• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    A jestli tam bude Černý, jakože smlouvu má, a jel by s ním, tak tam nechá všechno, aby mu pomohl, si myslím... I kdyby měl přes Stelvio vyjet první :D
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    JAZ: Tak úplně bych neřekl, že si s jmenovitě s Čechy vytírají zadek. To je spíš taková obecná vlastnost, přístup ke všem.
    Tak existují někteří, kteří mají "protekci", ale Lefevre si vytře zadek s kýmkoliv, když chce.

    Otázka s GT je lepší. Ale mají Remca, tak snad jemu nějaký tým seženou a zaučí. Tak jasně že se nabízí Hirt jako superdomestik, ale někdo další tam bude muset být také (Cattaneo, Knox, Masnada, Schmid,...) A ti by mohli být k ruce Hirtovi, když nepojede Remco. Otázka je, jak dlouho jim to bude trvat, jestli tam Hirt ještě bude. Ale upřímně, na vítězství to úplně nevidím a dojet 5. v GC se dá i sólo nebo s jedním, 2 lidmi ;)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    asi nejpřehlednější když nejede cyclingfever zůstává PCS

    Latest UCI team transfers
    https://www.procyclingstats.com/teams.php?sekse=men&teamlevel=wt&nation=&days=30&filter=Filter&s=transfers
    ROMI
    ROMI --- ---
    tak Quickstep jsem necekal :)
    JAZ
    JAZ --- ---
    JONAS3: pro mě je to ten úplně poslední tým, kde jsem ho chtěl vidět. Dlouhodobě si tam s Čechy vytírají zadek, Štybyho ani v životní formě nenechali jet jakýkoliv monument jako lídra, nemají vůbec žádné zkušenosti s tím jezdit grand tours na GC (a víme, že i takovýmu Jumbu trvalo 5 let, než se to naučili) a dost pochybuju, že mu seženou domestiky kteří s ním vydrží aspoň menší kopce typu Tarameho nebo Roty, co mu pomáhali ve Wanty.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    PAN_SPRCHA: Aha, dík, nechytil jsem. Bál jsem se červené...
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    ROMI: .o]

    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JONAS3: ty dresy už jsou měsíc venku

    Soudal-QuickStep reveal new 2023 colours, confirm five-year sponsorship | Cyclingnews
    https://www.cyclingnews.com/news/soudal-quickstep-reveal-new-2023-colours-confirm-five-year-sponsorship/
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    HELLISH: Přesně, na Giro a Vueltu ideální. Myslím, že skvělý tah. Předpokládám, že ho nebudou tahat na jaře po klasikách, na to tam mají jiné. Navíc když vidím ty další posily (Merlier, C. Pedersen), tak asi pro něj nemůže být místo.

    Mimochodem, jsem zvědavý na dresy, když přebírají Soudal jako prvního sponzora.
    HELLISH
    HELLISH --- ---
    Z QS letos na Giru nejlepší Vansevenant na 30. místě se ztrátou přes 2 hodiny, na Tour 96. (!) Cattaneo a sekera 4h...:)
    HELLISH
    HELLISH --- ---
    Naopak mně to přijde jako skvělej tah, nikoho jinýho na GC víceméně nemají, takže klidně může jet Giro na pořadí a pak se uvidí..
    VITI
    VITI --- ---
    DUKED: tak asi sam nejlip vic co dela. Treba TdF jako superdomestik a Vuelta na sebe, cert vi.
    DUKED
    DUKED --- ---
    Hirt se přidá k Vlčí smečce. S Quick-Stepem podepsal na dva roky - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/sport/cyklistika/jan-hirt-prestup-quick-step.A220804_111132_cyklistika_mt2
    DUKED
    DUKED --- ---
    Achjo, to je fakt skoda 😔
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    RICK: no a Remco ma novyho domestika...
    RICK
    RICK --- ---
    posily Quick-Stepu - T. Merlier, C. Pedersen a J. Hirt
    HELLISH
    HELLISH --- ---
    CUKI: taky jsem si přesně takhle zlomil klíční kost, naštěstí jsem jel sám:)
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    PAN_SPRCHA: navíc ženské mají dost citu a ten dnešní crash nikdo zatím nepoužil ke trolleni. To se nedalo říct o chlapech při TdFF
    CUKI
    CUKI --- ---
    JONAS3: Neviděl, přehmátneš automaticky a pokud to zrovna nečeká, tak to dokáže překvapit.

    Když jsem pracoval ve Kbelech a jezdil tam každý den na kole ze Strašnic den co den. Tak se mi stejně povedlo vlítnout do jedné díry pod Klíčovem o které jsem bezpečně věděl. Ale zrovna bylo přede mnou auto a já ji nevnímal. A to bylo na MTB které lecos přežehlí...
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    FORELLI: no ještě že se to nestalo ženskejm, hned bychom tu četli jak to není sport pro ně když dělají takové školálcké chyby
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam