• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    BATY
    BATY --- ---
    D1RABBIT: pěkně, pěkně...
    ;)
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Fuj, být tam stromy, tak je po něm.
    ROMI
    ROMI --- ---
    on to snad jeste vyhraje nakonec :)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    DUKED: tyhle spekulace....prostě člověk počká do 01.08. a uvidí
    DUKED
    DUKED --- ---
    SUMAC: Ze tam ma jit Carapaz? Fakt? Nejaky link? Z Hirtova povidani jsem pochopil, ze by chtel jet na Giro jako leader a to se s Carapazem moc neslucuje teda
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    HUGH_BOYLAN: jo, ale tohle se nedá, že by člověk každý den updatoval tým a jak zapomeneš tak vypadáváš, to je na nic
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Mimochodem, teď jsem si všiml, že na Velogames je i nějaký režim Stage Hunter, kde se dá zřejmě střídat jezdce. Momentálně je to zamčené, ale večer to prozkoumám.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    jinak update soutěže o flašku šampáňa

    počítám s týmy
    BikePoloPrague
    Kdo nespadne vyhraje
    RoundWoundStringers
    Hellworx
    Slovacko CC
    Dusche Bags
    Slartici

    tedy to vyjde přesně na 100 CZK na osobu
    CUKI
    CUKI --- ---
    MAESTRO_007: :-)
    Tak ty kostky se moc nepohybujou a jsou pořád na stejném místě.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    MAESTRO_007: Ale tak! Chápu, humor.
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    CUKI: divaci k tour de france patri stejne jako kostky. vyhnout se divakum nebo baliku slamy je taky skill jako kazdy jiny. naopak bych divaky jeste motivoval aby zavazeli vic .)
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    PAN_SPRCHA: plus minimálně omnium a team pursuit na dráze!!!
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    PAN_SPRCHA: Bettiol si moc přátel neudělal a v EF tímto asi skončil a zároveň moc týmu tímhle chováním nepřesvědčil.. UEA nebo druhá divize..

    Jinak do EF asi půjde sám OH zlatý Carapaz, to už by byl team na top výsledky a Hirt by mohl být buď super domestic nebe leader když nikdo z Kolumbijcu nebude v nominaci
    CUKI
    CUKI --- ---
    MAESTRO_007: Nejde o to aby jich bylo hodně, ale udržet se v sedle je taky skill jako každý jiný.

    Víc než kostky bych řešil ty idioty u trati. Prostě pokud tam nějaký divák vleze. Mělo by to být souzeno jako ohrožení na životě i když se zrovna nic nestane.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    MAESTRO_007: chtělo by to přidat ještě pět etap po kostkách, k tomu pět cyklokrosařských a možná by se ještě mělo přidat pět po sněhu, začít někde místo v Dánsku třeba v Grónsku.
    Aby teda byl zvolen ten největší univerzál
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    MAESTRO_007: Četl jsem to. Ale tahle prohlášení jezdců no médií neberu úplně vážně. Vždyť se na něj ten Pogačar vyloženě smál.
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    CUKI: cuki pls

    a neni to teda nespravedlive vuci tem co jim to na kostkach tak jde? jenom jedna etapa a pritom tech kopcovitych je tam zbytecne moc, zbytecne se protezuji vrchari .)
    CUKI
    CUKI --- ---
    MAESTRO_007: Vítěz by měl být univerzál. A kostky k tomu prostě patří.

    To že se jezdí víc a víc po asfaltu a servis je mohutnější a mohutnější to je bohužel smutné.
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    HUGH_BOYLAN: Proč pomáhal Pogačarovi, nevysvětlil ani novinářům: "Tadej mi řekl: 'Pojeď, Alberto'. Já. mu řekl, že moc tahat nemůžu, protože mám vpředu dva kolegy. Jenom jsem chtěl roztrhat peloton."

    . "Klíčové bylo, že jsem až do cíle udržel Stuyvenovo kolo," vysvětluje Pogačar. "Spolupracovali jsme dobře, i když v některých momentech jsem se musel hodně snažit, abych neodpadl. Naštěstí jsem se ho udržel a to mi umožnilo zakončit etapu dobrým výsledkem. Jsem spokojený."

    Stuyven neměl jiné týmové úkoly a snažil se s Pogačarem dostihnout vedoucí skupinu, ale marně, odstup se udržel na 50 sekundách. "Zrychlil jsem a když jsem se podíval za sebe, byl tam Tadej. Byl jsem rád, že dokázal se mnou jet. Skupina vepředu byla hodně silná a myslím, že dobře spolupracovala. Samozřejmě je to zklamání. Je hezké být jedním z nejsilnějších v závodě, ale bohužel to stačilo jen na šesté místo. Škoda," říká Stuyven. "Dlužím mu pivo," dodal Pogačar na Stuyvenovu adresu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam