• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    ROMI
    ROMI --- ---
    Tak jsem videl ten zaver a skoda, ze nemel uz silu na spurt, pozici mel dobrou 🙂
    C_O_P
    C_O_P --- ---
    Ok, jdu sednout na stokilového horáka a jedu pro burčák. Silničku nechám za trest doma, sem na ní nasranej. :D A pak si asi dám horkou vanu, pátek vole. No trochu jsem se kurva včera nechal vyhecovat a kemo si mě povodil. Rozhejbat to na kole zní jako výzva a du do toho.
    JAZ
    JAZ --- ---
    C_O_P: mně nejlíp funguje ledová voda na nohy a pak aspoň 20 minut strečink. Ale obojí se musí hned po seskočení z kola. Druhý den už jde jen napravovat škody, takže jedině pořádná masáž :)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    C_O_P: Lehce vytočit nohy, k nejbližšímu sklípku. Koupit 2l burčáku, večer vypít a vyspíš se jak mimino 12 h :D
    Vážně, vytočit lehounce, a odpočívat. A pít a jíst správně.
    C_O_P
    C_O_P --- ---
    Včera jsem si dal 150 kolem Břeclavi a sem hoši v těžké křeči. Máte někdo tipy na regen? Nebo to mám jet vyšlapat ještě? Béčko, Céčko, Déčko a Magnézko sem si dal. Ale sem tuhej jak péro při erekci.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    JAZ: Taky jsem věřil, ale 2 roky věku je v této kategorii rozdíl. A je daleko vyježděnější. Hlavně letos má Vacek málo závodních km, v porovnání s ostatními. Ale skvělý výsledek, a to od všech 4. Tahle generace by mohla být vidět.

    Jinak ta trať je brutální. Samá zatáčka, vlny. V neděli to bude maso, a jestli bude stejně mokro.
    JAZ
    JAZ --- ---
    Věřil jsem, že ho Mathias ve spurtu dá, ale asi se hodně projevilo to, že Fedorov jezdí už dva roky WT a má v nohách daleko víc dlouhých a těžkých závodů... ale i tak super, 2. a 6. místo, krásný závod.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Škoda... Ale skvělý výkon. Bittner těsně za bednou.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Tak to je pecka, tak snad si je Vacek namaže na chleba v tom krpálu.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Tak to vypadá výborně!!! "Balík" nejede.
    JAZ
    JAZ --- ---
    JONAS3: zatím to zvládají fakt výborně, Kelemen,v úniku, Ťoupalík a Vacek hodně aktivní ve většině nástupů, a Bittner v klidu schovaný v balíku na spurta.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Naši to mají rozehrané dobře, 3 lidi vepředu!!! Vacek vypadá dobře a Bittner je tam také.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Jsem rád, že jim ty kotouče dělají stejný randál jako mě :S (nedaří se mi to seřídit)
    BATY
    BATY --- ---
    JONAS3: dík, jdu si to pustit
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Jedou se U23. Ujetý byl Kelemen. 32 km do cíle, tak mrkněte, kdo můžete.

    Junioři docela obstojně, Novák 10, další do 25. A slušná selekce.
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    MATISK0: only in cycling
    MATISK0
    MATISK0 --- ---
    Uz asi kamosi
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    Zavod jsem nesledoval, tak se tu zeptam. co je zase tohle za dementni format discipliny?
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    SALO: Třeba měla vybitou baterku, tak jí to hodilo dolů :D
    #kecy
    SALO
    SALO --- ---
    called it ;)

    What caused Annemiek van Vleuten’s crash?  - CyclingTips
    https://cyclingtips.com/2022/09/what-caused-annemiek-van-vleutens-crash/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam