• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    Klub zaměřený na silniční cyklistiku a vše kolem ní. Novinky, závody, švihy, postřehy. GIRO Velogames


    VELOGAMES NYX LEAGUE: 15465707

    http://www.velogames.com/




    Weby věnující se silniční cyklistice:
    Roadcycling.cz
    Supercycling.cz
    www.steephill.tv
    www.cyclingnews.com

    Výsledky:
    Procyclingstats.com

    Streamy:
    cyclinghub.tv/livestream
    sportlemon.tv

    Velogames - Nyx Cyklo liga
    http://www.velogames.com/

    rozbalit záhlaví
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    ATOMIKS: A nebo to můžeš sledovat zde, pirátsky a zcela zdarma. Bez hloupých řečí na ČT, při kterých mám pocit, že tomu ti chlapci vůbec nerozumí.

    LIVE STREAM - Cycling Stream
    https://cyclingstream.com/live-stream/
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    ATOMIKS: Bohužel maj ceny různé podle zemí. Když se zaregistruješ a přihlásíš přes web, ukáže ti to, mělo by to být 129,- Kč na měsíc.
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    HUGH_BOYLAN: jo , to jsem si našel. ale tam nikde nejsou žádné ceníky a podmínky, leda ať si nahraju jejich appku a tam se to dozvím. což mě nějak nebere tenhle přístup.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    ATOMIKS: Ještě lépe přímo zde (smazal jsem předchozí příspěvek).

    GCN+ | Cycling As You’ve Never Seen It
    https://plus.globalcyclingnetwork.com/
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    HUGH_BOYLAN: jj, to si možná jednoho dne pořídím, až nebude TdF na ČT .o) mmchdm snažím se dohledat, kolik to stojí a jaké jsou podmínky, ale nenecházím to. můžeš to nějak stručně vypsat nebo odkázat?
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    ATOMIKS: GCN+ je bez reklam.
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    HUGH_BOYLAN: alergie na reklamy
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Co je to za formu masochismu, sledovat to na ČT?
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    BATY: (hluboké oddechnutí .o)
    BATY
    BATY --- ---
    ATOMIKS: Je na dovolený v Itálii, už se bude vracet. Musíš vydržet ;)
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    //zatím bez Benčíka...
    ROMI
    ROMI --- ---
    Takze se Froome vlasnte po prestupu vratil tam kde byl pred Sky :)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    D1RABBIT: tam se zlepšovali všichni:)

    každopádně je to jiná doba tenkrát se podepisovaly přestupy a prodlužování kontraktů hojně až po MS, když se podíváš na ten 11 let starý článek o prodloužení Frooma, tak to je s pěti dalšíma cyklistama najednou.

    každopádně Wiggins a Froome primárně se neskutečně zlepšili ve Watt/kg prakticky o 25%.

    tohle je za mě to čemu věřím...žádný starosvětský metody zlepšování výkonu, ale ořezání přebytečné váhy až k nule

    Froome does not escape the suspicion which engulfs Wiggins and his spectacular weightloss. He has the same profile: tall and very
    light, therefore benefiting from an exceptional weight-power ratio. The scandal-mongers whisper the name AICAR, a substance as yet undetectable and supposedly a part of doping doctors kits. AICAR burns fat and improves
    endurance. Froome and his companions engage in numerous two and three-week training courses in high altitude, sleeping at 3,000 meters. Of course, altitude naturally increases hematocrit for a short period. But altitude has a second less noble effect: it renders the UCI’s biological passport useless as high altitude samples are discarded.
    LARS_GUNNER
    LARS_GUNNER --- ---
    A kdyz uz, tak hetrik. Poohlizim se po nejakem zakazkovem ocelovem ramu. Ma to pro me kouzlo, a pri mych jezdeckych parametrech nema cenu resit vahu kola jakmile je pod deset kilo.
    Popr. me muzete nekam poslat, k nejakemu spolku nebo na nejake forum plne podobnych uchylaku. :-)
    LARS_GUNNER
    LARS_GUNNER --- ---
    Ale asi bych k tomu rad dodal, ze muj nazor neni objektivni a ani nijak spravedlivy.

    Kdyz tlacham, jsou v cesku zavody na kterych si zajezdi i clovek s najezdem kolem 3000 za rok? Jel bych rad tak dva za rok, max 5. Nutno dodat ze s pelotonem nemam zkusenosti, bral bych to jako motivaci.
    LARS_GUNNER
    LARS_GUNNER --- ---
    Ja ho nijak nezesmesnuju, proste mi neni sympaticky.
    BATY
    BATY --- ---
    PAN_SPRCHA: Franku Burnsovi se zase říkalo kuní ksicht...
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    D1RABBIT: jo ten super rychlej prerod z typka, kterej nic na world tour levelu nevyhral, nebyl vubec konkurence schopnej (to nemyslim jako urazku). Se podivejte, jak si ho rok pred tim v poslednim stoupani namazal na chleba Simon Gerrans, slusnej puncher, ale zadnej Cancellara. Dyt to bylo az smesny. A Froome prijede za rok na Vueltu a predvadi tam sikanu Wigginse, Menchova( lol to byl jeste vetsi doper nez zminenej Cobo), Nibaliho...
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    D1RABBIT: tak on se v tom SKY zlepšoval co tam nastoupil. vidět to bylo na časovkách. po dvou letech kdy ho měli jejich doktoři v péči už mi to nepřijde jako takový megazázrak. on to nebyl jen Froome, bylo tam několik raketových vzestupů od průměru k hvězdě v prvních letech SKY.
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    každopádně mě zaujalo, jak špatně zajel tu letošní časovku na TdF
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JAZ: krysí ksicht není urážka, ale konstatování. to je prostě tvar obličeje

    a o tom jak odpůrcům zbývají dezinformace jsme se dlouze bavili už u Armstronga.


    ale jasně, tam šlo o doping, kdežto u SKY pořád narozdíl od Králíka věřím tomu že vzhledem že do cyklistiky vtrhli s desetinásobným rozpočtem proti průměrnému týmu (to je prostě fakt), tak metody se kterými přišli, udělaly z průměrných cyklistů top cyklisty i bez překročení legálních hranic.
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    JAZ: já jen že jak machroval na týmlídra Wiggyho, aby sakra jel, tak to úplně týmově kolegiální nebylo. každopádně dík za to osvětlení kontextu, je vidět, že je králík dneska obzvláště zapšklej .o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam