že za to mohl ten muž ve žlutém triku, který mu tam při otáčení zpět strčil ruku a možná nohu, ale vrtá mi hlavou, proč s tím pořadatelé něco nedělají. To je pořád něco. Ten balík slámy včera taky byl úplně na hlavu.
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    D1RABBIT: toto jeste prvnich 40 km stahoval na cele, to je stroj, ne clovek :))
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    Hirschimu to nejak nejezdi, jak dostal balik penez a dlouhu smlouvu v UAE :/
    ROMI
    ROMI --- ---
    co to je za chytrolina ted na Ct, jak kritizuje Pogacara? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam