• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    Ne všichni to viděli správně. Příčinou havárie nebyla špatná silnice nebo nedostatečná bezpečnost, ale chování jezdce. Nemám oči vzadu na hlavě. Jinak bych uhnul. Wright přijel zezadu a vyrazil mi řídítka z rukou dřív, než jsem mohl něco udělat."

    Wright mi vyrazil řídítka z rukou, tvrdí rozzlobený Roglič po pádu na Vueltě | RoadCycling.cz - silniční cyklistika na webu
    https://www.roadcycling.cz/clanek/wright-mi-vyrazil-riditka-z-rukou-tvrdi-rozzlobeny-roglic-po-padu-na-vuelte
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    MATISK0: tak ten mě nemrzí:)
    MATISK0
    MATISK0 --- ---
    COCOBRYCE: Tam možná ani fotbal ten delší dobu nebude
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    MATISK0: Královna?
    MATISK0
    MATISK0 --- ---
    Tour of Britain zrusena
    JAZ
    JAZ --- ---
    PAN_SPRCHA: tahle casovka mu nesedla, mel nejaky zdravotni problemy a hned po dojeti zkolaboval. Byla to ale naprosta vyjimka, jinak je to vyborny casovkar a v Ineosu bude tak do dvou let lidrem.
    RICK
    RICK --- ---
    PAN_SPRCHA: v Ineosu ho naučí
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    Jsem si říkal jak Arensman šlape výborně a kde to sakra nechal že je až osmej.....a on nechal 4 minuty v časovkách. Jako s tím bednu na žádným GT fakt neudělá.
    DUKED
    DUKED --- ---
    To me strasne mrzi, ze to Gesink nedotahl
    BATY
    BATY --- ---
    MATISK0: 😲
    MATISK0
    MATISK0 --- ---
    BATY: Jay Vine spadol, skoncil. Rodrigez vypada ze nedojede do cile.
    A unik asi 40 jezdcu a náskok pres 8minut
    BATY
    BATY --- ---
    A co?
    MATISK0
    MATISK0 --- ---
    Co se to na tej Vuelte deje 🤦🏻‍♂️
    JAZ
    JAZ --- ---
    MAESTRO_007: Roglič je na tom každopádně pořád líp než třeba Thomas, který sice jezdí od žáků, ale doteď na kole pořádně neumí :) Nemyslím si, že by to bylo dané tím, co kdo dělal ve dvanácti letech. Buď pro to člověk má cit a chladnou hlavu a dokáže se pádům dlouhodobě vyhýbat (Nibali, Contador, Pogačar, Kristoff, Kreuziger, Hirt), nebo to nemá a hází huby pravidelně a většinou zbytečně (Roglič, Landa, Thomas, Ewan, Pinot, Alaphilippe, Van Garderen...).
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    ROMI: ROMI: jj píšou to tam :-)

    DUKED:
    o zadní kolo si neskrtl, "loktovacka" s Wrightem a asi dostal loktem do řidítek, když ho Wright projížděl, což je taky trochu jeho vina, když jede ze zadu že, ale takové věci se stanou, těžko říct kdyby spadl 100x jak Raboň v žácích jestli by to ustal. Každopádně v proficich Raboň líp jak 50. nedojel pokud to nebyla časovka :D Kdyby jel v balíku na watty tak asi nespadne no a jak zmatkuje skokan na lyžích v balíku co vyhrál monument ve spurtu a 3x Vueltu si moc nedokážu představit
    ROMI
    ROMI --- ---
    MAESTRO_007: No pada proste, to je fakt at vyhral cokoliv, se s tim smir 🙂
    DUKED
    DUKED --- ---
    Proč (stále) padá Roglič. Panikaří, příliš riskuje, chybí mu žákovská léta - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/sport/cyklistika/primoz-roglic-vuelta-pady.A220907_162939_cyklistika_tm2
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    Dyt říkám že je neuvěřitelný jak je dobrej a kolik toho vyhral. Unikátní fighter
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    borec co vyhrál časovky na největších závodech světa a je několikanásobným vítězem vuelty + je schopný porážet na klasikách nejlepší závodníky světa, neumí sedět na casovkarskem kole a pořád padá :D

    jsem tady správně v diskuzi na idnes? .)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam