• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    Klub zaměřený na silniční cyklistiku a vše kolem ní. Novinky, závody, švihy, postřehy. GIRO Velogames


    VELOGAMES NYX LEAGUE: 15465707

    http://www.velogames.com/




    Weby věnující se silniční cyklistice:
    Roadcycling.cz
    Supercycling.cz
    www.steephill.tv
    www.cyclingnews.com

    Výsledky:
    Procyclingstats.com

    Streamy:
    cyclinghub.tv/livestream
    sportlemon.tv

    Velogames - Nyx Cyklo liga
    http://www.velogames.com/

    rozbalit záhlaví
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    ROMI: ROMI: jj píšou to tam :-)

    DUKED:
    o zadní kolo si neskrtl, "loktovacka" s Wrightem a asi dostal loktem do řidítek, když ho Wright projížděl, což je taky trochu jeho vina, když jede ze zadu že, ale takové věci se stanou, těžko říct kdyby spadl 100x jak Raboň v žácích jestli by to ustal. Každopádně v proficich Raboň líp jak 50. nedojel pokud to nebyla časovka :D Kdyby jel v balíku na watty tak asi nespadne no a jak zmatkuje skokan na lyžích v balíku co vyhrál monument ve spurtu a 3x Vueltu si moc nedokážu představit
    DUKED
    DUKED --- ---
    Proč (stále) padá Roglič. Panikaří, příliš riskuje, chybí mu žákovská léta - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/sport/cyklistika/primoz-roglic-vuelta-pady.A220907_162939_cyklistika_tm2
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    Dyt říkám že je neuvěřitelný jak je dobrej a kolik toho vyhral. Unikátní fighter
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    borec co vyhrál časovky na největších závodech světa a je několikanásobným vítězem vuelty + je schopný porážet na klasikách nejlepší závodníky světa, neumí sedět na casovkarskem kole a pořád padá :D

    jsem tady správně v diskuzi na idnes? .)
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    HELLISH: je to janek a ne jen trochu. Na tom kole sedí jak moje babička. Viděl jsem ho na Tour a na TT kole je fakt jak vosa na lizatku. Je úžasný jak je dobrej a kolik toho vyhral s tak příšerným stylem a neustálým podáním z kola.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    DUKED: zrovna jsem překlik z energetického auditka a příspěvek jsem chvilku chápal trochu jinak.
    DUKED
    DUKED --- ---
    Uran 👍
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    ROMI: jojo.... teď už si jenom Remco dojede v klidu pro první GT
    ROMI
    ROMI --- ---
    jeho mi asi uz ani lito neni, spis je mi vzdy lito, ze pak neni zavod dramatickej :)
    HELLISH
    HELLISH --- ---
    PAN_SPRCHA: o smůle taky nikdo nic netvrdí, naopak říkám, že je trochu janek
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    HELLISH: no včera neměl smůlu, ale udělal blbost. tam mohl ještě přizabít Wrighta v tý rychlosti.
    HELLISH
    HELLISH --- ---
    Jsem jedinej, komu je Rogliče fakt líto? Sice je to trochu janek, ale na druhou stranu jezdec, kterej se fakt nebojí útočit, obrovskej bojovník..
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Ale upřímně se přiznám, že v těch pravidlech se zónou se ztrácím a ne úplně to vždy chápu. Tady ale myslím, že by šlo o čisté rozdělení skupiny, a počítal by se skutečný čas bez ohledu na to, jak přejeli 3 km do cíle.
    BATY
    BATY --- ---
    ROMI: Nezískal by nic, ale ztratil by 8s.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    ROMI: To není úplně jisté, ten se dost nadělil a on úplně vepředu nebyl, jestli jsem dobře viděl. To mohla být klidně minuta v etapě, kde se nic nedá ztratit.
    ROMI
    ROMI --- ---
    proc by jako fingoval defekt, by stejne dojel s pelotonem ne, takze nechapu, co by tim ziskal.
    ROMI
    ROMI --- ---
    NAKASHI: klasickej Rogla :)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    PAN_SPRCHA: A je to někde vidět? Jako teď jsem se na to podíval znova, a vůbec mi nepřišlo, že má defekt.
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Rogla is the new Porte?
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Tak teď už jedině Mas může něco předvést.
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    NAKASHI: mi přijde, že padá každou chvíli, velká škoda
    uvidíme co Mas....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam