• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    D1RABBIT: Vždyť to nikomu nenutím, jenom jsem zkoumal, jak to funguje. Též mne to nějak nebere a koukám na body v Classic Race. Už jsem tu zmiňoval, že mne moc fantasy sportovní ligy neberou, obzvláště ne ty, kde je právě to střídání, takže Velogames mne zaujalo tím, že si prostě vybereš tým a děj se vůle boží.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    DRAK00LA: Koukám na to, slušně vyrovnané. Tak se o to, chlapci, pořádně rameno na rameno porvěte.

    Jinak jsem koukal na ten Stage Hunter režim a není to zas tak špatné, je jenom 9 střídání za celou GT, takže není nutno se každý den přihlašovat. Spíš to poměnit před horami a také na etapy, kde se dá očekávat závěrečný spurt.
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    Velogames zacinaji bejt na spicce celkem napinavy
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    D1RABBIT: Takový Pedersen místo Frooma by byl optimální.
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    Matthews předvádí hodně kvalitní výkonnost do kopců když je schopný konkurovat dvěma nejlepším na svete. přál bych mu to, drží se hodně let na špici
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    HUGH_BOYLAN: Poslal jsem tam $50, rakovina mi zabila dost příbuzných a známých.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    BTW, tohle dneska před závodem sdílel Sagan na FB. Klobouk dolů před Tadejem.

    Tadej Pogacar Cancer Research Foundation
    https://pogacar.org/
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    Pidcocka jsem čekal trochu víc v boji
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Just wow Wout!
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    D1RABBIT: no chvíli jsem se bál, jak byl zavřenej
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    Wout!
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    ATOMIKS: Dokážu si to představit, ale díky, ne. Mám tu angličtinu tak nějak radši a navíc se při sledování závodu dozvím spoustu zákulisních věcí a aktualit o pelotonu. Poslouchat jakýkoliv komentář ČT je zlo, i ten Bosák mi při fotbale leze krkem.
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    zato čt ...

    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Dneska jsou na GCN snad zhulení, dlouho jsem se tak nezasmál hláškám a rozhovorům, co vedou. Od hodinek přes obilí po kukuřici. A spekulovali o tom Saganovi dnes, celkem jasně shrnuli, že v současné formě na to nemá, ale dost možná to stejně zkusí.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Contador celkem ztloustl.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    DUKED: Tak smůlu si teď vybral během tří minut tak na 10 etap dopředu.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Ten Pinot teda slušná smůla, dostat pětikilovým pytlem plným bidonů přímo do obličeje. Trek bude mít co vysvětlovat.
    DUKED
    DUKED --- ---
    Mozna se ten Pinot probere konecne 😉
    BATY
    BATY --- ---
    dostal dělo
    BATY
    BATY --- ---
    Ty wole
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam