• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    DUKED
    DUKED --- ---
    Hm, van Baarle -> Jumbo
    HELLISH
    HELLISH --- ---
    MATISK0: to jo, hrát petanque a pinčes v těch škrpálech a pak skočit oblečenej do bazénu:)))
    DUKED
    DUKED --- ---
    Ja tipuju EF, psal, ze nejde po penezich a chce trenovat v Kolumbii
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    NAKASHI: plus letos na TdF je Astana zatim v minuse. vic pokut nez prize money. Tam bych Hirtaka fakt nerad.

    porad mi ten Alpecin vypada nejlip. Dresy jim dela cech tak by mel asi nejaky promo prachy navic. Tedka jak jezdil za IWG tak delal promo prilbam Force coz je firma nekde od Zlina..
    DABE
    DABE --- ---
    BATY: co jsem tak pochytil, tak pořadatel se o fotografovi dozvěděl 5 hodin před startem a dovolil ho s podmínkou, že bude fotit všechny účastníky. Údajně se tak nestalo a borec po trase jen čekal na Dandu.
    Brát si na unsuported podnik fotografa je myslím poněkud zvláštní... dále bych řekl, že Danda je na určitou podporu teamu z jeho předešlých podniků zvyklý a v téhle kategorii závodů nejspíš nebude uplně kovanej...
    CUKI
    CUKI --- ---
    BATY: Ale zase, kdo může říct, že dojel závod o dva dny před vítězem? :-D Takové prvenství tedy na kontě nemám :-D
    BATY
    BATY --- ---
    CUKI: Měl mu dát jeden den penalizaci :)
    BATY
    BATY --- ---
    ROMI: Neporušil ne, když to měl předem domluvené a od pořadatele povolené...
    CUKI
    CUKI --- ---
    JAZ: To chápu podle mě tam být neměl, o tom co se dělo nemám vůbec potuchu, dokonce ani závodníka neznám. Ale pokud je to tak jak se píše, neměl mu to už na počátku vůbec dovolit a nebo když se mu to přestalo líbit měl to řešit osobně.

    Je možné, že opravdu podváděl, ale řešit to takto, je podle mě naprosto mimo.
    JAZ
    JAZ --- ---
    ROMI: je to o slovíčkaření :) "Riders must be fully self-supported and not receive any private outside assistance."
    CUKI: akorát, že pořadatel si udělá co chce a není jak se odvolat, přesně jak píšeš s běžkyní
    CUKI
    CUKI --- ---
    JAZ: To jo ale měl mu to rovnou zakázat, pokud to neudělal, nemá na to bez důkazů IMHO právo.

    Ale tohle se děje. Jenda běžkyně od nás z týmu byla diskvalifikovaná zpětně za to, že na desetidenním ultramaratonu využila svou možnost přestávky (na tu měl nárok každý) moc brzy. V pravidlech o tom nic nebylo. Vyloučena byla až po závodě, aby se dostal na stupně vítězů krajan pořadatele.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    ROMI: možná díky tomu teď získá pozornost. co si budeme povídat, málokdo o tom závodu věděl.
    ROMI
    ROMI --- ---
    JAZ: tak zakaz byl, porusil, tak se nemuze divit :)
    JAZ
    JAZ --- ---
    RICK: prasárna, ten pořadatel nemá nejmenší argument a používá úplnou demagogii s tím srovnáváním nesrovnatelných časů. Ale Dan tomu šel bohužel hodně naproti, v takových závodech je opravdu zákaz jakéhokoliv doprovodu včetně fotografa. I když se v autě nesvezeš ani metr a nevezmeš si z něj ani bidon, tak už jenom to, že se pravidelně vídáš s nějakým kamarádem tě psychicky nakopne oproti tomu, když jsi na druhé straně Evropy úplně opuštěný a odkázaný sám na sebe.
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    NAKASHI: propad v rankingu jim koreluje s covidem
    CUKI
    CUKI --- ---
    LOPIK: A on byl v autě? Co jsem z toho pochopil tak ne. Jen by mohl být.
    BATY
    BATY --- ---
    NAKASHI: Právě by měli jet, aby si mohli říct o výplatu v jiném týmu :)
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    V Astane maji prodlevy s vyplatama, tak jim to moc nejede holt..
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    CUKI: Tam ale asi nesedí s fotografem v autě :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam