• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    BATY
    BATY --- ---
    FORELLI: Tak to ještě nevstávám. Napiš, až to budeš 100 ;)
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    145 km to go
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    Česká reprezentantka Julia Kopecky obsadila na mistrovství světa v silniční cyklistice ve Wollongongu v závodě juniorek s hromadným startem sedmé místo.
    BATY
    BATY --- ---
    ROMI
    ROMI --- ---
    JONAS3: Tak to nedam, mozna zkusim 7, ale asi si dam jen highlights 🙂
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    ROMI: 5:30 až 6 bych řekl
    ROMI
    ROMI --- ---
    SUMAC: To bude v kolik tak?🙂
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    SUMAC: ročník 1982.
    V 28 letech ještě jezdila srandazávody kde si ji všimnul manažer který zrovna tvořil ženský poloprofesionální tým.
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    ja vstanu tak kolem 100km do cile.
    BATY
    BATY --- ---
    Vstávate někdo zítra ve 2:00 nebo se na to kouknem až ze záznamu? 🙂
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    “I still wait for the moment that it’s not true. That someone tells me it’s not true.

    I was working for Marianne. I was the domestique here with a broken elbow."

    Ženská silniční cyklistika umí vygenerovat naprosto legendární story, loni na OH vyhrála amatérka co jezdí pro radost mezi pokusama v laboratoři a dneska toto.
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    Van Vleuten nakonec vyhrala se zlomenou rukou, vsechny tri GT a ted MS v jednom roce. to nedal ani Merckx
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    Baby jedou krasny zavod, dva kopce pred koncem se to roztrhalo a ujeli jen vrcharky a holandanky totalne zaspaly. u chlapu by to mohlo dopadnout stejne. Pogacar sice rikal ze ty kopce jsou malo na to to roztrhat a ujet Woutovu, ale mozna jen bluffuje a veri si. pokud by ujela mala skupina bez sprinteru tak by to Poh mohl ve sprintu vrcharu vyhrat.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    MAESTRO_007: Bude to mazec!!!
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    Tadej Pogačar po prohlídce okruhu řekl, že trať není dostatečně těžká, aby dokázal Van Aerta utrhnout. Právě Slovinec bude patrně největším soupeřem a nejnebezpečnějším závodníkem pro celý belgický tým.

    Van Aert cítí, že od loňského roku udělal pokrok a je opět o něco silnější. "Abych byl upřímný, trochu mě to překvapilo. V poslední hodině náročných jednodenních závodů jsem se zlepšil. Předtím mi ještě občas chyběly síly, abych v poslední hodině 250kilometrové klasiky zaútočil. Je jasné, že Remco by neměl čekat na sprint. Ve finále musí útočit. Já můžu vyčkávat a případně vsadit na svůj sprint. Ve sprintu malé skupiny mám reálnou šanci vyhrát. Když bude Remco vpředu a ostatní ho budou muset stíhat, může mi to pomoci."

    Van Aert se před nedělním mistrovstvím cítí silný | RoadCycling.cz - silniční cyklistika na webu
    https://www.roadcycling.cz/clanek/van-aert-se-pred-nedelnim-mistrovstvim-citi-silny
    ROMI
    ROMI --- ---
    Tak jsem videl ten zaver a skoda, ze nemel uz silu na spurt, pozici mel dobrou 🙂
    C_O_P
    C_O_P --- ---
    Ok, jdu sednout na stokilového horáka a jedu pro burčák. Silničku nechám za trest doma, sem na ní nasranej. :D A pak si asi dám horkou vanu, pátek vole. No trochu jsem se kurva včera nechal vyhecovat a kemo si mě povodil. Rozhejbat to na kole zní jako výzva a du do toho.
    JAZ
    JAZ --- ---
    C_O_P: mně nejlíp funguje ledová voda na nohy a pak aspoň 20 minut strečink. Ale obojí se musí hned po seskočení z kola. Druhý den už jde jen napravovat škody, takže jedině pořádná masáž :)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    C_O_P: Lehce vytočit nohy, k nejbližšímu sklípku. Koupit 2l burčáku, večer vypít a vyspíš se jak mimino 12 h :D
    Vážně, vytočit lehounce, a odpočívat. A pít a jíst správně.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam